Spauda praneša, jog esą Paryžiuje terorą vykdė Islamo valstybės atstovai:kaip tai patogu Amerikai!

Posted: November 17, 2015 in Uncategorized

 

Nors kol kas nėra jokių įrodymų, kas iš tiesų vykdė nusikaltimą Paryžiuje, su kuo jie susiję, kas užsakovai, tačiau Islamo valstybės atstovai, įsikūrę Irake, paskelbė propagandinį vaizdo klipą, kad esą dabar jie jau smogs Vašingtone, kaip kad smogė Paryžiuje.

Šita idėja kelia abejonių, ar tik ne Amerika ir stovi už Partžiaus įvykių: juk taip patogu – vėl Obama galės sakyti, jog jam reikia įvesti demokratiją visame pasaulyje. Štai vienas filmukas, ir jau Obama kels terorizmo pavojaus lygį.

Nors su Prancūzija, kaip minėjome, yra žymiai sudėtingiau, nes Prancūzijoje veikia įvairios krikščioniškos ir nekrikščioniškos sektos, o pavyzdžiui Vienoje kovotojai prieš abortus buvo susprogdinę Vienos abortų klinikos vadovo automobilį, grasino, sekė ir terorizavo klinikos darbuotojus, siekė juos nužudyti. Ir ne kokie ten musulmonai, o uolūs katalikai, kurie taip suvokia kovojimą “pro life”.

Dar vienas pastebėjimas: internete jau plinka konspiracijos teorija, neva kodėl gi nėra nei vienos vaizdo įrašo, nei vienos nuotraukos iš teatro?

Dabar jau bandoma bus paskleisti, jog mums čia meluojama per spaudą, na, dūmų uždangą.

Tačiau priminsime, jog įvykio vietoje dirba netgi lietuvis, Prancūzijos legiono karys, Justinas Braziulis (matyt, jo tapatybė yra neslapta, jeigu pranešta viešai apie tai, jis neslepia šito fakto, ir uniformos – gali būti, jog Prancūzijos legiono kariai, pakėlus terorizmo lygį, dabar dirba kaip vidaus kariuomenė).

Taip pat žudynių vietoje buvo kitų lietuvių, kurie atvirai liudijo,kas įvyko. Paryžiuje telkšojo kraujo klanai.

Yra filmuota medžiaga, mes ją paskelbėme, kaip žmonės netgi šoko per langus, kai šaudė teroristai, kaip žmonės su pašautomis kojomis bėga.

Teatre išsilavinę žmonės būna susikišę savo smartfonus ir ifonus į rankines, čia tik Lietuvos runkeliai gali klausti tokio klausimo – nes net bažnyčioje pas lietuvius “verslininkus” per pakylėjimą skamba telefonai, nes neduok Dieve, kas nors svarbus paskambins mišių metu.

Paryžiaus teroro akte yra labai daug Amerikos žvalgybos su lietuviu Andrew Eiwa priešakyje įkurtos teroristinės organizacijos Al Queda požymių.

Priminsime, jog baisusis teroristas Osama bin Ladenas, kuris esą atsakingas už Niujorko bokšto dvynių sugriovimą, buvo iš tiesų Al Quedos (CŽV žvalgybos) karininkas, berods, pulkininkas, kuris kovojo absoliučiai visose Amerikos specaoperacijose, netgi Balkanų kare.

Al Queda buvo įkurta karo Afganistane metu, o prieš ją kovėsi SSRS specnazas, tame tarpe ir labai daug lietuvių, kurie ir gali identifikuoti slaptąsias tarnybas.

Be to, ISIS turi požymių, jog yra irgi įkurta Vakarų valstybių, kol kas neaišku, kurių, kad sėtų sumaištį, ir keltų karus, nes Al Queda išsisėmė Ukrainos kare, ir “apsišvietė”.

“Pravyj Sektor” akivaizdžiai buvo Ukrainos Al Quedos filialas, kuris prieš Maidaną kovėsi ir Sirijoje. Al Queda sukilėlių pusėje, o Janukovyčiaus specnazas – Al Assado pusėje. Vėliau jie visi parskaidinti ir įmesti į Maidano katilą, kuriame, kaip nustatė neseniai Hagos tribunolas, Berkutas nebuvo agresorius.

Ukrainoje labai aktyviai reiškiasi Al Quedos karininkas CŽV žvalgybininaks, susijęs ir su Izraelio slaptosiomis tarnybomis, Jonas Ohman, kuris 1989 metais prasiskverbė į Lietuvą ir verbavo nepilnamečius, kartu su Endrew Eiwa mokė juos gaminti Molotovo kokteilius, griūti po tankais, žudytis vardan tos Lietuvos.

Vienas iš Jono Ohman ugdytinių Dykij, kuriam 1991 m. buvo 17 metų, ir kuris vadovavo ukrainiečių nepilnamečiams, Maidane vadovavo net 4 šimtinėms, ir gyrėsi, jog Molotovo konkteilius daryti, ir barikadas statyti išmoko Vilniuje per sausio įvykius.

Jonas Ohman be to labai aktyvus ginklų, ekipuotės, ir kitų reikalingų karui palaikyti dalykų tiekėjas į Ukrainą, kur, manoma, jog 6 tonos tiekiamos kas mėnesį, patenka abiems kariaujančioms pusėms. Karinę kontrabandą šis CŽV žvalgybininaks mėgsta gabenti su Lietuvos vėliava. Labai norėjo 2014 09 01 skraidinti su Lietuvos Karinių oro pajėgų lėktuvu, kad kas nors numuštų, bet nepavyko: būtent šitas portalas išviešino, jog Jonas Ohmanas į KOP lėktuvą nori pakrauti karinę kontrabandą. Karinė kontrabanda nebuvo pakrauta, 2014 09 01, krovimas buvo sustabdytas, lėktuvo pakilimas buvo sulaikytas 16:02, karininkai patys įvykdė siuntos kratą. Jonas Ohman tada kariniame oro uoste, į kurį kaip ir į kitus Lietuvos karinius objektus įeina laisvai, siautėjo ir vadino KAM ministrą biurokratu. Tačiau Al Quedos koordinatoriui Rytų Europoje buvo atsakyta: siunta turi būti humanitarinė. o šitos 6 tonos tokių požymių neturi.

Jonas Ohman nesusitaikė su pralaimėjimu, ir išsireikalavo VRM logistikos grupę, ir vis tiek vežė karinę kontrabandą su Lietuvos vėliava. Ši kontrabanda buvo sulaikyta Lenkijoje. Tuo metu vyko Minsko taikos derybos, ir labai įnirtingi mūšiai ginčo teritorijoje. Bekovojančiai pusei, kurią remia Jonas Ohman, negavus optinių taikiklių, kuriuos kaip “humanitarinę siuntą” Ohman vežė, jie buvo išpyškinti liaudies kovotojų.

Ohamn dar ne kartą buvo sulaikytas Lenkijos Ukrainos pasienyje, ten keldavo skandalus, įžeidinėdavo pasieniečius, o į prašymą pateikti daiktų įsigijimo čekius, jis atšaudavo, jog čia žmonių aukos. Nieko sau aukos – kariniai šalmai, ir dar su Lietuvos kariuomenės maskuote. Be to, reikalaudavo, kad su juo Lenkijos pasieniečiai kalbėtųsi angliškai.

Todėl neatmestinas dalykas, jog beišsikvepiant karui Ukrainoje – tiksliau, nukrypus dėmesiui nuo Ukrainos katilo, kuris užvirtas paraleliai su Sirija – reikia perkelti pasaulio dėmesį kažkur kitur.

Nenustebčiau, jeigu šiuo momentu Jonas Ohman yra pas seserį Prancūzijoje. Kur vykdavo pailsėti mėnesiui kitam, esą pasivaikščioti po kalnus.

Ukraina atsibodo, įstrigo, Sirijoje vyksta efektingos atakos, pagal Europos valstybių prašymą Rusijai, nes visi pamatė, kas iš tiesų vyksta. Tuomet reikia nukreipinėti dėmesį. kas tokiems Jonams ir Anrewsams tas šimtas žmonių – juk Maidane irgi paaukojo lygiai šimtą, šaudydami nuo stogų.

Dar keliasdešimt tūkstančių suguldė kapuose, nėščių moterų, netgi II pasaulinio karo veteranai nukentėjo, jų namai buvo subombarduoti, ir jie verkė, jog niekada netikėjo, kad sugrįš naciai.

Rasa Juknevičienė, prevenciškai paskelbusi, jog jai neva grasinama, turi ko bijoti. Tai ji labai palaikė karą Afganistane, visą laiką plyšauja prieš Rusiją ir jos vykdomą politiką, dar turbūt užsidės džihadistų kaukę ir sušuks Alaku Akber. Netikiu, jog jai grasina tie, kuriuos žudo Putinas -juk čia nelogiška. Čia turi būti jos ir daugelio mūsų politikų draugai.

Ir kariškių.

Juk Lietuvos kariuomenė jau nebemoka gyventi be tų visų misijų, ir kai LK vadas paskelbė šauktinius, tiek to, kad panaudoja paranojdinę retoriką, jog neva dėl Rusijos grėsmės – tai LK gavo tokį šoką, kai paaiškėjo, kad kareivinės supuvusios, valgyklos neįrengtos, ir apskritai, šauktinius pamiršo per tas savo visas misijas ir vizijas.

O padažę sienas, įrengę valgyklas, gavę tuos šauktinius, žiūrėk, tik atsigavo, jau Ukrainą pamiršo, pradėjo rūpintis savo šalies gynyba. Prieš tai tik įsipareigojimai Amerikai, tik reikia visur kartu lįsti, tik mūsiškiai žūsta, o po to kovos draugai net nebežino – taikos ar kovinėje misijoje tarkime Valteras Bosnijoje žuvo? Viename tekste suvelia, jog tai kovinė buvo operacija, tai kodėl vadovavo nepatyręs vadas, ir kodėl Valteras žuvo? Kitame sakinyje jau rašo, jog čia taikos palaikymo misija (TEBEVYKSTANČIO KARO METU).

Jeigu R. Juknevičienė bijo kažko, vadinasi, ji žino, kaip Lietuva susijusi su Paryžiaus įvykiais, ir kokias pasekmes tai turės.

Beje, kažkaip nuslopo kalbos, jog 2013 m. rugpjūčio pabaigoje, LK kariai buvo kurstomi vykti į Siriją, ir ne viena dešimtis jų išvyko. Lietuvos valdžia neigė ir vadino tai Rusijos propaganda. Tik kodėl tuomet šitaip palaiko pabėgėlių būtent iš Sirijos priėmimą? Gal dėl to, kad su jais galėtų atsitraukti Sirijoje “kariavę” lietuviai? Lietuvos ryto TV tą vasarą užfiksavo didžiules vilkstines karinės technikos, traukiančios į pajūrį.

LK atstovai melavo, jog čia pratybos.

Lietuva – UKraina – Sirija.

Ir Paryžius.

Pamąstykime apie sąsajas.

Ir apie tai – kodėl šitaip išsigandusi buvusi Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė?

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s