Per Kalėdas LTU – Afrikoje vyko paramos akcijos

Posted: December 25, 2015 in Uncategorized

 

Namai, kuriuose laukia mažytė minia nuotrauka, foto

Nuotr. Lietuvoje intensyviai formuojama nuostata, jog visos daugiavaikės šeimos yra asocialios, o geros tik pabėgėlių šeimos, kurias reikia remti, pamiršus saviškius. 

Anksčiau nereikėjo kažkam prieš kažką rodytis, koks aš geras, atidarysiu savo piniginę, ir kas nors nemirs badu.

Siaubingame socializme, iš kurio mus išvadavo Landsbergis, Rolandas Paulauskas, Zigmas Vaišvila ir daugelis kitų patriotų, jau buvo nustatyta valstybinė parama daugiavaikėms šeimoms.

Tokiomis šeimomis laikytos šeimos turinčios 3 ir daugiau vaikų. Joms buvo atidarytos specializuotos parduotuvės, kur buvo leidžiama apsipirkti įvairaus gero maisto. Aišku, tas maistas kainavo grašius.

Dabar gi išvaduotoje laisvoje nepriklausomoje puikioje demokratinėje Rojaus, o iš tiesų – Afrikos skurdžiausių valstybėlių lygio Lietuvoje – daugiavaikės šeimos yra viešumoje vadinamos asocialiomis.

Labai reta iniciatyva, kad kažkas kažką nori paremti.

Dažniausiai įtarinėja, jog blogai gyvena daugiavaikės šeimos, nes prageria “pašalpas”. Lyg ta valstybė mokėtų už kiekvieną vaiką kaip kokioje Vokietijoje.

Rėmėjai neretai nori įlįsti į šeimos gyvenimą, sužinoti, na prageria jie tas pašalpas (iš viso ar gauna pirma tegul pasidomi), ar neprageria, kiek ko perka, ką valgo, ir panašiai. Už noro padėti slypi didesnis noras sužinoti asmeninius dalykėlius.

Kaip kad ir policijos akcijos. Policijai su socialiniais darbuotojais pavesta prižiūrėti rizikos šeimas. Neretai jie ten negali patekti. Todėl sugalvoja “akcijas”, neva dalina dovanėles. Padalina tas dovanėles, užpildo grįžę į nuovadą ataskaitą, perduoda socialiniams darbuotojams.

Verslininkai. Jie visada siekia populiarumo. Įprastai vengiantys mokėti mokesčius, ir besinaudojantys PVM lengvatomis net įtraukdami asmeninius pirkinius, į firmos apskaitą, jie labai mėgsta vaidinti remiantys vargšus. Dažniausiai per Kalėdas. Dažniausiai su žiniasklaidos pagalba.

Išleista suma tuomet grįžta  10-20 kartų.

Per reklamą.

Ką visu tuo noriu pasakyti?

Jog jeigu nebūtų tokio baisaus skurdo, nebūtų tokių apsimestinių akcijų, kai kažkas, visus metus miegojęs,ir praėjęs pro vargšą pasibaisėdamas, ir nešdamas tuo metu savo maisto krepšyje brangiausius maisto produktus, ir neretai kokį konjako butelį, dabar gi pagautas neva gerumo, kažką perka vieną kartą metuose kažkokiai šeimai.

Puiku. Tačiau ar nesusimąsto, jog tos šeimos jau nebesitiki nieko, ir joms ta parama netgi yra per skaudi.

Nes tai vienkartinė pagalba iš kažko, kas daugiau niekada nebeprisimins.

Kuris padėjo tik dėl to, jog prieš tai mėnesį rinko apie jus informaciją, ir negalėdamas patikėti, jog jūs neišgyvenate už 900 eurų 9 asmenų šeima, norėjo įsitikinti, ar jūs nepragersite jo pinigų.

Nesvarbu, kad tas verslininkas neišgyventų vienas už tokią sumą. Jis turbūt pasikartų.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s