Zigmas Vaišvila išjungė ryšį, kai Rusijos TVjo paklausė apie S13 operaciją

Posted: April 17, 2016 in Uncategorized

Zigmas Vaišvila laidoje kurioje jis neva labai teisingas, ir visoks koks, susimovė.

Laidos vedėja pradėjo jį klausinėti apie sausio tryliktą, tiesa, atsiprašė, bet klausinėjo ne kaip piliečio, ne kaip gavusio bananu per galvą tą naktį, bet kaip saugumo tarnybos vadovo.Zigmas Vaišvila pūškavo, raudonavo, galiausiai jis atjungė ryšį, ir laidos vedėja nebegalėjo jam prisiskambinti.

Laidos vedėja pradėjo konkrečiai klausinėti su pavardėmis apie asmenis, kurie galimai galėjo organizuoti provokacijas.

Zigmas Vaišvila prieš tai išdėstęs, vos ne Dalios Grybauskaitės stiliaus retoriką,jog dėl visko kalti rusai ir sovietai, staiga labai susimėtė, ir pasirinko taktiką – iš viso nekalbėti.

ŠIuo metu socialiniuose tinkluose jis intensyviai skleidžia gandus, jog neva jį atjungė, bet kad iš vaizdo įrašo akivaizdu, jog klausimai netiko ne laidos vedėjai, o jam, ir kad laidos vedėja labai norėjo tęsti temą ir laidą, bet nebegalėjo.

Iš šios laidos man susidarė įspūdis, jog ne Zigmas Vaišvila savo paklausimais valdo Dalią Grybauskaitę, o ji, valdydama kažkokią informaciją apie sausio tryliktąją,jos organizatorius,ir provokatorius,valdo Zigmą Vaišvilą.

Na dar ir Rolandą Paulauską.

Juk jų kritika VSD ir pačiai D. Grybauskaitei neretai labai perspausta ir teatrališka.

Yra viena iš taktikų, kad niekas nesuvoktų, jog esi abai geras kažkieno tarnybos draugas, apsimesti mirtinais priešais.

Juk vienas iš runkelistano net nesuvokia, jog Zigmas Vaišvila ir Dalia Grybauskaitė, kaip ir Kazimieras Juraitis, Vytauto Landsbergio kaimynas per tvorą, gali būti vieno lizdo paukščiai.

Kam neįtinka VSD vadas Darius Jauniškis? Tai pačiai Daliai Grybauskaitei, kuri tikėjosi turėti marionetinį žaisliuką, manydama, jog jis yra koks pakabintas, turi ką slėpti, o anas neturi ką labai jau slėpti. Paprastas vyrukas, ilgus metus tarnavęs kariuomenėje.

Nori saugumui daugiau funkcijų. Kad ir tokius va signatarus, kurie per daug pliurpia kartais ne į tvorą, ne į mietą, sulaikyti prevenciškai kokioms penkioms valandoms ar paroms, ir iš širdies pasikalbėti.

Nes dabar su Eglės Kusaitės cirku valstybs nekentėjai ką padarė: atėmė iš VSD visas galias, ir dar tyčiojasi, kiknojant šalia Kazimierui Juraičiui, kuris eina filmuoti, kur tik vėjas o gal įtakingasis kaimynas Papunis liepia: tai jis su vatnykais, su koloradais, tai jis jau pagrindinis parašų prieš pabėgėlių rinkėjas (pabėgėlių nekenčia kraštutiniai dešinieji, keist, kaip Kazimieras moka taip pebėgti iš kairiųjų pas dešiniuosius, ir nė šuo nesuloja, nei saugumo skalikas nesuuodžia).

Esmė, kad šitas video kai ką parodo: tik runkelis gali nematyti, jog Zigmas Vaišvila klaikiai pasimeta, kai yra pradedamas klausinėti konkrečiai apie provokatorius operacijoje kodiniu pavadinimu s13.

Juk jis nežinojo, koks klausimynas: gal bus pradėta klausinėti apie CŽV karininką Andrew Eiwa, ir dabar Ukrainoje labai už Lietuvos laisvę kovojantį Joną Ohmaną. O juk jie su Zigmu Vaišvila pažįstami, ir ne vieną arbatos ir kavos puodelį parlamente gėrė, tiedu veikėjai mūsų jaunimą apmokė, kaip kariauti, kaip Molotovo kokteilius gaminti.

Zigmas Vaišvila tačiau laidoje atvirai meluoja, jog mūsų kariai buvo neginkluoti.

Ir šioje vietoje jis kalba kaip visiškas sistemos tarnas ir vergas, kaip pasakėlių iš rūsio pasakotojas. O viešumoje bandomas kurti bebaimio kovotojo įvaizdis staiga ima ir subliūkšta. Prieš paprastą Rusijos TV klausimą: o ką jūs iš tiesų veikėte sausio 13?

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s