Sirijos Prezidentas Assadas apkaltino Prancūziją, jog ji pati skatina terorizmą

Posted: November 17, 2015 in Uncategorized

Po Paryžiaus įvykių tarsi burtų lazdele mostelėjus, Prancūzija koordinuojama Amerikos, pradėjo Sirijos bombardavimą, prisidengiant kova su Islamo valstybe.

Prancūzijos valdžia pareiškė jog keičia politikos kursą Sirijos atžvilgiu,ir sieks nuversti Prezidentą.

Tokie pareiškimai yra tarptautinės teisės pažeidimas, bet Prancūzijai, kurie dabar jau akivaizdi Amerikos politikos sąjungininkė, tai nė motais.

Nors nei vienas iš Paryžiaus teroristų nėra apklaustas, nes visi jie mirę, ir nėra nenuginčijamai nustatytos tapatybės ir pilietybės, iš karto pareikšta, jog tai Daesh darbas, ir bombarduota Sirija, nors Daesh įsikurusi ne tik Sirijoje.

Akivaizdu, jog nenorint, kad Islamo valstybės vadeivos pasiduotų ir atskleistų, kas juos kurstė ir kas juos rėmė, nuspręstą sunaikinti galimai savo agentūrą.

Priminsime,jog Sirija yra viena iš Prancūzijos įtakos zonų, tačiau ją praradusi, Assadui besąlygiškai bendraujant ir bendradarbiaujant su Rusija.

Prorusiškos valstybės įvaizdį Prancūzija irgi keičia,nors tai buvo beveik prancūzų tautinio identiteto dalis – mėgti Rusiją, domėtis jos kultūra, žavėtis pačia šalimi. Nenustebsime, jeigu Prancūzija tuoj paskelbs karą Rusijai.

Juk Napoleonas jau tai darė.

Vėliau HItleris.

Neseniai karą Rusijai bandė paskelbti Lietuva. Kaip sename gerame Atgimimo laikų anekdote apie Tatą. Paaiškėjo, jog tai ne anekdotas, o tikros Vytauto Landsbergio idėjos, pasiekusios šiandieną….

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s