“Pabėgėliai” prievartauja moteris, vaikus, manekenus, tačiau Lietuvoje yra laukiami

Posted: January 17, 2016 in Uncategorized

pabegeliai1

Pabėgėlių (tariamųjų) nusikaltimai nestebina tų, kurie nuo pat jų nelegalaus išsilaipinimo Europoje kritikavo Vokietijos Merkelės nuolaidžiavimą ir įstatymų – konkrečiai Šengenio erdvės – nepaisymą.

“Pabėgėliai” papjovė lietuviuką Švedijoje, nužudė ten pat jauną žmogaus teisių aktyvistę.

Dar 2014 m. Prancūzijoje pabėgėlių stovykloje “Džiunglės” jie mėtė maistą tiesiai ant žemės, jiems atvežusių kairiųjų aktyvistų akivaizdoje, rėkdami, jog juos norima nunuodyti.

Patys kairieji buvo šokiruoti, taip pat vaizdo įrašuose matome, jog tie aktyvistai bijo tų laukinių, kurie puola autobusiuką, viską griebia, nelaukdami, kol jiems bus kas paduota.

Ne kartą ir ne du ir ne dešimt matėme, kaip iš tų “Džiunglių” pabėgėliai šturmuodavo Kalė tunelį, bandydami patekti į Didžiąją Britaniją.

Kalė mieste teroristą, apsimetusė pabėgėliu, vaikėsi specpajėgos. Nepagavo.

Vienas iš teroristų, pamiršęs nusižudyti, ir atsakingas už Paryžiaus įvykius, laisviausiai sau su taksi keliavo po visą Europą. Briuselyje buvo sukelta net kariuomenė, ir “pabėgėlio” vis tiek nepagavo.

Ir taip toliau ir panašiai. Nereikėjo tiesiog atidaryti Pandoros skrynios.

Austrija teigia, jog stabdo Šengeno sutarties galiojimą.

Deja, tai būtent Austrija su savo “leftistais’ ir pabgėlių remėjais atidarė visas sienas, ir leido pabėgėlias pėsčiomis eiti per šalį, taip pat telkė žmones, kad padėtų su automobiliais.

Pabėgėliai nėra dėkingi, jie atėjo čia visai kitais tiklais. Pametę pasus, bet nepametę smartfonų, per kuriuos gauna detalias instrukcijas.

O instrukcija tegali būti viena: jūs Dievo kariai, tai ir kariaukite. Na jie ir kariauja, kaip kiekvienas sugeba. Mėtydami maistą, žudydami, prievartaudami moteris, vaikus, ir net manekenus, ramiai ir negyvai stovinčius palei parduotuves.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s