“Mūsų gretos“ – ko jos siekia?

Posted: December 12, 2015 in Uncategorized

MIlda B

Jau kokį mėnesį išeina savaitraščio „Laisvas laikraštis“ priedas, kuris turėtų reprezentuoti neva besikuriančios neva politinės jėgos mintį.

Į 8 puslapius „privaryta“ visko – nuo 1990 m. signatarų minčių, iki Rusijos FSB sukurtos visuomenės saugumo koncepcijos.

Pagaliau pradėtas formuoti ir Mildos Bartašiūnaitės įvaizdis, tiksliau, „atkapstomas“ jos „alter ego“- juk Milda ne tik prostitutiškų manierų apsirūkiusi sekso komentatorė (labai daug youtube peržiūrų sulaukę jos filmukai apie juodaodžių pimpalus, vyrų g tašką ir panašiai), bet meno žinovė.

Jeigu anas atgimimas greičiausiai iš Vakarų vadeliojamas susikūrė ant „menininkų“ panteono, tai ir šis, neva, atgimęs atgimimas, atsikuria tuo pačiu pagrindu,  tarsi bando pasakyti „Mūsų gretos“ „steigėjai“ (kol kas jokios organizacijos jie taip ir nėra įkūrę, nors prašo „nario mokesčio“).

Daugiau nei prieš metus Milda Bartašiūnaitė nuo vaikų gynimo persuko prie Ukrainos karo, o vėliau persimetė ant acto garinimo ir debesų ganymo. Tam ji net rinko pinigus filmų kūrimui, kalbino ufologą Robertą Mackevičių.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2014/08/05/nusigarinus-actu-milda-bartasiunaite-pereina-prie-ufonautikos/

Jeigu Robertas apie paslaptingus reiškinius kalbėjo rimtai, tai Milda visą laiką kikeno, o jeigu kas ją pavadindavo ufonaute, ji atsakydavo: čia tebuvo happeningas.

Taigi, dabar tarsi rimtai parašytas straipsnelis, tarsi ne Milda būtų rašiusi, apie Doriano Grėjaus portretą, ir kaip tai panašu į Lietuvos „tapymą“, mus bando įtikinti, jog Milda subrendo, sumoteriškėjo ir suvyriškėjo, ir ji neva jau moka rimtai diskutuoti.

Deja, nieko rimto nėra, jeigu tų „Mūsų gretų“, prasmių laukas yra ne kažką siūlyti,o nuolat klausti „na ir ką pasiūlytumėte jūs“?

Pavargęs žmogus nuo 81 euro neįgalumo pensijos, ir jokių prošvaisčių įsidarbinti, ar tūlas jaunas bedarbis, gaunantis 101 eurą, nelabai turi ką valgyti, kad jų smegenys dirbtų taip, kad jie galėtų atsakyti į šį klausimą: kokią gi Lietuvą nutapytum tu?

Greičiausiai jie atsakytų: duokite man riebalinio maisto, nes man labai negera nuo kruopų su vandeniu.

Milda turbūt tiek atitrūkusi, gyvendama tame savo paraleliniame 3 pasaulinio karo pasaulyje, jog ji nežino, kad Lietuvoje žmonės stengiasi išgyventi.

Tai ir atsakymas į jos klausimą būtų toks: Lietuva su maistu. Tokį paveikslą piešia kas antras lietuvis.

Kad būtų panaikinti idiotiški apribojimai gauti artimųjų perlaidas iš užsienio, kad būtų atstatytos „ikikrizinės“ nėščiųjų išmokos.

Žmonės nori socialinio teisingumo, ir tam nereikia kurti idiotiško judėjimo, kuris nusibadavusius ir stačiomis akimis, kone paklaikusiomis į tuščią piniginę žvelgiančius žmones klaustų „o kokia gi tavo Lietuvos vizija?“

Tas „gretų“ judėjimas vis tiek turi prosovietiškumo, nes jie tikisi iš nusibadavusio žmogaus Tarybinės Valdžios pašlovinimo, kaip tai nuo ryto iki vakaro daro R.Paulauskuo „kuopelės“ vyr. Ideologė Justina Vidzenė.

Tie, kas garbina Tarybų Lietuvą, tegali būti nomenklatūros palikuonys, deja, yra tokių požymių, jog tiek J.Vidzenė, tiek tas pats pagrindinis neokomunizmo ideologas G.Grabauskas tokiais ir yra: jie tarybiniais metais nežinojo,ką reiškia neturėti savo rūbų, ir nešioti seserų ir brolių, ką reiškė tėvų rūpestis savo tėvais, nes jie, pradirbę 50 metų kolūkyje, ir dar savo pačių žemėje, negavo ne tik nuomos už ją bet ir padorios pensijos.

Jie nežino, ką reiškia, kai nuo vaikystės tave moko dirbti, nes tėveliai pergyvena, jog gyvenimas tik blogės. Nomenklatūros vaikai nežino, ką reiškia ir džiaugsmas – 9 metų būnant, uždirbti savo pirmus pinigus sodininkų mugėje, ar gauti savo pirmąsias komandiruotės išmokas kaip sportininkei.

Tas „labai blogas“ gyvenimas  vertė ir stengtis, tačiau „Mūsų gretų“ ideologai, kurie ir atnešė Vakarų Saulę į Lietuvą, neturėtų jaunimui meluoti, jog tada viskas buvo labai gerai, o Bartašiūnaitė kurstyti žmones atsidusti ir pasakyti „noriu kad Lietuva būtų kaip tada.“

Dabartinė kompiuterinė karta – nebeskaitantys vaikai – yra pati didžiausia bėda, nes tokius vaikus galima programuoti, ir tai vyksta per karo žaidimus. Šitai kartai bus labai lengva pasakyti, kad jie eitų žudyti, nes jie neatskirs žaidimo nuo realybės.

Apie vaikų nuzombinimą naujieji Lietuvos gelbėjimai net nekalba.

Apie knygos prasmę irgi ne. Rolandas Paulauskas tik pagroja pianinu, tarsi būtų V.Landsbergio atšvaitas – juk stilius tas pats, absoliučiai,iš Atgimimo ideologijos išmokta – kažką paaiškina, pasiginčija su kažkokiais puolančiais kritikais (nemokėjimas priimti kritikos ir emocingas reagavimas į ją nėra labai gero politiko požymis), ir toliau „plaukia“ pasroviui.

Per kelerius metu tariamo judėjimo „Prasmių laukas“ ar „Naktigonė“ ar „Mūsų gretos“ nepavyko suvokti, kokių tikslų jie siekia, kokia jų pačių Lietuvos vizija – ką jie keistų, ar jie iš viso Lietuvos tokios nebemato, ir siūlo mums grįžti „atgal į ateitį“?

Ne paslaptis, jog Mildos Bartašiūnaitės, Giedriaus Grabausko butuose atliktos kratos ne dėl to, jog prokuratūra su policija „sumaišė adresus“. Šie du „prasmių laukų“ veikėjai palaiko glaudžius ryšius su Rytų ekonominių, karinių blokų kontaktais.

Taigi, klausimas – jeigu tokie žmonės ateitų į politiką (o panašu, kad jie tam neturi potencialo, tik temoka kažkokius nelabai logiškus straipsnelius parašyti), gal mums vėl atvežtų Maskvos saulę – juk praeitame priede Milda Bartašiūnaitė atvirai aiškina, jog beliko vienintelis išsigelbėjimo kelias – tai Rusijos FSB sukurta “Russkij mir“ ideologija.

Taigi, į Kazimiero Juraičio klausimą „Ko siekia mūsų gretos“, galima aiškiai atsakyti „Prijungti mus prie motušės Rusijos“.

Nes absoliučiai jokių ideologinių, programinių nuostatų  neva nauja neva politinė jėga nepateikia.

O į klausimus, beje, galima ir neatsakyti. Nes pusė tautos palei konteinerius ir palei „Maisto bankų“ tvartus pajuokai išstatyti.

Kazimieras Juraitis juk nebadauja.

Nei sočią rentą gaunantis R. Paulauskas.

Nei 7 mln. kreditą „nusirašęs“ kitas signataras, turintis sklypą Vilniaus mieste, kurį gavo per vieną naktį.

Jų tikslas turbūt būtų neteisėtai susigrobto turto apsauga. Ir paslaptingų įvykių, kurių šešėlis tebesidriekia, slėpimas.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2015/12/13/milda-bartasiunaite-knygnese/

Advertisements
Comments
  1. Brūkštelėjimas says:

    Aš taip pat nebadauju. Ir ką, dėl to dabar tampu asmeniniu Sulikienės preiešu?

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s