Nepritariu demografiniam mūsų naikinimui, kėsinantis į tėvų darbo vietas

Posted: December 11, 2015 in Uncategorized

Toks Seimo sprendimas kai kūdikiai skaitomi užauginti iki 4 mėn. ir mamos darbo vieta toliau nėra saugoma yra pražūtingas Lietuvos Valstybei.

Lietuvoje visuomenė katostrofiškai pasenusi nes jaunimas emigravęs ir toliau bėga masiškai iš savo Valstybės dėl tokių iškamšų kaip kubilių, masiulių, butkevičių, landsbergių ir grybauskaičių sprendimų.

Vienu metu kalbama , kad reikia skatinti gimstamumą ir tuo pat metu viskas daroma kad to gimstamumo nebūtų. Pasakyti, kad Seime dirba kvailiai aš negaliu, kadangi Seime dirba ne kvailiai bet Tėvynės išdavikai , koloborantai , užsienio spec. tarnybų agentai turintys Lietuvos pilietybę užimantys labai aukštas pareigas , gaunantys užmokestį iš šalies biudžeto ir naikinantys galutinai savo kraštą pagal ES , JAV globalizacijos programą ir priimtą super milijardierių planą kurio esmė yra sunaikinti žemės planetoje gyventojų skaičių iki minimumo.

Lietuva pagal superglobalistų ir supermilijardierių planą turi būti sunaikinta. Toliau eilė ateis ir kitoms šalims. Beje Ukrainoje vykdomas genocidas, kuriame gobalistinės jėgos pasaulyje galutinai šluoja Ukrainos Tautą ir šios šalies piliečius iš pasaulio žemėlapio.

Lietuvoje taip pat vykdomas genocidas tik savo tautiečių jėgomis kurie užima įtakingiausius ir svarbiausius postus šalies tarnyboje. Jiems ES moka milijonus , kad šie greičiau sunaikintų savo Valstybę. Taigi pastarieji ir naikina.

Išsigelbėjimas iš esančios situacijos yra tik vienas.

Kuo greičiau reikia pradėti stabdyti LR Seimo veiklą. Kiekvienam Seimo nariui privaloma įvykdyti priverstinę desovietizaciją ir liustraciją. Visus nuslėpusius savo praeitį reikia pripažinti Lietuvos Tautos ir Piliečių genocido vykdytojais ir organizuoti Tautos referendumą dėl tolimesnio šių niekšų likimo.

Kaip Tauta nuspręs taip ir bus . ES Rusija, JAV ir kitos super galingos Valstybės negali kištis į Lietuvos vidaus reikalus.Teismai veikiantys Lietuvoje jokio čia vaidmens daryti irgi negali, kadangi tiek patys nedesovietizuoti ir neliustruoti Lietuvoje teismai yra koloboravę su sovietinėm išgamom, dirbantys prieš Lietuvos Valstybę. Štai taip reikia elgtis, jeigu norime išsaugoti savo Tėvynę Lietuva, lietuvių kalbą, papročius, kultūra ir savo žemę.

Jeigu taip nesielgsime – tai žūsime. Tiesa sakant, Lietuvos Piliečio dvasia jau dabar palaužta. Jis jau nebenori kovoti dėl savo Tėvynės. Jam geriau emigruoti. Šimtametės okupacijos, karai , išdavystės, koloborantai , išverstakailiai išdavikai baigia palaužti dorą lietuvį. Gaila , kad tokia gaidele turiu pabaigti savo komentarą. Deja, ką parašiau, yra gryna tiesa.

Česlovas Kasperavičius

Advertisements
Comments
  1. al-keida says:

    Ar šie visi išvardinti ne Lietuvos žydai?
    A savi jau puola prieš savus? Ir Gražulis taip pat… Nu negražu gi.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s