Menininkei Paulai (šv. Paulai)

Posted: March 10, 2016 in Uncategorized

paulike5

Kadangi iš tavo desperatiškų iššokimų viešumoje – vienas jų buvo desperatiškas bandymass apie save priminti laidoje apie pabėgėlius, kur tave tiesiog nulojo prof. Povilionienė, o jai paantrino Seimo narė Vėsaitė -matyti, jog tau reikalinga pagalba, kaip žmogus, apie 2 metus studijavęs psichologiją su filosofija, dirbęs 1 metus socialinį darbą, ir dar mokęsis mediciną kaip fakultatyvą kadaise, galiu bandyti tau padėti.

  1. Senas vyras. Senas ir nepajėgus vyras gali išvaryti jauną ir energingą moterį iš proto. Akivaizdu, jog tau nusibosta jo bumbėjimas, be to, ir vaikų krūva namie trinasi, ir visi jie ne jo, ir visi nori valgyti. Akivaizdu, jog namie tu esi Pelenė, ir ten neturi balso. Namie negalėdama sutvarkyti savo kone čigoniško tabūno vaikų, tu išeini iš ten kur tau negera – į viešumą, ir net tiesiai į TV. Nesvarbu, jog tu visai nerauki, kokia kalba kalbama Irake (į TV drebančiu balsu mini “arabų kalbą”, o Povilinienė šaiposi,  nes irakiečiai kalba indoeuropiečių kalba…farsi…Na ką namų šeimininkė susigaudo – įmesta į TV eterį…), ar kad nežinai, kaip atsiimti vaikus iš Norvegijos, nes siūlai grobti. Viešumoje tu pasidažiusi, ir su amžinu raudonu šaliku vaidinsi visų reikalų specialistę, nors niekur nebus įmanoma rasti tavo CV. Raudonas šalikas ant tavo kaklo rėkte rėkia: tau, šv. Paula, trūksta sekso.
  2. Nulinės pajamos. Viską darai,nes neturi pinigų – jūsų metinės pajamos kartais nesiekia nė 100 eurų. Todėl tu parsiduosi bet kam ir už bet kiek.
  3. Užkalnio fenomenas. Dabar Lietuvoje kuo durnesnis, tuo daugiau eterio jis gauna. Jeigu žmogus yra nieko nebaigęs, jis neišlįs š TV ekranų. Bet jis kaip Užkalnis, ar tu, ar pajacė Bartašiūnaitė, kuri atrodo su tavimi kartu “kovojo”, būsite naudojami tik kaip klounai, ir kaip sisteminės grimasos, parodyti išsilavinusiems žmonėms – jog štai, mes turime gvardiją priedurnių, jie nieko nebaigę, bet mes jais užkišime eterį. Kad kompetetingas balsas neturėtų kur įsiterpti
  4. Šizotipins susirgimas – susidvejinimas. Nors viešai aiškinai, jog padedi atgauti vaikus, ėjai į piketus ir net spaudos konferencijas, tiesa, nemiegotu veidu, pajuodusiais paakiais, nes baigusi muzikos technikumą, turėjai vaidinti Seime teisės žinovę – tu iš tiesų tuo pačiu metu ramiai pati atiminėjai vaikus iš šeimų Klaipėdos regione, dirbdama Klaipėdos vaiko gerovės komisijos nare, netgi straipsniuose kažkur apie tai gyreisi, bet mažai tiražuojame portale. Na o gausiam tiraže visur prisistatei kaip kovotoja už vaikus, ir būtinai teisinio kelio šalininke. Tačiau tau tai netruko tokiai Aistei rašinėti ugningas žinutes, kad vienintelis Jonuko atgavimas – tai grobimas. Jeigu tu tai darai nesąmoningai, vadinasi, nepastebi, jog iš esmės tavyje gyvena 2 skirtingi žmonės – vienas kovotojas už vaikus, kitas – šaltakraujis jų laikytojas vaikų namuose. Istorija, kai veikei Stanislovą Tomą, kad nerašytų ieškinio ir negelbėtų Deimilės Rimantės iš vaikų namų Paryžiuje, tik įrodo šį sutrikimą. Deja, tai asmenybės sutrikimas, ir aktoriams, menininkams, padeda siekti karjeros. Manytina, jog turėtum ir siekti muziko ar klouno karjeros – nes ten sutrikimai labai reikalingi. Todėl, kad turi stiprų asmenybės sutrikimą, tu ir “diagnozavai” signatarams Endriukaičiui, Kupčinskui, ir dididentei Sadūnaitei “neadekvatumą” -pagalbą Kusaitės byloje – nes sergantys žmonės ir nesugeba blaiviai mąstyti ir vertinti garsių žmonių. Beje, tau pasireiškia ir kitas sindromas – provincijos pelė įsivaizduoja esanti garsi: tačiau žmonės nežino, iš kurių vaikų namų tu atsiradusi, ir kur pasiskaityti tavo traumatinį CV.
Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s