Kalafioras kaip valstybės nacionalinio saugumo objektas

Posted: May 7, 2016 in Uncategorized

Vos pirmadienį buvo kreiptasi į VSD dėl neteisėto AB Mažeikių naftos išbraukimo iš nacionalinio saugumo objektų, atsakymo nereikėjo ilgai laukti – penktadienį oligarchų valdomos Maximos atstovė spaudai Saulytė pareiškė, jog kadangi nepirkti Maximoje reklamuoja toksai anoksai Lavrynec Vatelskis, kuris esą minimas VSD ataskaitoje, iš to išplaukia loginė išvada, jog raginimas nepirkti kalafioro yra nacionalinio saugumo klausimas, dėl to Maxima parengė kreipimąsi ir į KAM 2 operatyvinių tarnybų tyrimo departamentą.

Kadangi ne balandžio 1-oji, ir kadangi dar pirmadienį nebuvo lengva surašyti pranešimą į VSD ir įrodyti, jog naftos gavybos objektas yra nacionalinio saugumo objektas, gavau tokį šoką, jog jau nebereagavau.

Taip, aš žinau, jog Maxima yra VSD dukterinė įmonė, kuri seka žmones, ir pranešinėja apie juos į VSD – tai išsiaiškinau dar prieš 2 metus.

Bet kam apie tai susinervavus dėl kalafioro išrėkti visai Lietuvai: jog mes, Maxima, nuolat gauname operatyvines lėšas už asmenų sekimą?

Na gi visos tos kortelės su nuolaidomis – jos įdiegtos sekimo tikslais.

Kadangi viskas labai brangu, net aš, sekamas žmogus, naudojuosi tomis idiotiškomis kortelėmis, nes iš kitos pusės, Maximoje mane seka visų pirma akivaizdžiuoju sekimu, bet kadangi darbuotojai labai prastai apmokyti, na jiems, trūksta kompetencijos, jie elgiasi labai idiotiškai ir išsiduoda.

Mano vyras nepamiršdavo kas kartą, perkant ką nors “nemoralaus”, na, “nekarbauskiško”, pasakyti kasininkei “tik nepamirškite pranešti mūsų seniūnei”.

Vis bandžiau atkalbėti vyrą, o jis sako, reikia jiems priminti, o jeigu pamirš?

a.a. Nepriklausomybės akto signatarė, Rūta Gajauskaitė, išgirdusi, jog mums su vyru perkant 4 procentų gerą čekišką alų, pasakė:

“O nuo kada alus yra neakcizinė prekė? Juk jūs neperkate samagon0?”

Ir pirmos bei paskutinės su mano vyru pažinties proga ištraukė midaus, vyno ir konjako, ir viską išdėliojo ant stalo.

Visi valdžios pareiškimai apie tai, kaip nebemokės niekam pašalpų (ačiū dievui, mes nedalyvaujame šioje sistemoje, nes mums aišku kad nemokėtų – nes esame sekami), jeigu ten kažką ne to nusipirks, yra paremta į Maximą.

Kuri kaip išsidavė galutinai, yra VSD priedanginė organizacija.

O kadangi pradėjo siautėti ir apie kalafioro nepirkimo pasekmes NATO, vadinasi, ne tik aš apžiūriu, ką perka mūsų Maximoje Lietuvos kariuomenė, bet ir Maxima.

Kuri aišku praneša apie karius į KAM AOTD.

Aš, skirtingai nuo jų, nepranešinėju, o prieinu prie nusižengusio kario, ir paprašau pasitaisyti, jeigu jo elgesys viešumoje netinkamas.

Jeigu pradeda LK išsidirbinėti ir vaidinti Krymo žaliuosius žmogeliukus, aišku, kad tada čiumpu telefoną ir paskambinu į KAM ir prašau susirinkti savo bepročius, ir negąsdinti žmonių. Po to man atskambinėja iš įvairiausių KAM valdybų ir LK žinybų ir atsiprašinėja. Bet taip reikia spęsti problemas, o ne vykdyti sekimą.

Ačiū, Maxima, už viešumą, kad pagaliau išsidavei, kad jeigu tau nebus mokama už kalafiorą, tu nebeseksi žmonių ir neberaportuosi apie mus VSD ir AOTD.

Nors aš apie tai žinojau jau nuo 2014 metų, kai Rokųseniūnė visur aptarinėjo, jog mes su vyru kartais išgeriame silpno alaus – nors jos niekada Maximoje kartu apsipirkinėjant nemačiau (spėju, jog ji geria ne alų), tačiau kalafioras galutinai demaskavo Maximą, kurios vadovai jau seniausiai važinėjosi ferariais, o namų šeimininkėms mokėdavo nei daug nei mažai – už visą darbo dieną minimumą, neapskaitomo atlygio. Žinau, nes gyvenau su vieno iš Maximos bosų namų šeimininke. Kadangi mes gyvenome vienuolyno bendruomenėje, ir už kambarį mokėjome tik po 150 litų per mėnesį gal ir nieko 650 litų atlyginimas už namų tvarkymą.

Tačiau Maximos bosai jau tada nieko nemokėjo sodrai. O kam?

Nepirkimo Maximoje akciją mes ir pradėjome užpernai, kai apie tai, kokį mėgstu alų (kokios tiksliai rūšies) man atraportavo ir viena boba iš Vilniaus, na kuri negali matyti, ką aš perku, bet vadinasi, VBS arba VZD Vilniuje žinojo.

Na boba yra sena nomeklatūrščikė, nesvarbu, jog anokia mano giminė.

Pas ją labai patogu pasitikslinti mano asmeninius duomenis. Aš būna pamirštu, iki kada galioja mano technikinės, draudimai – o ta boba Vilniuje viską žino. Tai būna paskambinu tyčia pasikolioti su ja, išprovokuoju ją, o ji rėkia “greičiau tvarkykis technikinę, nes baigėsi”.

Ups, nulekiu, ieškau popierių – akurat.

Maximos vadovai sėdėjo šalia Dašos Polikarpovnos Grybovskos per pirmuosius prezidento rinkimus – apie tai rašo mano mylima TV laidų vedėja Rūta Janutienė savo knygoje “Raudonoji Dalia”.

Maximai tad garantuota:

  1. Vergovinio darbo pagrindu formuojamos darbuotojų komandos.
  2. Kainų netikrinimas
  3. Mokesčių netikrinimas
  4. Higienos sąlygų ir maisto būklės netikrinimas
  5. Klastotų pakuočių nedemaskavimas (dirbo mano anyta maximoje, sakė, buvo specialūs apmokymai, kaip klastoti datas ant pakuočių).
  6. Ir taip toliau iš panašiai.

Kažkurią dieną, ar tik ne vakar, susapnavau Darių Jauniškį.

Na iki šiol sapnuodavau tik Dašą Polikarpovną, dėl to aprašiau tiksliai, ką reiškia sapnuoti prezidentą, o šios reikšmės vargšai Lietuvos žmonės ieško šiame puslapyje kelis kartus per dieną, vadinasi, Daša net sapnuoti normaliai neleidžia kalafioro išsiilgusiems žmonėms.

Ką reiškia sapnuoti VSD vadą, sapnininkas nerašo.

Tačiau akivaizdu viena: jog Dariui Jauniškiui žymiai įdomiau yra tikrinti mano pateiktą medžiagą- kodėl įstatymai dėl strateginių objektų privatizavimo buvo tyčia keičiami taip, kad Lietuvos strateginiai objektai patektų rusų kapitalui?

Negu tirti – kodėl žmonės nenori mokėti po 3.67 euro už vieną kalafioro galvą? (Na palyginkite klausimų svarbumą? reikia būti asilu, kad kalafiorą laikyti nacionalinio saugumo objektu, o Mažeikių naftos ne. tačiau realybėje juk ir bandoma padaryti atvirkščiai.)

Kodėl Maxima viešųjų ryšių mergaitė nesusimąstė, jog Darius Jauniškis turi 5 vaikus, ir pats neįperka tų jų nesąmoningų kalafiorų? Ir matyt jis irgi jungiasi prie “nepirksiu Maximoje” akcijos.

Dar vienas dalykas: pienininkai Rokiškyje nemokamai atidavinės pieną gyventojams, kuriuos pilietiški žmonės ragina susimokėti, kas kiek gali.

Jiems pramonininkai (aišku, ir Maximos dukterinės įmonės), moka po 8 centus už kilogramą.

Palyginimui pasakysiu, jog kaimuose žmonės ūkininkams moka po 50 centų už litrą.

Mūsų apylinkėse ne vienas ir ne du perka pieną tiesiai iš gamintojo, namų sąlygomis gaminasi varškę, pasukas, pasukomis jeigu šlykštu jas gerti, galima prausti veidą, valyti odą, be to, tinka lakti šunims.

Žodžiu, iš 50 centų žmogus turi labai daug.

Maxima turbūt norėtų, jog visi smulkūs pieno gamintojai visur “užlinktų”, ir matyt tai buvo pažadėta.

Pagal Maxima logiką, kaimų pienininkai ir iš jų perkanntys asmenys yra Rusijos agentai.

O vis dažniau įsigyjantys ožkas asmenys matyt yra Kinijos agentai : nes ožkos pienas kainuoja 1,1 euro. Už litrą. Maximai ar taip ar taip šakės, jeigu žmonės visiškai atsibus.

Be to, ateinantis Lidl prekybos centras greičiausiai jeigu ir priklausys kuriai nors žvalgybai, tai labiau vokiečių. Arba rusų. Galės Maxima rašyti skundus kad ir į Marsą, jog LIDL yra grėsmė nacionaliniam saugumui.

O gal laikas numavičiams ir marcinkevičiams parodyti, iš kur susikrovė milijonus?

Vagie, kepurė dega?

Nacionalini saugume, gelbėk mane, nes aš noriu kalafiorą pardavinėti už 4 eurus?

Toks įspūdis, jog Lietuvoje kas dieną yra balandžio pirma.

Beje, o kuri ten valdyba VSD yra ekonominė? Gal laikas VSD ex officio ištirti kad ir Maximą – kaip grėsmę nacionaliniam saugumui, pradedant nuo to, jog ji galimai veikia kaip nelegalaus asmenų sekimo priedangos žvalgybos organizacija?

Sėkmės Dariui Jauniškiui, darbo tikrai yra ir labai daug.

Nes jeigu kalafioras tampa grėsme nacionaliniam saugumui, tada jau nebėra žodžių, belieka VSD tikrai nusikąsti sau kalafioro galvą, ir eiti šunims šėko pjauti arba šieno ravėti.

Visa laimė, jog Nacionalinis Grybas nenurodė tirti kalafioro grėsmingumo šalies nacionaliniam saugumui.

Ačiū Grybui nors už tai.

Beje, ir vėl panaudojau šaknį GRYB..

Tyčia, kad vėl kokie idiotai pasimautų su savo “apsirūkiusių pievų tyrimo projektais”.

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s