Neringa Ozolina: negaliu nepasidalinti informacija apie vaikų netekusius tėvelius

Posted: January 14, 2016 in Uncategorized

Negaliu nepasidalinti tėvų netekusių savo vaikų grupę pasiekusios info. Slepiama,nutylima,arba kitokiais interesais skleidžiama dezinformacija.

Belieka mąstyti, kad tai netikrų fb profilių daroma propaganda. Kitaip, tai būtų tiesiog smūgis visiems tėvams,kurie turi/turėjo radę savo vaikams lietuvius globėjus.
Airida Pettersen turėjo savo brolio šeimą,kurie buvo potencialūs globėjai,galintys suteikti vaikams ne mažiau meilės. Loreta Daskeviceturėjo dukrytei radusi patikimus globėjus -lietuvių šeimą Norvegijoje.

Ludmila Makarenko Tellefsen , paskui Regina Kupšytė savo šeimos narius,kurie buvo potencialūs globėjai.

Veronika Glsst (Gražina, Gabrieliaus mama – red. past.) byloje aš buvau pasisiūliųsi kaip globėja berniukui.Tačiau visiems buvo paaiškinta trumpai,-Yra pavojus kad vaiką parvešite į LT,bei ten paliksite./ yra pavojus kad draugiškai susitarsite slapčia su tėvais dėl “extra susitikimų”,bei leisite slapčia bendrauti (tėvai gali patys patikslinti).


Visose iki šiol bylose lietuviai kaip globėjai lietuvių globoti NEGAVO.


Jie visi yra buvę advokatės Latotinaitės klientai. Tai kodėl jų vaikams nebuvo iškovota teisė,-turėti globėjus lietuvius? Juk jokios naujos įstatymo pataisos nėra priimta ?

O pačios mamos vienbalsiai tvirtina”,-ką pasiekėme,padarėme pačios,bei niekas nieko nepadėjo.”


Psichologė Rasa Kuzienė padarė tikrai neapsakomai didelį įnašą. Bei neturėtų būti skatinama “trauktis”ž ji padarė tikrai puikų raportą, bei situacijos analizę Gabrieliaus byloje.

Iki teismo liko 5 dienos,-bei jos žodis teisme turi tikrai didžiulę reikšmę.


Vaikus sugrąžinti yra daug būdų,bei teisininkai dirba. Juolab,kad Lietuvoje vyksta susidomėjimas,bei ne vienas Seimo narys,EP narys,tiesia pagalbos ranką,bei noriai bendrauja ir rodo susidomėjimą. Ruošiama Seimo konferencija. Julius Panka nuoširdžiai padeda tėvams su demonstracijos organizavimu. Viskas juda į priekį, bei neabejingų tikrai nemažas ratas. Kaip laisvę lietuviai iškovojo,taip iškovos ir savo vaikus. Tik atsiminkite, kad Berlynas irgi ne per dieną pastatytas buvo. Sėkmės tėvams !

Neringa Ozolina

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s