SKANDALAS. L. Kedienei iškelta byla už D. Sinkevičiaus, D. Dargio, G. Poteliūnaitės ir G. Gorienės rašinius, anūko himną, ir pareiškimą dėl D. Kedžio nužudymo!

Posted: July 5, 2016 in Uncategorized

Nuotr. Už tai, kad gedinti mama kreipėsi į prokuratūrą prašydama pradėti bylą pagal LR BK 129 str – nužudymas, jai po 6 metų pertraukos, atėjus “nesisteminiam” ir “kovosiančiam su klanais” Pašiliui, pačiai iškelta baudžiamoji byla. 

Naujasis generalinis prokuroras Evaldas Pašilis turbūt tik pirmą tarnybos mėnesį vaidino, jog dirba, kovoja su korumpuotais prokurorais, juos šalina iš darbo.

Kauno prokuratūroje – ta pati stagnacija ir tas pats išsidirbinėjimas, koks buvo prie Valio, Valantino, ir visų kitų. Tai tarsi atskira prokuratūra, ir ji nepripažįsta Baudžiamojo proceso kodekso. Tačiau pagal kokį kodeksą dirba – neišeina sužinoti.

1 kliedesys

Mažametis Karolis Venckus 2010 m. vasario mėnesį prie Kauno apygardos prokuratūros su nenustatyta mažamečių (turbūt nusikalstama?) grupe (grupuote?) sugiedojo iškraipytą Lietuvos himną, taip padarė nusikaltimą, numatytą LR BK 127 str. Įtarimai pareiškiami Laimutei Kedienei.

Pirmas klausimas: nuo kada baudžiamąja tvarka atsako 11 metų vaikai?

2 klausimas – nuo kada už juos atsako seneliai (dar jeigu tėvai atsakytų – aš suprantu, nes jie yra įstatyminiai atstovai). Bet prokuratūra turbūt neatsimena, jog Karolis Venckus turi tėvus. O vienas jų Aidas Venckus gyvena Kaune. Tai jį galima ir būtų traukti atskomybėn. Bet kad kodeksas nenumato. Todėl patraukė L. Kedienę.

2 kliedesys.

Laimutė Kedienė, kreipdamasi į prokuratūrą su pareiškimu pradėti tyrimą dėl sūnaus Drąsiaus Kedžio nužudymo pagal 129 str. padarė nusikaltimą, nes ji puikiai žinojo, jog tas visas subaladotas ir su išimtu kaulu žmogus mirė savaime. Taip pat Laimutė Kedienė puikiai žinodama, jog švendrės net neauga Kauno Mariose, ir kad iš viso neaiškios yra tokio augalo patekimo į jos sūnaus kvėpavimo takus aplinkybės, turėjo suprasti, jog viskas yra ištirta, nes yra parašyta specialisto išvada. Todėl ji padarė nusikaltimą – pranešimas apie nebūtą nusikaltimą (nes D. Kedys akivaizdžiai mirė savaime, pats susibaladojo, ridendamasis nuo kalniuko švariais batais), ir jai reikia iškelti bylą pagal LR BK 236 str. – melagingas įskundimas. Žinote, kas tas melagingai įskųstas ir už Kedžio nužudymą persekiojamas žmogus (pirmą kartą girdžiu, jog Laimutės Kedienės skundo pagrindu buvo pradėta nužudymo byla)– ogi Kęstutis Betingis.

LR BK 236 str. baudžiamoji atsakomybė kyla tik tada, kai pagal melagingą ir akivaizdžiai neteisingą pranešimą asmuo buvo pradėtas nepagrįstai persekioti – jam pareiškiami įtarimia, taikomos kardomosios priemonės.

Prokuratūrai du klausimėliai: 1. Kada pradėjote Drąsiaus Kedžio nužudymo bylą?

  1. Kada pareiškėte Kęstučiusi Betingiui įtarimus?

Jeigu į abu klausimus atsakymai – niekada – tada LR BK 236 str. sudėties iš viso nėra. Priedo kad Drąsius Kedys akivaidžiai nužudytas. Nesvarbu, kad prokuratūra atsisako tirti nužudymo bylą. Ji atsisako ir visose kitose bylose, kur yra akivaizdūs nužudymo įrodymai. Prokuratūros veiksmai – dar ne įrodymas, nes prokuratūroje dirba labai daug nekompetetingų asmenų, kurie iš viso nieko nesupranta apie sudėtingesnių tyrimų specifiką, arba metų metais marinuoja stalčiuose bylas. Ir beje –  jeigu jis būtų miręs savaime – kam iš kojos jam reikėjo išimti kaulą?

3 kliedesys.

Laimutė Kedienė žurnalistų D. Sinkevičiau, D. Dargio, G. Poteliūnaitės ir nenustatyto žurnalisto, tačiau nustatyto laikraščio „Karštas komentaras“ asmenyse padarė nusikalstamą veiką – apšmeižė Kęstutį Betingį konkrečiuose straipsniuose, kurių autoriai yra D. Sinkevičius, D. Dargis, G. Poteliūnaitė ir G. Gorienė (nes kito žurnalisto ji 2010 m. neturėjo).

Normaliai LR BK 154 str. 2 d. nepradedamas ikiteisminis tyrimas, nes tai yra privataus kaltinimo straipsnis. Išskyrus, jeigu asmuo neįgalus, negali apsiginti, turi menkesnes finansines galimybes.

1 klausimas prokuratūrai: ar Kęstutis Betingis pateikė pažymą, jog yra neįgalus (pavyzdžiui Zenonas Burokas, kai prašiau iškelti dėl šmeižto bylą po to, kai Naglio Puteikio interviu buvau apšmeižta, taip tyčiodamasis ir rašė – jog jeigu būčiau neįgali, tada pradėtų bylą.)

  1. Ar Kęstutis Betingis yra bedarbis, kad jį reikia ginti valstybiniu palaikymu?
  2. Ar čia yra visuomenės reikšmės byla?
  3. Ar nenustatytas kaltininkas, jeigu aiškiai parašytos žurnalistų pavardės, tik „Karšto komentaro“ fėjos“ nejudina – juk ji Grybauskaitės žmogus?

Pagal LR BK 154 str. 2 d. ikiteisminis tyrimas neatliekamas. Pareiškėjui turėjo būti išaiškinama tvarka kreiptis į teismą su privataus kaltinimo skundą,ką jis, dirbdamas advokatu, užsimerkęs gali padaryti. Tikrai negali teisintis, kad nemoka rašyti tokios skundo ar kad jam neleidžia finansinės galimybės.

Tačiau teismas Betingio tokio pareiškimo nepriimtų, nes atrašytų, jog jis nurodęs neteisingą subjektą – nes iš rašinių akivaizdu, jog jį apšmeižė žurnalistai.

Prie bylos beje priešingai nei pavyzdžiui byloje dėl Naglio Puteikio, nėra pridėtas joks garso įrašas, įrodantis, jog Laimutė Kedienė tikrai sakė tokius žodžius, kuriuos ištransliavo žurnalistai D. Sinkevičius, D. Dargis (teisėsaugos asmeninis žurnalistas), G. Poteliūnaitė ir Giedė Gorienė (nenustatyta, kad ji rašė – tai reikia tuomet apklausti ir nustatyti.)

Evaldai Pašili – jūs prisistatėte, jog iškuopsite prokuratūros mėšlą, atleisite korumpuotus prokurorus.

Kas yra?

Garliavos diedukams negalioja Lietuvos Baudžiamasis kodeksas? Jiems – kitos taisyklės?

O gal buvę prokurorai – neliečiami?

Įdomi ir bylos data: 2016 05 10, o kitą dieną korumpuota Kauno prokuratūra su violetinių bylų prokurore R. Poškiene priešaky buvo iškėlusi mano vyrui bylą, kad jis su netikru neveikiančiu šautuvu norėjo nušauti kaimo girtuoklį, kuris neseniai vos gyvas nuo prasigėrimo išėjo iš reanimacijos palatos.

Dirba prokuratūra išsijuosusi. Tik kur Evaldo Pašilio akys? Ar – Kauno prokuratūra vis dar lieka „atskiroji Kauno prokuratūra“ su savo įstatymais?

Juk byla – tuščia. Įtarimai – kliedesys. Tačiau tokia byla, tuoj paskelbs šių bylų metraštininkė Asta – keliaus į teismą. Nes jeigu tu esi Drąsiaus Kedžio, kurios esą akivaizdžiai mirė savaimine mirtimi, nusiritęs nuo kalniuko, švariais batais, ir įkvėpęs Kauno mariose neaugančio augalo, Mama, tada tau – baudžiamųjų bylų tiek, kiek yra Baudžiamajame kodekse.

Beje, šedevro autorė jauna policininkė. Tiria, aišku „labai sunkių nusikaltimų valdyba“.

Beje, kai Rasa Juknevičienė sugiedojo LTSR himną, ir tvarkiečiai kreipėsi į tą patį Evaldą Pašilį, prašydami pradėti jai baudžiamąją bylą pagal tą patį LR BK 127 str.– jis jos nepradėjo, nors konservatorių herojė tai darė tyčia, būdama pilnametė ir veiksni.

Viskas vyko beveik tuo pačiu metu, kai už jūsų marių gyvenančio Karolio Venckaus močiutei buvo įteikti įtarimai, kad ji 2010 02 10 būdama namie Klonio gatvėje, sugebėjo padaryti nusikalstamą veiką Laisvės alėjoje, nes matai, ji atsako dabar jau už visą savo šeimą, visus giminaičius.

Kiek dar tęsis šitas absurdas? O gal prokuratūra nori, kad būtų visam pasauliui paviešintas jos „darbas“.

Jau prokuratūra gerai pasirodė Drąsiaus Kedžio dingimo netyrime, bei kai buvo rastas jo lavonas.

Nepaisant to, iš prokuratūros išėjęs Kęstutis Betingis matote, vien nuo pareiškimo padavimo fakto buvo persekiotas, nors LR BK 236 str. veikos sudėčiai būtina ikiteisminio tyrimo pradžia.

O gal mes kažko nežinome? Gal buvo pradėta byla dėl D. Kedžio nužudymo? Evaldui Pašiliui ir reikia pasidomėti, kuo užsiima jo prokurorai. Nes kitaip Kauno prokuratūra ir liks atskira prokuratūra Lietuvos sistemoje, su „kišeniniu“ Stankūnaitės, Černiausko ir Betingio skyriumi.

Beje, o ar čia nėra interesų supainiojimas, kai Betingiui bylą, ir dar pagal privataus kaltinimo straipsnį, sudaro  buvę jo pavaldiniai? Aišku, kad čia susipainiojimas, ir tarnavimas buvusiam šeimininkui.

Mažų mažiausiai, tokia byla turi būti perduota kitos apygardos prokuratūra, jeigu ne iš karto nutraukta, nes nei viename epizode nėra nei tinkamo subjekto (baudžiamąja tvarka atsako tiik NUSIKALSTAMOS VEIKOS SUBJEKTAS, o ne bet kuris asmuo), nei sudėties (turi būti nusikalstamos veikos sudėtis, o ne kad žmogus kreipėsi su pareiškimu – ir esą čia jau nusikaltimas. Jeigu tai nesukėlė jokių pasekmių – nėra jokio nusikaltimo, taip pat aiškinamasi tyčia. Laimutė Kedienė turėjo tikslą išsiaiškinti sūnaus mirties aplinkybes, o ne tyčia apšmeižti K. Betingį. Kaip buvęs prokuroras, turėtų tokius dalykus suprasti. Bei tai, kad artimieji, netekę sūnaus, galėjo būti emociškai jautrūs ir nestabilūs, ir tai nėra nusikaltimas. Be to, nėra pridėti įrodymai, jog L. Kedienė pasirašytinai buvo įspėjama, jog jeigu nepasitvirtins arba bus pradėtas persekioti nekaltas žmogus, jai kils baudžiamoji atsakomybė. Generalinė prokuratūra įprastai neduoda tokios formos žmogui. Vėlgi Kauno prokuratūra susimaišė…ir sprendė pagal Kauno taisykles).

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=2438:skandalas-l-kedienei-iskelta-byla-uz-d-sinkeviciaus-d-dargio-g-poteliunaites-ir-g-gorienes-rasinius-anuko-himna-ir-pareiskima-del-d-kedzio-nuzudymo&catid=47&Itemid=101

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s