2013-07-08: kalbos apie galimą V. Uspaskich suėmimą turi būti nutrauktos, gana dezinformuoti visuomenę

Posted: February 13, 2016 in Uncategorized

Seimo Darbo partijos frakcijos pranešimas

2013 m. liepos 8 d.

Seimo Darbo partijos frakcijos narius papiktino sąmoningai ir vos ne kasdien skleidžiamos kalbos apie galimą Seimo Darbo partijos frakcijos seniūno Viktoro Uspaskich suėmimą. Šios kalbos yra melagingos, nes pirmos instancijos teismo nuosprendis nesįsigalioja be apeliacijos.

Frakcijos nariai pabrėžia, kad jie taip pat teisiamieji šioje byloje, nes yra Darbo partijos (leiboristų) nariai, todėl labai gerai susipažinę su ja, tad, geriau nei bet koks kitas komentatorius žin0dami partijos bylos aplinkybes ir turinį, yra įsitikinę, kad objektyvus teismo sprendimas negali būti grėsmingas buvusiam partijos pirmininkui V. Uspaskich, tuo labiau, kad pats Generalinės prokuratūros prokuroras Saulius verseckas, bylai einant į pabaigą, teisme pripažino, kad V. uspaskich ir kiti teisiamieji neturėjo sau asmeninės naudos.

Tad šiuo atveju kaltinamieji byloje yra tokie patys, kaip Seimo Darbo partijos frakcijos nariai bei visi 17 000 partijos narių, turinčių po vieną balsą ir prisiimančių vienodą atsakomybę.

Tuo labiau, kad visi 5 to paties teismo paskirti ir iš valstybės biudžeto apmokami valstybės advokatai vienu balsu pareiškė, kad teisiamiji Viktoras Uspaskich, Vitalija Vonžutaitė ir Vytautas Gapšys turi būti išteisinti, nes byloje nėra jų kaltės įrodymų.

 

Lietuvos Respublikos Seimo Darbo partijos frakcija,

pranešimas spaudai 2013 07 08

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s