Andrių Lobovą, kuris viešai pranešė, kad Deimantė Kedytė nužudyta, prokuroras prašo įkalinti vieneriems metams

Posted: October 2, 2014 in Uncategorized

lobovas

Kaip žinia, Kaune yra “kalės” “kalių biuras”. Na, Neringa Venckienė žaismingai buvo užsirašiusi savo asmeniniame kompiuteryje, ir vėliau netgi gavo drausminę bylą. Taigi, tiek gynėjai, tiek tų gynėjų satelitai – bylų kurpėjai – sudaro vieningą kalės biuro sistemą.

Kitaip nepavadinčiau bylų kurpyklos, pagal kurią visi kas tik kada nors buvo Garliavoje, Klonio gatvėje, kažkokiu stebuklingu būdu, ir vien pagal tokio vieno liudytojo parodymus, tapo organizuoto nusikalstamumo bendrininkais – nors vienas kitą pirmą kartą pamatys turbūt teisme, jeigu iš viso kada nors net ketverius metus tiriamos pritemptos ir hibridinės bylos išvys dienos šviesą teisminių bylų pavidalu.

Kalės biuro darbuotojai visi kaip vienas per menkias minutes pradeda ikiteisminį tyrimą, jeigu tik pasikreipia Kalė. Jeigu jos atstovas ir nėra net atstovavimo sutarties – tas pats reikalas. Plikis irgi gali būti kale.

Kad ji yra Kalė ir dėl to nekyla abejonių, rodo bestselerio pavadinimas “Kalės istorija”- dėl šio pavadinimo jokios baudžiamosios bylos nėra, turbūt dėl to, jog Kalei kapsi pinigai nuo kiekvienos parduotos knygos.

O dabar prie esmės.

Andrius Lobovas, toks daugiavaikis tėvas, buvo šaukiamas liudyti byloje, kurioje neturėjo jokio statuso. Nuvyko. Staiga tyrėjų kabinete ant jo sušoko keturiese, ir pradėjo plėšti iš jo nuosavą telefoną  atseit, daryti poėmį. Andrius Lobovas pasipriešino, pareikalavo nutarimo dėl procesinios statuso, kratos, poėmio – nieko nepateikė niekas, toliau plėšė. Pamatė, kad bestija nepasiduoda, staigiai per penkias minutes viena iš minėto biuro apsiskundė, jog A.Lobovas padarė prieš ją nusikaltimą – ir štai byla, ir štai metus siūlo įkalinti. O liudytijai – kiti trys, kurie plėšė telefoną. ‘Nušovėme du zuikius iš karto – iškelėme dar vieną bylą ir joje tikrai jau nuteisime, nes paliudysime vieni už kitus, o durnelis negalės niekaip apsiginti”,- džiaugėsi prie alaus bokalo užgerdami čierkute Kalės biuro šaunuoliai.

Vadinasi, jūs jau jeigu šaukiamas į apklausą, jau “ant jūsų’ dar viena byla – jeigu neduok Dieve, nepavyks įrodyti kaltės. Kaltas kad atėjai, galės visi paliudyti, kad šaukei, spardeisi, įžeidinėjai – tarsi esi toks idiotas, ir neturi daugiau ką veikti.

O yra viskas paprasčiau: vieną dieną Andrius Lobovas, nebeapsikentęs tos tiesos, jog Deimantė, mergaitė, kurią atėjo išplėšti visa kariauna, kelios kuopos kariškių – jokie ten ne policininkai, nes policininkai vilki skiriamaisiais ženklais apsiūtus tarnybinius drabužius, liemenes ir šalmus – nužudyta – juk apie tai atvirai pasakė Lavastė, ir tai buvo parodyta per TV – pasiėmęs ruporą garsiai paklausė JE Daukanto aikštėje, ar ji žino, kad mergaitė nužudyta, ir kiek ruošiasi tai slėpti nuo visuomenės?

Į ši klausimą Andrius Lobovas labai greitai gavo gerbiamosios ginkluotųjų pajėgų vadės, ant kurios krenta atsakomybė už nepaprastosios padėties įvedimą Garliavoje – nors ji turėjo alibi – esą tą dieną komandiruotėje, todėl jos pareigas atliko Irena Degutienė (nepaprastoji padėtis įvedama iš anksto, iš vakaro, nes operacija pradėta trečią valandą nakties, kai buvo blokuota tam tikra Kauno rajono teritorija, perspėti vaikai neiti į mokyklą, o autorbusų parke išnuomoti autobusai atvežti kaukėtas pabaisas) – atsakymą.

Tas atsakymas – baudžiamoji byla, ir prokuroro siūlymas: vieneri metai kalėjimo.

Kadangi JE neturi vaikų ir nesusigaudo, ką reiškia daugiavaikiui tėvui metus būti atskirtam nuo vaikų, tai todėl jos kišeniniai prokurorai taip elgiasi, ir siūlo tokius “srokus”.

Nuosprendį, kuris, kalbama, surašytas dar prieš pradedant bylą, skelbs spalio 20 dieną. Andrius socialiniuose tinkluose juokauja, jog ruošiasi į kalėjimą jau dabar.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s