Generalinėje prokuratūroje gautas Kristinos Sulikienės prašymas iškelti Kauno teisėsaugininkams, suklastojusiems prieš ją įrodymus, bylą

Posted: October 14, 2015 in Uncategorized

New Image

Nuotr. Jeigu Kristina Sulikienė nekęstų valstybės tarnautojų, tai Juozui Olekui nebūtų leidžiama net prie jos artintis. Be to, pamąstymui: ar kada nors bandėte laikyti nuotraukas…diktofone…ar…teleskopinėje lazdoje? Jeigu tai ne sveikatos trūkumai, tai kas tai yra – per kratą išsinešti nesąmoningus, nesusijusius su nutartimi daiktus, o paskui vaidinti, jog “vsio zakonno”? P|rokuroras Abraitis, remdamasis kodeksu, nurodė, jog LR BPK 65 str. nenumato ikiteisminio tyrimo pareigūnų veiksmų apskundimo. Tačiau aukštesnis straipsnis numato. Tai ar Kaune dirba analfabetai, ar jie tyčia klastoja tyrimus – paprašyta Generalinės prokuratūros išsiaiškinti.

Generaliniam prokurorui

ir

Vidaus tyrimų skyriui, gerb. Prokurorei Zabelinai

Kristina Sulikienė

Rokai, Kauno raj.

PAREIŠKIMAS DĖL GALIMAI NUSIKALSTAMOS KAUNO APYGARDOS PROKURATŪROS VEIKLOS: ĮRODYMŲ SUKLASTOJIMO IKITEISMINIO TYRIMO, IT nr. 01-1-05951-15 PRADŽIAI, POVEIKIO NUKENTĖJUSIAJAM NUO NUSIKALTIMO, BEI DĖL MELAGINGO PRANEŠIMO APIE NEBŪTĄ NUSIKALTIMĄ, IR DĖL PIKTNAUDŽIAVIMO TARNYBINE PADĖTIMI, MELAGINGAM TYRIMUI PRADĖTI, ŽMOGAUS DAIKTAMS ATIMTI, PROFESINEI VEIKLAI TRUKDYI pagal LR BK 234,235,236 str. ir 228 str.

2015 10 14

2015 10 12 man buvo grąžinti iš mano namų pavogti daiktai, iš viso vertės apie 5000 eurų, ir dar didesnės intelektualinės vertės.

Tyrėjai ir ekspertai nieko tuose daiktuose nerado.

Todėl, remiantis neaiškia- sakyčiau, atvirkštine ir liguista – logika, jie man įteikė įtarimus, jog nenustatytoje vietoje, nenustatytu laiko, nenustatytu kompiuteriu ir nenustatyta ryšio priemone aš neva rašiau straipsnius ir komentarus.

Tyrėjui Tamkevičiui – o tai jau nauja praktika, tiriant elektroninius nusikaltimus – užtenka, jog kažkas prie komentaro parašęs, jog tai yra „sulikiene“. Tokia pačia logika man galima tuomet iškelti 100 bylų, nes kažkur kažkas pavyzdžiui delfyje pasirašinės šia pavarde – tarsi ji vienintelį asmenį reprezentuotų Lietuvoje.

Įtarimuose nėra nurodyta jokių IP adresų, nenustatyta, koks asmuo rašė.

Manau, jog tai yra akivaizdus, įrodymų ikiteisminio tyrimo pradžiai suklastojimas.

Prašome pradėti ikiteisminį tyrimą Kauno apygardos prokuratūros prokurorams ir Kauno centro policijos komisariato tyrėjui Tamkevičiui dėl akivaizdaus įrodymų klastojimo, siekiant persekioti žmogų.

Taip pat kažkas prieš 2 mėnesius patalpino mano telefono numerį 8650 62159 į kažkokią pornografijos svetainę, neva aš teikiu paslaugas. Kokia tai svetainė aš nežinau. Vadinasi, greitai dar man gali būt iškelta byla ir už vertimąsi prostituciją.

Prašome sustabdyti nusikalstamą Kauno teisėsaugos veiklą, nukreiptą prieš mano asmenį.

Remiantis išdėstytu, prašau:

Pradėti ikiteisminį tyrimą dėl įrodymų suklastojimo ikiteisminio tyrimo pradžiai ir eigai Nr. , IT nr. 01-1-05951-15

Tinkamai tyrimo pradžiai prašome išreikalauti minėtą bylą, ir įsitikinti, jog aš sakau tiesą.

Tai ne pirma byla, prieš mane klastojant įrodymus pradedama.

2012 kovo mėnesį kažkoks policininkas kreipėsi į Vilniaus miesto prokuratūrą, ir prokurorė Leontjeva, suklastojant mano tekstą laikraštyje, pradėjo ikiteisminį tyrimą. Apklausos metu paaiškėjo, jog mano tekstas laikraštyje ir tas, kurį ekspertavo ekspertai skiriasi kaip diena ir naktis.

2014 metų sausio 31 d. Garbaravičienė kreipėsi į Kauno policiją, kad neva aš jai atsiunčiau įžeidžiantį laišką, tiksliau, kad anonimiškai nusiunčiau į ELTA. Tuo metu aš iš viso buvau pašaukta tarnauti Rukloje. Nuėjusi į Kauno centro komisariatą, viską paaiškinau, tačiau Garbaravičienei atrodė, jog užtenka, kad ji nurodo mane kaip kaltą asmenį, ir jau viskas, būsiu sudorota.

Trečias atvejis šitas: du smurtininkai, mane sumušę asmenys, išlaužę duris, mane sumušę, ir paskui dar apsiskundę, kreipiasi, neva prieš juos rašinėju komentarus. Man kratos metu apvagia namus, pavagia netgi dėl savigynos laikomą teleskopinę lazdą, nežino įstatymų, kokios čia kategorijos ginklas, pavagia 2011 10 22 šachmatų turnyro nuotraukas, visą mano mokslinę medžiagą. Kaip paaiškėjo, norėta grąžinti tik kitų metų pabaigoje.

Tačiau atlikę ekspertizes, nieko neranda pagrobtuose daiktuose-  nors traktuoja Solovas, jos jis neva vykdė įstatymus, ir teisingai elgėsi (nors kompiuteris nėra laikmena – laikmena yra kietasis diskas, o diktofonuose laikyti tekstų ir nuotraukų fiziškai neįmanoma).

Man grąžinant daiktus, įteikia įtarimus, kur parašyta, jog tuo metu, kai aš buvau kelis kartus Vilniuje (iš viso tame laikotarpyje net 3 ,kartus), aš neva dar ir rašinėjau kažkokius komentarus, ir kadangi jie nenustatė, nei koks IP, nei kada rašyta, nei kokiomis priemonėmis, tai man pareiškia įtarimus.

Manau, jog tai teisinio mažaraštiškumo ir piktnaudžiavimo tarnyba požymiai.

Tyrėjas Tamkevičius turėjo atsisakyti vykdyti neteisėtus nurodymus, nes jis pats prisipažino, jog mato, kad byla yra iš fantastikos sferos, na pasakė, jog jo būtų valia, jis bylą nutrauktų. Tačiau vis tik jis surašė tuos įtarimus, ir pasirašė. Todėl jis atsako irgi už įrodymų ikiteisminiam tyrimui klastojimą.

Prašome todėl iškelti kaltiems pareigūnams baudžiamąsias bylas, o bylą pagal dekriminalizuotą straipsnį BK 290 str. nutraukti, nes man turi būti atlyginta žala, kreiptis noriu į Teisingumo ministeriją. Pavogdami visus mano mokslo duomenis, man padarė neatitaisomą žalą, sutrukdę darbą lygiai tiek laiko, kiek buvo pagrobti daiktai,  nes nepadariau nei vieno mokslinio interviu, nors vasara yra ekspedicijų metas. Kompiteriui naujam įsigyti man davė žmonės pinigų, tačiau diktofonas kainuoja irgi brangiai, ir neužteko atstatyti p;adarytą žalą. Visų USB atėmimas irgi buvo trukdymas profesinei veiklai, ir nieko bendro su teisingumo vykdymu neturi, tuo labiau, jog kratos pradžioje aš padaviau foto kortelę, kurioje yra nuotrauka su neteisėtai į mano namus įsibrovusiais smurtininkais Tutliu ir Raudžiu, kurie mane sumušė ir padarė sveikatos sutrikdymą, kas yra akivaizdus tikrovės faktas, nes aš turiu teismo medicinos ekspertizę, be to, mane iš karto po sumušimo išvežė greitoji, viršydama greitį, nes bijojo, kad man trūkusi diafragma nuo smūgio į pilvo sritį. Diafragma ar kiti organai netruko vien dėl to, jog aš kas dieną šėriau su dėde Viktoru jo arklį, tampiau sunkius šieno ritinius „kytkas“ ir nešiojau vandenį Bėriui. Kitaip turbūt jau čia nesėdėčiau ir nekalbėčiau. Smurtininkų gynimas irgi yra nusikaltimas, nes nusikaltimo slėpimas yra nusikaltimas. Visa šita byla yra suklatota vien tam, kad prieš mane smurtavę ir į mano namus neteisėtai, be prokuroro leidimo ir teismo orderio, kad ir atbuline tvarka gaunamo, kaip numato įstatymai, atseit išvengtų atsakomybės. Tačiau smurtas yra nusikaltimas, o įsibrovimas į gyvenamąsias patalpas, neturint tam leidimo, irgi yra nusikaltimas.

Todėl prašome principingai pradėti ikiteisminį tyrimą, vykdyti jį Vilniuje, kad Kauno teisėsaugininkai vienas kitų nepridenginėtų.

Be to, šiuo metu Kauno apylinkės teisme sprendžiasi mano privataus kaltinimo byla, kurioje nuo 2015 04 15 prasidėjo procesas – nes ekspertizės išvadą gavau tik kovo mėnesį, ilgai truko tyrimas pagal medicininius duomenis, aš ilgai gydžiausi sumuštą šoną ir krūtinę – ir aš šiuos veiksmus traktuoju ne tik kaip poveikį nukentėjusiam, bet dar ir poveikį teismui, kad jis priimtų neteisingą sprendimą, vien dėl to, jog pagal suklastotus, niekinius įrodymus man pareikšti įtarimai, kurių aš nesuprantu, nes taip išeina, turiu atsakyti už visus, kas tik pasirašys panašia į mano pavarde – dabar jau IP adresų nebereikia, pasirodo, nauja Kauno praktika.

Vidaus tyrimų skyriaus prašome atlikti prie tyrimo prisidėjusių prokurorų kompetencijos vertinimą, berods, tyrimui vadovauja prokuroras Abraitis, kuris net nežinojo, jog galima skųsti ikiteisminio tyrimo pareigūnų veiksmus, bei nežino, kokios kategorijos ginklas lazda, bei kad diktofone neįmanoma laikyti nuotraukų.

Kristina Sulikienė

P.S. Informacija gauta iš vienos spaudos tarnybos.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s