Vyndėmės byla: prokuratūra ir teismas išmoko apklausti numirėlius?

Posted: August 4, 2015 in Uncategorized

kuiliai

Nuotr. Pedofilijos bylos nukentėjusieji, liudytojai buvo tiesiog sudoroti patys. O tam buvo labai paranku mirusiųjų parodymai, kurie nurungė bylos medžiagą.

Andrius Ūsas mirė 2010 metų birželio mėnesį. Buvo palaidotas.

Po jo mirties buvo nagrinėjama baudžiamojo mažamečio asmens tvirkinimo byla. Jam nedalyvaujant. Nei nukentėjusiai, nei nukentėjusios tėvui, nes jis irgi buvo miręs.

Šioje byloje su 2 mirusiais teisėjas Audrius Cininas vis tik galimai sugebėjo juos visus apklausti ir išaisiaiškinti, jog Drąsius Kedys melavo – matyt, mums stebėtojams nematant, teisėjas surengė tarppasaulinę, na jungties tarp šio ir ano pasaulio sesiją.

Tą patį jis padarė išklausydamas kaltinamojo parodymus, ir nuspręsdamas, jog kaltinamojo, palaidoto berods Zapyškyje parodymai, yra „kietesni“ negu nukentėjusiojo palaidoto Jonučių kapinėse.

Gal Zapyškyje kapinių direkcija kietesnė, ir sugebėjo suorganizuoti sesiją, prisijungiant prie ano pasaulio.

Nukentėjusiosios Deimantės apklausti irgi nereikia: teisėjas ir taip telepatiškai žinojo, jog ji nieko nežino, todėl jos nuomonė neįdomi. O jau bylos medžiaga tai teisėjas matyt tualete grindis šluostė: nei 5 ekspertizės, nei apklausos neįdomios. O visi liudytojai meluoja. Nes nukentėjusysis tiesa, jis buvo kaltinamasis, bet tiek to, byloje elgtasi, jog tai jis nukentėjęs, iš Zapyškio kapinių paliudijo, ir jo liudijimas nurungė visus bylos įrodymus.

Įdomiau yra su vyndėmės byla.

Minėtoje byloje, kur teisėjas Cininas galimai sugebėjo užmegzti ryšį tarp šio ir ano pasaulio ir mirusiuosius apklausti, buvo išklausytas profesorės Bloznelytės liudijimas apie kažkokią vyndėmę, kuri iš esmės neturėjo reikšmės bylai, nes teisėjui buvo viskas taip aišku tarsi Mačernio eilėraštyje poetui „pasikalbėjau su Dievais ir vėl į žemę sugrįžau, ir vaikštau skersgatviais kreivais, ir vėl eilėraščius rašau“.

Prokurorui Egidijui Motiejūnui, sausio 13-osios medalininkui, Utenos rinktinės savanoriui, taip viskas buvo aišku net nesibaigus bylos procesui, kad jis pranešė apie vyndėmės nusikaltimą.

Nes jis pasirodo irgi sugebėjo užmegzti ryšį tarp šio ir ano pasaulio, ir bylos nagrinėjimo metu matyt nulėkė pas gerąjį Zapyškio kapinių direktorių – dvasių iššaukėją ir apklausė mirusįjį, kuris iš kapo autoritetingu balsu nurodė visiems iškelti bylas. „Taip, klausau“,- nuolankiai matyt atsakė, girdėdamas dvasios balsą sausio 13-osios medalininkas, ir parlėkęs į Vilnių prirašė teikimų kelti baudžiamąsias bylas.

Nes taip jam liepė dvasios. Ne, ne Konstitucijos. O pedofilijos bylos vaiduokliai.

O toliau dar gražiau. Nors mediciniškai vyndėmės šalinimas yra tokia nesudėtinga operacija, jog net rando nebelieka, nes pašalinama ji kartu su odele, o toje vietoje ta odelė vėl užsitraukia, ir neįtikėtina, jog taip rūpinęsis savo intymiąja išvaizda, nukentėjusysis (primenu, miręs, ir palaidotas kažkur Zapyškyje) nebūtų tos operacijos pasidaręs, bylos prokurorai vėl sugebėjo nulėkti į Zapyškį, vėl suorganizuoti jungtį su anuo pasaulio, apklausti „nukentėjusįjį“ (pirmą kartą šalies istorijoje bylos dalyvis yra lavonas), ir nuspręsti, jog profesorė Bloznelyjė meluoja.

Matote, mano bėda, kad aš mokiausi Vytauto Didžiojo universitete, ir mus tokių kliedesių, jog galima apklausinėti lavonus, tuo labiau, įtraukti juos į bylas nukentėjusiais, niekas nemokė.

Tačiau Vilniaus Kapsuko vardo universitete ar Minsko aukštojoje milicijos učilyščioje gali būti, kad visko primokino.

O gal ir sausio 13-ąją geriant kažkokią psichotropinę arbatą prisivaideno, jog galima lavonus kelti iš numirusiųjų. Juk medalininkui, be to, viskas galima, galima neturėti netgi sveikos nuovokos, ir prokuroro ištirtą bylą, kurioje surašyta, jog yra pagrįstų įrodymų, kad kaltinamasis padarė veikas, sugriauti, pareiškiant, jog prokuratūra dabar gins nusikaltėlius.

Ar ne kitaip yra ir Daktaro byloje? Prokuratūra gina nusikaltėlius, ir bendrauja su numirusiųjų pasauliu: ten nerasti 2 lavonai, tačiau matyt apklausus jų dvasias, jos paliudijo, pasirašė su pelenais, ir štai, iki gyvos galvos žmogus sėdi dvasių byloje.

Profesorės Bloznelytės teisimas rodo begalinę nekompetenciją.

O prezidentės siūlytas Nerijus Meilutis vargu ar galėtų ką nors pakeisti: jis pats vadovauja vienam iš Lietuvos teismų, kur ir štampuojami prokuratūrų absurdai.

Advertisements
Comments
 1. Lina says:

  man tai neaisku vistiek kaip ten tas teisejas atsirado nei neringa nei niekas neaiskina, as netikiu kad ji nuzude uz tai kad jis kedyte prievartavo. cia kazkas sitoi vietoj nesusilygina.

  • sulikiene says:

   Tai buvo saugumo klaninis teisėjas. Kuris pavyzdžiui nuteisė Gatajevus. PO ko jie pabėgo iš Lietuvos. Kodėl su čečėnais niekas nesieja? Nuteisė 2009 09 16. Ir atseit niekaip nesusijęs su gatajevų byla, būtinai su Kedžiu

  • Nikas Vėjas says:

   teisėjas buvo vienas iš pagrindinių, be kita ko, pas jį gi rasta labai daug medžiagos kompe, keli telefonai ir t. t. ir pan., būtent todėl jis tapo pavojingu ir ypač nereikalingu.

 2. Lina says:

  tai kam reikejo ji pedofilu isvadint, galejo taip ir sakyti kad klaninis teisejas, cia jau tikrai buvo perdaug, del to zmones ir nusigreze nuo sitos bylos ir partijos.

  • sulikiene says:

   Taip. Jie užsiciklino su pedofilija. Kuri sprendžiant vaiko globą net nesvarbi, jeigu motina neturi absoliučiai jokių socialinių įgūdžių auginti vaiką: o tokia išvada buvo…Tačiau ta išvada pedų medžiotojams buvo neįdomi.

 3. Lina says:

  tai tada iseina kad neringa kovojo uz cecenus Gatajevus?

  • sulikiene says:

   Tai čia idiotiškos išvados. Esmė ta, kad Furmanavičius buvo teisėjas, o teisėjai turi po 8 bylas kas dieną. Todėl netikrinti, kam jis perbėgo kelią, yra kvaila. O jūsų LIna klausimas kvailas, atsiprašau. Patikslinau datą: teisėjų kolegija,susidedanti iš teisėjų Kiškio, Furmanavičiaus ir dar vieno 2009 09 25 nuteisė Gatajevus Kauno apygardos teisme. Čia visažiniam Surskiui, kuris sako, jog tą dieną nuteistas Daktaras. Daktaras pargabentas teisėjo žūties dieną. Miręs teisėjas negalėjo jo nuteisti.

 4. birute says:

  as tai nieko nesupratau. kokie numireliai kokios apklausos

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s