Alenas Kostiugovas demaskuoja “visuomenę”: tai saugumo ciūcikai

Posted: November 16, 2015 in Uncategorized

Alena Kostiugovas: “Saugumo ciūcikai jau susirūpino dėl kontrolės praradimo viename iš visuomenės info priemonių, kuri mano manymu dabar tapus vienu iš konceptualiausių leidinių Lietuvos istorijoje, per savo ruporą “visuomenedotcom”, visuomenines iniciatyvas žmonių akyse žlugdantį blogą pradeda pilti šmeižto ir kliedesių laviną, būkite budrūs, jų braižas tai sąmoningas šmeižtas, gandai ir skaldomoji veikla, o pagrindinė kliurka tai įrodymų pagrindžiančių savo kliedesius neturėjimas. Viskas stovi tik ant tikėjimo.

http://ldiena.lt/straipsnis/2332/kristina-sulikiene-demaskuoja-kazimiera-juraiti-lietuvos-saugumas-bando-perimti-laisva-laikrasti

visuomenedotcom komentaras:

Paskaičius Aleno Kostiugovo mintis, iškyla klausimas – na o kodėl gi Alenas, ar ten jo draugelis Matrica, ar ta pati šv.Paula taip nekenčia Lietuvos saugumo?

Pasižiūrėkime į saugumo tikslus: tai yra stiprinti išorinį ir vidinį saugumą, identifikuoti grėsmes, tiek vidines, tiek išorines.

Su jomis kovoti, ne tik identifikuoti.

Dabar grupelė prosovietinių veikėjų, namie virš lovos pasikabinę Lenino ir Stalino portretus, įkėlė purvinas kojas į sąjūdiečių laikraštį “Laisvas laikraštis”, ir tikisi ten trypti savo purvinomis kojomis.

Prispausdino totalių kliedesių, ir visi kliedesiai jau minimi saugumo pažymose.

Aurimas Drižius yra naivus ir geras laikraštininkas, kuris turi šiek tiek finansinių bėdų, dėl jį nuolat persekiojančio Alvydo Sadecko.

Todėl nepagalvojęs apie pasekmes sutiko leisti “opozicionieriams” įkelti purvinas savo provokacines kojas į LL.

Galvojo, jog na priedas čia juk Kazimiero Juraičio atsakomybė.

Tačiau saugumo kuluaruose kalbama priešingai.

Vos išėjus skandalingam priedui, suraityta garsioji slaptoji pažyma, išėjus antram priedui – dar viena. O trečia pažyma gali lemti rimtą tyrimą, ir laikraščio paskelbimą antivalstybiniu.

Kazimieras Juraitis, kuris galimai kažkam uoliai atidirbinėja su savo visais tais “opozicionieriais”, bet neretai nesuvokdamas, jog į savo tariamą kairiąją ideologiją jis primaišęs Adolfo Hitlerio idėjų – trina rankytėmis.

Jaras Valiukėnas yra pasakęs apie Kaziemierą, jog na jis suvokia, jog tai yra pristatytas žmogus, vykdantis užduotis, bet jis nežinantis, kaip juo atsikratyti, iš kitos pusės, tegul veikia, labai gi jau aktyvus esąs.

Kazimieras Juraitis išsisuko nuo ėjimo į Generalinę prokuratūrą, kai Giedrius Grabauskas, Jara Valiukėnas su Kristinos Sulikienės surašytu skundu ten ėjo reikalauti pripažinti kratas neteisėtomis.

Tačiau Kazimieras vienas pirmųjų atgavo daiktus.

Šunys loja, karavanas eina.

Jeigu saugumas dar nesurašė kelių pažymų, tai pats laikas tai daryti, nes Juraičio karavanas, žlugdydamas bene vienintelį laisvos minties laikraštį, nuėjo per toli.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s