R. Apanavičiaus dingimas -nerimsta čečėnų ir LTU GRU chebrytė: “čia ne mes, čia…NATO žvalgyba!!”

Posted: February 9, 2016 in Uncategorized

romutis

Jau gavome ir atsakymą į atskleistą versiją, jog Romualdas Apanavičius Jr. iš Lietuvos išvyko su čečėnų “organizacija” – apie tai rašo diplomatas Viktoras Dagilis (šiuo metu atšauktas iš Italijos).

Tas pats atsakymas, kai 2012 12 05 K. Sulikienė kreipėsi į VSD dėl sekimo. Atsakė: “Čia ne mes, čia kiti”.

Pažymėtina, jog 2012 12 03 visos R. Apanavičiaus sąskaitos buvo uždarytos (turėtosios SEB banke), ir paskleista legenda, jog jis IŠSKRIDO  į Paryžių. Šitą legendą eskalavo giminaičiai – tačiau jokio sienos kirtimo oro uostuose fiksuota nėra.

K. Sulikienei kreipusis dėl paieškos, policininkė – kurią sudorojo “antisisteminis” Puteikis (žr. stiklinės byla) – tuo metu dirbdama “tik įvykių registratore”, pasakė: “Bet juk į Paryžių jūs skristumėte? Kodėl nėra skrydžio?”

Akivaizdu buvo, jog išvyko mašina. Kadangi nei vienas nevairavo, vadinasi – išvežė.

Šiandien gauname Airijoje gyvenančio Andriaus Dzidoliko pamąstymus. Ar nieko tokio, jeigu siųsiu į “LL”? O ten – straipsnis apie tai, jog Romualdą Apanavičių išvežė jokiu būdu ne čečėnai, jokiu jokių būdu – na tai yra šventenybė tiesiog.

Jį išvežė …”NATO smogikai GLADIO”.

Didesnės nesąmonės nesame skaitę.

Andrius Dzidolikas bando sukurti įvaizdį, jog R. Apanavičius buvo kažkoks vos ne Rusijos agentas, todėl jį turėjo išsivežti ne draugiški čečėnai – laisvės kovotojai, kurie su Parlamento gynėjais “vas vas” nuo 1990 metų, tačiau kažkokia baisi NATO organizacija.

Iš Dzidoliko pamąstymų matyti, jog jis laiko R. Apanavičių ir visą šeimą Rusijos agentais, su kuriais tik ir trokšta susidoroti NATO, Amerika ir panašiai.

Dzidolikas neįsiskaitė, jog Apanavičius su savo žmona bandė patekti į US ambasadas. Tik ten jų nepriėmė. Nes jie ne US piliečiai, paprasta.

Rusijos agentas eitų į “savo šalies” ambasadą.

Dzidolikas toliau rašo neįtikėtinas nesąmonęs, jog į Joną Paulių II irgi šovė “Gladio”. Deja, tas pats R. Apanavičius rašė straipsnyje “Kenedžio nužudymas – rikošetinio šūvio mįslė”, jog į Joną Paulių II šovė Bulgarijoje reziduojanti GRU, užverbuota Turkijos – taigi, islamistų.

Toliau rašomi neeliniai kliedesiai, viską suverčiant Landsbergiui – nes Audrius Butkevičius, kuris beje ir palaikė ryšius su čečėnais, Kauno grupuotėm, ir panašiai – nekaltas.

Gale rašinėlio iškeliama versija, jog jokių būdu tai negalėjo būti čečėnai – nors bylos 46 lape aiškiai juodu ant balto parašyta: iš Lietuvos išvežė čečėnų organizacija, kuri labai padeda.

Jie džiaugiasi, jog tai bus pirmi politiniai pabėgėliai.

Nuo ko? Kokiu pagrindu čečėnai kurstė gauti politinį proeglobstį?

Italija pasirinkta todėl, jog visų pirma R. Apanavičius laisvai kalbėjo 10 kalbų, tarp jų ir italų. Turėjo Romoje kontaktų, nes yra ten jau buvęs. R. Apanavičius – klasikinės filologijos specialistas, o tai yra lotynų ir graikų (senovės) kalbos. Romaniškos šalys – logiška, nes ten gali susikalbėti. Be to, neatkreipdamas į save dėmesio.

Andrius Dzidolikas, nuolat eskaluojantis, koks blogas Landsbergis, nori mums pasakyti, jog labai geras buvo Audrius Butkevičius.

Labai geri visi kitit.

Romualdas Apanavičius 1995 sausį buvo gavęs NATO žvalgybos leitenanto laipsnį.

Todėl Andriaus Dzidoliko nesąmonės, jog R. Apanavičių medžiojo tie patys, kieno karininkas jis buvo, neverti nė sudilušio grąšio.

Čečėnai galėjo būti ir rusiškieji, “kadyrovcai”, prisimetę draugais, galėjo išsivežti.

Galėjo ir gelbėti nuo LT GRU, kuri 2012 rudenį suplanavo sunaikinti visą Apanavičių šeimą, imituodami, jog tai Rusijos spec. tarnybų darbas.

Kristiną Sulikienę 2012 m. gruodį apsaugojo ne tik VSD, bet ir …kai kurių šalių atsargos karininkai.

Jie matė, kad veikiama po “netikru kailiuku” – K. Sulikienę medžioja SOP, VRM 3 departamentas, KAD 3 departamentas, ir nori viską suversti rusams.

R. Apanavičius galėjo būti paimtas ir į liudytojų apsaugos programą, nes labai daug žinojo apie 1990-1991 metų įvykius bei apie Lietuvos atominės energetikos aferas, nes galėjo priklausyti ir atominei saugai. Kurį laiką dirbo Lietuvos energijoje, yra lankęsis Ignalinos AE. Suomijoje yra lankęsis Olkiluoto apylinkėse, kai 1994  liepos mėn įvyko avarija, patyrė labai didelį spinduliavimą, apsinuodijo ir prapliko, ilgai gydėsi savo paties priemonėmis, nes Lietuvos gydytojai nesuteikė pagalbos, sakė, jog jam tik atrodo.

Andriaus Dzidoliko, akivaizdžiai įtakojamo LT GRU kompanijos, rašinėliai, yra tik dar vienas įrodymas, jog šita žvalgyba labai stipri, ji moka imitacinį meną.

Be to, Dzidolikas išsidavė, jog R. Apanavičių išvežę čečėnai galėjo būti Rusijos specialiosios tarnybos.

Reikia tiesiog skaityti viską atvirkščiai.

Pirma gal tai buvo pagrobimas, o vėliau gal žmogus išsipasakojo viską. Tai viena iš versijų.

Neatmestina, jog tai Lietuvos draugai čečėnai, laisvės gynėjai, islamistai ir džihadistai.

Ir dar yra Kadyrovcai. Jie veikia neutraliai. Yra 3 čečėnų grupuotės, tačiau A. Dzidolikas mums sperša mintį, jog tai būtinai “natovcai”.

Nors tą pačią Sulikienę kautis užpuolus netikėtai mokė ne kas kitas, o natovcas, atsargos karininkas, gyvenantis Lietuvoje.

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s