Randhi Taiset melo virtinė “kvailiems” lietuviams

Posted: November 3, 2015 in Uncategorized

Koktu skaityti,gaila laiko,bei tų,kurie “beveik patikėjo”. Nusiraminkite su Hagos konvencija,papasakokite lietuviams tiesą po paraliais.

Anglija senai ratifikavo – ir ką? Perduosite informaciją, kurią gaunam dabar tėvų leidimu į Lietuvą, tėvams nežinant? Tada Semionova net neskaičius ras žodelį alkoholis ,smurtas arba neatsakomybė – giliai atsikvėps. (Semionova, teigiama, jau išėjo iš Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos – red.past.)

Reiškia taip jiems ir reikia,bei pagalbos neverti. Kiek iš Anglijos grįžo vaikų? O Lietuvos vaikų teisės kas savaitę gauna pranešimus apie anglijoje konfiskuotus vaikus.
Žurnalistė Laila Brice jau 6 metus del savo dukrytės Katerinos kovoja (o Latvija Hagos konvenciją  yra ratifikavusi). Niekas vaikų negrąžins.

Ne tėvų klaidos,kultūros skirtumai,Hagos konvencijos nebuvimas yraproblema. Bet iškreiptos sistemos bėda. Užtai niekas ir nenuvyko į seminarą. Nes tai nupirktas melo piaras. Registracija išankstinė,bei dalyvių griežta atranka (užsitikrinti kad kokia Ozolina neatvyks),parodė pakankamai.


Nesikvailinkite p.Talset su žinučių siuntimu G. Lesčinskienei,na nėra ta moteris tokia kvaila, kad girdėt ir matyt nebemokėtų. Papasakokite negerbiamoji, kaip davėte Anders Breivikui masiniam žmogžudžiui galimybę reabilituotis. Tačiau praeitą savaitę,raštu atsiuntėte išvadas,jog Gražinai Leščinskienei pagalbos priemonių nebėra,ji tiesiog “nebepataisoma”. Su Gražina Leščinskiene dirbt,arba rast tinkamas pagalbos priemones nebeįmanoma,ji galutinai, anot jūsų, pasmerkta. Galioja paskutinis teismo nuosprendis,teigiantis jog mamai pamatyti iki 18 metų Gabrielių,vilčių nebėra. (Lietuvos pilietis Gabrielius Bumbulis dėl Lietuvos diplomatų Švedijoje neveikimo neteisėtai buvo perduotas į Norvegiją, nors tai yra tarptautinės teisės pažeidimas.-red. past.)
Jei jau tiek nepatingėjote į Lietuvą, tai pasakykite,nesidrovėkite. Berniuką tampote iš trobos į trobą,jau trečion šeimon perkeldami. Neperspėjote mamos,neperspėjote lt institucijų,ir traumuojate vaiką begėdiškai.

Papasakokite negerbiamoji,kaip Gabrielius ašaras braukė atvežtas iš Švedijos. Kaip gyvas ir linksmas berniukas veliau tapo liūdnas ,užsidaręs ir nelaimingas?

Kodėl išsikandę laikote vaiką,kai jo laukia jį mylinti šeima? Dar drįstate pykti,kad Ozolina prakalbo apie prekybą vaikais? Papasakot reikėjo apie tai,jog prieš savaitę etėjo naujausia informacija,-globėjai už priimtą šeimon vaiką per metus gauna 640.000kr, kai tuo metu b-vernet susišluoja 2 milijonus. Ar tikrai klystu apie sistemos prekybą vaikais? Tikrai juokingas vizitas,nesuprantu tikslo. Kvailių paieška? Ar nevykęs bandymas praplaut smegenis?


Diplomatui Halvorsenui nederėtų kalbėti apie tai,jog Norvegijos įstatymuose yra integruota Vaiko teisių apsaugos konvencija. Vaizdas,kad net nežino ,jog vaiko teisių konvencija pirmiausia vaikui garantuoja teisę į jo gimtąją kalbą/kulturą. Gaila Jūsų Lina Baltrukoniene ,kad tenka dalyvaut tokiame galimai beprotnamyje.

Visuomenininkė, vaikų teisių gynėja,

Neringa Ozolina

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s