Kieno interesus gina mažumų aktyvistai Švietimo ir mokslo ministerijoje?

Posted: March 26, 2016 in Uncategorized

kuodyte

Raimondo Navicko “memas” (faceboo.com)

Viešumon iškilus skandalingai informacijai, kad Lietuvoje buvo diegiamas vaiko pasąmonę žalojantis projektas „Gender Loops“, finansuojamas per Europos Sąjungos „Leonardo da Vinci“ programą, švietimo ir mokslo ministro G. Steponavičiaus įsakymu sudaryta darbo grupė dėl galimo „Gender Loops“ metodikų įgyvendinimo ikimokyklinėse įstaigose.

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Seime paskelbė pareiškimą, kuriame pabrėžė, kad keliai, kuriais ši metodika pateko į Lietuvą, turėtų susilaukti išskirtinio specialiųjų tarnybų dėmesio. Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius raštu paprašė Generalinės prokuratūros pradėti ikiteisminį tyrimą dėl homoseksualių santykių propagavimo metodikos diegimo šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) kreipėsi į visuomenę, prašydama suteikti kuo daugiau informacijos apie su šia mažamečių vaikų psichiką žalojančia metodika susijusius asmenis bei konkrečias šalies ikimokyklinio ugdymo ir kitas įstaigas, kuriose taikytos ar mėginta taikyti „Gender Loops“ metodiką ar šios metodikos atskiras priemones.

Tačiau visuomenei dar nežinoma, kad atsakingas už minėtą metodiką Socialinių inovacijų fondas neapsiribojo vaikų psichikos žalojimo metodikos parengimu ir sėkmingai plėtoja savo abejotiną veiklą. Švietimo mainų paramos fondo tinklalapyje matome sveikinimus šiai skandalingai išgarsėjusiai organizacijai, dėl vėl gauto finansavimo iš ES struktūrinių fondų lėšų: „Sveikiname Socialinių inovacijų fondo kolektyvą, kurio teiktai naujovių kūrimo projekto paraiškai „Gender Equality and Diversity Planning at workplaces“ skirtas finansavimas! Džiaugiamės, kad paraiška įvertinta kaip labai kokybiška ir surinkusi 87,5 balo ji yra antroje vietoje tarp 2008 m. finansuotų naujovių kūrimo projektų.“

Manome, kad visuomenės labui būtų naudinga išnagrinėti ir šio „labai kokybiško naujovių kūrimo projekto“ turinį, o specialiosioms tarnyboms ir Generalinei prokuratūrai derėtų pasidomėti, kas lemia, kad abejotini ir galimai destrukciniai šio keisto labdaros ir paramos Socialinių inovacijų fondo projektai nuolat gauna ES finansavimą. Už ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamos programos Leonardo da Vinci įgyvendinimą atsakinga Švietimo ir mokslo ministerijos įstaiga – Švietimo mainų paramos fondas. Šios ministerijos Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamento ES paramos valdymo skyriuje atsakingose pareigose darbuojasi ponia Rasa Kuodytė-Kazielienė.

Sunku pasakyti, ką bendro su švietimu ar mokslu turi jauna visuomenės sveikatos specialistė, retkarčiais dar viešai prisistatanti kaip psichologė-konsultantė, bet, matyt, ji neblogai išmano būtent ES fondų lėšų skirstymo ypatumus ir reikiamas kryptis. Tačiau visuomenėje ponia Rasa Kuodytė-Kazielienė yra pagarsėjusi ne dėl dalyvavimo ES lėšų planavimo ir skirstymo darbuose, bet dėl aktyvios ir energingos visuomeninės veiklos specifinėje srityje. Jos ankstesnė darbovietė buvo taip vadinama Tolerantiško jaunimo asociacija, kurios Valdybos nare R.Kuodytė-Kazielienė yra iki šiol.

Ši prieštaringai vertinama organizacija ypatingą dėmesį skiria tolerancijos homoseksualų atžvilgiu populiarinimui bei prisideda plėtojant ir prižiūrint Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainę gayline.lt. Minėtos svetainės forume aktyviai reiškiasi ir „Raudona Rasa“ (taip R. Kuodytė-Kazielienė pasirašinėja internete).

Visgi didžiausią nuostabą visuomenei sukėlė š.m. kovo 11 d. įvykdyta nesankcionuota seksualinių mažumų aktyvistų akcija, kurios dalyviai nepadoriais šūksniais ir iššaukiančia elgsena nesėkmingai bandė sutrukdyti šventinėms taikioms ir teisėtoms patriotinio jaunimo eitynėms bei išprovokuoti jų dalyvius smurtui. Tarp provokatorių, iškėlusi rankose politizuotų homoseksualistų judėjimo vėliavą, stovėjo ir minėta Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotoja.

Apie šį savo „žygdarbį“ Raudona Rasa nedelsdama atraportavo kolegoms: „AČIŪ JUMS, KAD ESATE IR KAD ŠIANDIEN BUVOTE KARTU:) JAUČIU PRASMĘ-REIKĖJO PAMOJUOTI VĖLIAVA:) TIESIOG REIKĖJO:) O KĄ KALBĖS – NESVARBU:) Sėkmės, meilės ir kantrybės:) Visada Jūsų ir su Jumis Rasa K-K“

Nesiimame spręsti, kokiais keliais visai kitos srities išsilavinimo diplomą turintys seksualines mažumas atstovaujančių organizacijų aktyvistai patenka į valstybės tarnautojų, atsakingų už ES lėšų įsisavinimą, gretas, bet iš skandalingos „Gender Loops“ projekto metodikos istorijos akivaizdu, kad paveikti Lietuvos vaikų auklėjimą jiems labai rūpi. Manome, kad galimos sąsajos tarp valstybinės valdžios institucijose besidarbuojančių politizuotų homoseksualistų judėjimo aktyvistų, dalyvaujančių ES lėšų planavimo ir skirstymo procesuose, bei iš šių lėšų finansuotos mažamečių vaikų psichiką žalojančios ir homoseksualizmą diegiančios „Gender Loops“ metodikos rengėjų turėtų tapti specialiųjų tarnybų ir teisėsaugos institucijų dėmesio objektu. Patriotai.lt redakcija
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/245553/kieno-interesus-gina-mazumu-aktyvistai-svietimo-ir-mokslo-ministerijoje/1

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2016/03/15/kas-konstitucijoje-parasyta-mamytei-nusispjaut-kaip-auginami-verktiniai/

Išsilavinimas
Išsilavinimas Mokymo įstaigos pavadinimas Specialybė Baigimo metai
Aukštasis VU MF Visuomenės sveikatos institutas Visuomenės sveikatos spec. 2005

Kokias kalbas moka: Rusų, Anglų, Vokiečių
Kokios partijos, politinės organizacijos narys buvo ar yra: Lietuvos socialdemokratų partijos narė
Pagrindinė darbovietė: Tolerantiško jaunimo organizacija, Projektų vadovė, projektų ekpertė
Visuomeninė veikla: VšĮ “Pusiaukelės” ( projektų koordinatorė ir psichologijos konsultantė pagal autorines sutartis)
Pomėgiai: Knygų skaitymas, Dramų rašymas, Jodinėjimas
Šeiminė padėtis: Vedęs, ištekėjusi
Šeimos nariai: Sutuoktinis/sutuoktinė Arvydas

Šeimos turto deklaracija
I. Privalomas registruoti turtas: 0 Lt
II. Vertybiniai popieriai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai: 0 Lt
III. Piniginės lėšos: 0 Lt
IV. Suteiktos paskolos: 0 Lt
V. Gautos paskolos: 0 Lt
Pajamų deklaracija
FR0462 Formos deklaracijos Gauta 3590.00 Lt, išskaičiuota pajamų mokesčio 677.00 Lt
FR0462S33 Formos deklaracijos Gauta 0 Lt, išskaičiuota pajamų mokesčio 0 Lt
FR0462S15 Formos deklaracijos Gauta 0 Lt, išskaičiuota pajamų mokesčio 0 Lt
FR0462S0 Formos deklaracijos Gauta 0 Lt, išskaičiuota pajamų mokesčio 0 Lt
FR0462S Formos deklaracijos Gauta 0 Lt, išskaičiuota pajamų mokesčio 0 Lt
II. Turtas
Deklaruojančiojo asmens ir jo sutuoktinio (partnerio) turimas privalomas registruoti nekilnojamasis turtas:
Tipas Vienetų skaičius Vietovės pavadinimas Įsigijimo būdas
Butai daugiabučiuose namuose (statomi ar pastatyti) 1.0 Algirdo 9A-16, Vilnius Nuosavybė, pirkta, vyro
III. Pajamos
Deklaruojančiojo asmens ir jo sutuoktinio (partnerio) gaunamų (ir praėjusiais kalendoriniais metais gautų) pajamų šaltiniai. Pajamų gavimo šaltiniai deklaruojami, jeigu iš vieno pajamų gavimo šaltinio gautų pajamų suma per kalendorinius metus didesnė negu 10 MGL (minimalus gyvenimo lygis):
Tipas Pajamų šaltinio pavadinimas
Su darbo santykiais susijusios pajamos Panevėžio kolegija ( dėstytoja, projektų vadovė)
Su darbo santykiais susijusios pajamos Tolerantiško jaunimo asociacija (projektų vadovė)
Su darbo santykiais susijusios pajamos VšĮ “MDVC” (soc.darbuotoja)
Su darbo santykiais susijusios pajamos UAB “Vedrana” (pardavėjas konsultantas)- vyro
Su darbo santykiais susijusios pajamos PC “Moku-vežu” (pardavėjas konsultantas)- vyro
Autorinis atlyginimas Panevėžio kolegija (mokslinins tyrimas)
VI. Individualios įmonės (kitos organizacijos ir įstaigos)
Deklaruojančiojo asmens ir jo sutuoktinio (partnerio) individualios įmonės, kitos organizacijos ar įstaigos, kurių savininkas, steigėjas ar dalininkas yra deklaruojantysis asmuo ir jo sutuoktinis (partneris):
Tipas Pavadinimas Pagrindinės veiklos
Kita įsteigta (steigiama) organizacija ar įstaiga Tolerantiško jaunimo asociacija Jaunimo visuomeninė veikla
Kita įsteigta (steigiama) organizacija ar įstaiga VšĮ “Gyvenimas čia ir dabar” Socialinė jaunimo veikla
IX. Narystė, pareigos ir ryšiai su įmonėmis, įstaigomis, bendrijomis, fondais ar asociacijomis (taip pat ir tarptautinėmis)
Deklaruojančiojo asmens ir jo sutuoktinio (partnerio) narystė, pareigos ir ryšiai su įmonėmis, įstaigomis, bendrijomis, fondais ar asociacijomis (taip pat ir tarptautinėmis), išskyrus narystę politinėse partijose:
Tipas Organizacijos pavadinimas Narystė, pareigos ar ryšiai
Pareigos ar ryšiai Lietuvos socialdemokratų partija Vilniaus sk. Laisvės grupės pirmininkė
Pareigos ar ryšiai Lietuvos moterų draugija Narė
Pareigos ar ryšiai Tolerantiško jaunimo asociacija Valdybos narė, projektų koordinatorė

http://www.vrk.lt/statiniai/puslapiai/rinkimai/3/Kandidatai/Kandidatas5796/Kandidato5796InteresuDeklaracija.html

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s