Šventos karvės gailiai baubia – Ciniški pamąstymai

Posted: December 19, 2015 in Uncategorized

Gerai sukalė Cynicalsights puslapis “antifašistus” – tikrus antiportistus, kurių nepripažįsta žydų bendruomenė(s)

cynicalinsights

Praėjo neblogos dvi savaitės nuo straipsniuko pavadinto „Represofilija Lietuvoje“ pasirodymo „Laisvo Laikraščio“ popieriniame variante. Ir tos beveik dvi savaitės yra tikras galvos skausmas aprašytiems represofilams, o labiausiai iš proto varo šviesiausią SLF-LKP šviesuolį Gydorovich Grobovski. Pajungė į kovą prieš „neofašistus“ jis ir kitas komunistuojančias kaliauses, kaip amžinai KAM antrojo departamento persekiojamą opijatus mėgstantį Heinrich Jodisczki ir prie „violetinių“ prisikergusią kolūkio buhalterę iš Šiaulių Birovka Diplsonova(susilietuvinus pavardę kaip Birutė Dilpšienė).

Ir kokie narsūs bandymai atvesti mane, autorių į „tiesos kelią“. Tik deja, man, garbingo bajorų luomo palikuoniui su „Raudonąja Šunauja“ kaip pasakytų jau senai demencijos kamuojamas garsiausias Lietuvos akniuotas ožys, man nėra ir nebus pakeliui. Ypač, kai tie veikėjai itin trynėsi „į draugus“. Bet nežino „tautinė“ sociali vata jog draugai draugams kiaulių nepakišinėja, ir nesvajoja apie visų apšaudytus namus kaip daro SLF-LKP lyderiai.

„Neofašizmas Lietuvoje“- Toks dviejų apsirūkiusių, apsigėrusių ar kitaip „užvartojusių“ komunizmo nusikaltimų garbintojų atsakymas. Pirmoji versija pasirodė tame pačiame…

View original post 809 more words

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s