“Išdraskytos” sėdimosios byloje prokurorai tyrė minčių pasaulį?

Posted: February 16, 2016 in Uncategorized

Nuotr. Advokatas Vytautas Sirvydis stebisi “išdraskytos sėdimosios” byla, nes joje prokuratūra tyrė ne įrodymus, o galimai buvusias išteisintojo V. Gražulevičiaus mintis, kurios turėjo būti visiems aiškios. 

Kai dieną prieš Gavėnios pradžią buvo sukelta visa sisteminė spauda, ir šios spaudos TV, ir “užsiundyta” ant Rokų šv. Antano Paduviečio ir Margininkų švč. Mergelės Marijos Škaplierinės parapijų klebono Virgnijaus Gražulevičiaus, galima buvo stebėti jo reakciją, tačiau niekur spaudoje nebuvo jo advokato Vytauto Sirvydžio komentarų: nes spaudai nerūpėjo, ar byla iš viso turi kokius nors šansus Aukščiausiame Teisme.

Buvo svarbiausia, jog įtariama, o šiuo metu jau nebe įtariama, o paneigta įsiteisėjusiu nuosprendžiu, jog kunigas turėjęs omeny galbūt netradicinę orientaciją, kai kalbėjo apie išdraskytų sėdimųjų savininkus, kuriems reikėtų kuo skubiau “duoti į kailį”.

Advokatas, mėgstantis pakomentuoti Facebooke, kalbėdamas apie šią bylą, trumpai pažymėjo, jog tokos bylos nėra matęs, ji kelia juoką.

Kunigas buvo verčiamas prisipažinti, kad turėjęs galvoje būtent netradicinius, ir jam  buvo siūloma kaip “bonusas”, atleidimas nuo atsakomybės pagal laidavimą.

Tokio “prizo” kitas nebūtų atsisakęs, jiems atrodė, jog labai daug siūlo. Įdomu tai, jog nėra apklausta niekas iš “netradicinių”. Be to, prokuratūra visur teigė, jog jiems aišku, ką kunigas turėjo galvoje, todėl turėjo būti aišku ir teismui, ir pačiam kunigui.

Deja, Kauno apygardos teismas nustatė, jog prokuratūra neįrodė kunigo kaltės: primename, jog kaltinimą palaiko ir įrodinėja kaltę ne kaltinamas asmuo, o prokuroras, arba valstybės kaltintojas.

Visos prieštaros ir abejonės – kaltinamojo (šiuo atveju – išteisinto V. Gražulevičiaus) naudai.

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s