Vaikų žudiko Sauliaus Pauliko “išbalinimas” per K. Paulikės “veiklą” – “juodojo” saugumo metodika

Posted: March 13, 2016 in Uncategorized

Nuotr. 3 vaikus pražudęs girtas juos užmušęs buvęs policininkas Saulius Paulikas

Neringą Ozoliną puolančiame straipsnyje prieš kelias dienas įdėta ir jos asmeninė žinutė buvusiai draugei, ir advokatei, Latotinaitei.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/norvegijos-skandalu-puteja-tikroji-emigrantes-is-moletu-istorija.d?id=70622184

n-ozolina-uzsipuola-kpaulike-2

Ten parašyta “lai triumfuoja žudikai Paulikai”.

Kristina Paulikė pavaizduota labai įsižeidusi, neva jų šeimoje ir giminėje tai jau tikra nėra žudikų.

Gal Saulius Paulikas ne giminaitis, gal ir teisėjas V. Paulikas ne giminaitis, o S. Paulikas per sekretorės klaidą iš kalėjimo šiaip išėjo – na, kaip išeina mafijozai, sistemos “šešti” – tarkime čia atsitiktinumas – juk Mongoliukas iš Alytaus pataisos namų išėjo per sekretorės klaidą.

Bet visuomenė turi atsiminti, jog Aleksandrijoje ryte girtas policininkas Saulius Paulikas užmušė 3 vaikus.

Kristina Paulikė per visus kanalus aiškina, kaip reikia dirbti su vaikais, bet neaiškina: ką daryti su girtais policininkais, ir netgi girtais teisėjais.

Štai viename provincijos teismų pričiupta visiškai girta teisėja.

O 2012 m. tikrą šou su skrydžiu nuo laiptų surengė girtas teisėjas Birštonas.

Vaikų žudikas Saulius Paulikas net kalėjime elgėsi nevaržomai: už grotų gėrė, gavo parų.

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/vaiku-zudikas-spaulikas-pasigere-pataisos-namuose.d?id=23041435

Kad gertum už grotų, turi turėti prižūrėtojų tarpe “stogą”.

Įtakinga šeima. Net kalėjime sėdi linksmai.

Kristinos Paulikės išsireiškimai uždarose grupėse, pianino specialistės tariamas kodeksų išmanymas, rodo,jog giminė įsivaizduoja visagaliai.

Nori – gali girtas policininkas Paulikas važinėtis, vaikus užmušinėti.

Po to išeiti anksčiau laiko, nes prokuroras apsmeta, jog negavo nutarties. Todėl esą pamiršo apskųsti.

Nors visos nutartys eina į teismų sistemą, ir jeigu vyko procesas, prokuroras turėjo domėtis.

Iš K. Paulikės ir Sandros Latotinaitės yra sulaukta grasinimų, ir susidoroti, ir būti pamokytiems.

Žmonėms, kad dirba vaikų gelbėjimo darbus.

Susisiekus su Talino vaikų gelbėjimo darbų aktyvistėmis, paaiškėjo, jog delfis ee tą pačią dieną jas apipylė purvais, ir išvadino Kremliaus agentais.

“Tai daugiaplanė operacija – APŠMEIŽTI visus, kad gelbja vaikus”, mano estai.

Daugiaplanei operacijai tik juodasis saugumo sparnas galėjo pasirinkti asmenybę tu geresniu CV ir pavarde, kuri nepriklausytų tuo pačiu metu 3 vaikų žudikui Sauliui Paulikui, iš kalėjimo ištrūkusiam anksčiau laiko.

http://www.greitas.eu/nuomone/tokiu-atveju-ne-vienaskad-ir-zudikas-paulikas-kuris-girtas-uzmuse-trys-vaikusslapstesibuvo-suvaidintas-visiskas-zioplumas-jis-isejo-i-laisveir-teko-girdeti-rodos-jo-advokatas

Prieš septynerius metus įvykusios Aleksandrijos tragedijos žaizdos užsitraukė, tačiau neužgijo. Pirma laiko ir slaptas tris berniukus avarijoje užmušusio buvusio policininko Sauliaus Pauliko paleidimas į laisvę jas vėl atvėrė bei privertė kraujuoti.

Vakar gatvėje susitikę Aleksandrijos kaimo gyventojai nekalbėjo apie gyvenimą, po euro įvedimo kylančias kainas ar jiems sunkiai suprantamus lyg nuo realybės atitrūkusios šalies valdžios sprendimus. Žmonės dalijosi juos pribloškusia žinia apie laisvėje atsidūrusį S.Pauliką. Iš mokyklos namo ėjusius tris šio kaimo berniukus 2007 m. lapkričio 7 d. pražudęs girtas Skuodo rajono policijos komisariato patrulis iš įkalinimo įstaigos išleistas pirma laiko. Joje jis turėjo kalėti iki kitų metų lapkričio 8 d.

„Žemaičiai – žmonės ramūs. Per kaimo aikštę tikrai niekas neina ir nešūkauja. Žinome, kad išleido mūsų vaikų žudiką. Spėjau apie tai pasikalbėti tik su bendradarbiais. Pasvarstėme, kad galės įsidarbinti ir bent taip atlyginti padarytą žalą, kurią priteisė teismas. Bent tiek iš jo naudos bus. Sunku viską iki galo suprasti, kai tavęs tai neliečia tiesiogiai. Į vaikų netekusių tėvų kailį neįlįsi. Nesinori jų klausinėti ir aitrinti dar neužgijusių žaizdų“, – sakė Aleksandrijos seniūnas Edmundas Bertulis.

„Vakaro žinios“ pakalbino girto policininko padarytoje avarijoje sūnaus netekusią mamą. Šešiolikos ir aštuoniolikos metų dukras su vyru Vygandu auginanti Rasa Petkienė neslėpė, kad jai šoką sukėlė ne tik S.Pauliko paleidimas į laisvę neatlikus visos bausmės, bet ir kaip tai buvo padaryta.

„Aš iki šiol išgyvenu didžiulį šoką. Juk apie tai sužinojome tik vakar. Iš pradžių žmonės kaime pasakė. Niekas net nesiteikė mūsų informuoti. Aš tai dar laikausi, bet vyras yra labai piktas. Šoką išgyvena tiek jis, tiek moksleivės dukros. Tačiau čia Lietuva ir savi įstatymai galioja. Labai neteisinga. Jis turėjo atsėdėti iki galo. Suprantu, kad vaikų neprikelsi, bet ir tėvų skausmo nenumalšinsi. O jis dar neatlėgo. Aurimui liepą būtų sukakę aštuoniolika. Būtų buvęs tikras vyras. Toks sprendimas tik dar daugiau skausmo sukėlė. Šiuo metu nenoriu nei su niekuo susitikti, nei bendrauti“, – vos tvardė ašaras R.Petkienė.

Mirusį sūnų moteris prisimena kiekvieną dieną. Jis palaidotas visai netoli namų esančiose kapinėse, tad kapas matosi vos ne pro langą. R.Petkienės teigimu, mirtiną avariją sukėlęs S.Paulikas iki šiol net nesiteikė atsiprašyti joje gyvybių netekusių berniukų tėvų. Liūdnai ji šypteli ir paklausta apie neturtinės žalos atlyginimą. Iš tėvams priteistų kiek daugiau nei 260 tūkst. eurų S.Paulikas iki šiol sumokėjo tik beveik 657 eurus.

„Graudu ir paprasčiausias pasityčiojimas. Kas 2-3 mėnesius perveda po 18 litų. Net gėlėms ant kapo padėti ir žvakėms uždegti neužtenka“, – sakė R.Petkienė.

Jai pritarė ir buvusi kaimo bendruomenės pirmininkė Vilija Statkuvienė. „Žmonės sako, kad tai pats tikriausias pasityčiojimas. Už vieną atimtą gyvybę visam gyvenimui pasodina, o čia tris vaikus užmušė ir jau laisvėje“, – piktinosi V.Statkuvienė.

Sūnaus Simono netekusios šeimos kaimynystėje gyvenanti dabartinė Aleksandrijos kaimo bendruomenės vadovė Alma Žerlauskienė tvirtino, kad labiausiai žmones nustebino S.Pauliko paleidimo aplinkybės. Niekas net neįsivaizdavo, kad jis neatliks visos teismo skirtos bausmės. Tuo labiau kad prieš pastarąjį sprendimą visi trys jo bandymai išeiti į laisvę pirma laiko baigėsi nesėkmingai.

„Tyliai, tyliai ir še tau. Labai netikėta ir keista situacija. Niekas nieko neinformavo, niekas nežinojo. Kad S.Paulikas grįžo į namus, kaime gandas pasklido dar praėjusį penktadienį. Tačiau visi manė, kad jis tik savaitgaliui išleistas aplankyti sunkiai sergančios mamos. Sužinoję, kad visam laikui, žmonės labai nusivylė. Tuo labiau kad jis pats nieko nepadarė, kad bent kiek sumažintų nusistatymą prieš jį, nebandė atsiprašyti ir susitaikyti. Viską darė priešingai ir vengė atsakomybės. Tačiau ką čia padarysi, juk mes nieko nepakeisime“, – Aleksandrijos kaimo žmonių nusivylimą perteikė A.Žerlauskienė.

Pasak bendruomenės pirmininkės, neblaivaus policininko padarytoje avarijoje sūnų praradusi jos kaimynė žinią apie pastarojo paleidimą į laisvę sutiko gana ramiai. Ji tik tarstelėjo, kad nieko jau nepakeisi. Daug skaudžiau į tai sureagavo šiuo metu užsienyje dirbantis jos vyras.

Nors naujiena apie pirmalaikį S.Pauliko paleidimą viešai Aleksandrijos pradinėje mokykloje, kurioje mokėsi trys avarijoje žuvę berniukai ir iki šiol dirba vienas jų tėvas, vakar neaptarinėta, jos direktorės Onos Gerulskienės teigimu, pedagogai pastebėjo, kad į darbą atėjusį minėtą vyrą ši žinia yra gerokai paveikusi. Jis atrodė nusiminęs ir sutrikęs.

http://www.ve.lt/naujienos/kriminalai/kodel-jau-paleistas-musu-vaiku-zudikas-1308708/

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s