Turkijoje žlugo planas “Įvesti Amerikos tipo demokratiją Islamo kraštams”

Posted: July 17, 2016 in Uncategorized

Nors Turkija NATO šalis, ir joje visa valdžia išrinkta demokratiniu keliu, niekas nesutrukdė išorės ir vidaus jėgoms daryti “Maidaną” prieš Erdoganą, kuris tuo metu atostogavo.

Juk taip gerai pavyko įvesti Amerikos tipo demokratiją Ukrainoje – visa šalis pasruvusi krauju, neveikia fabrikai, trečią sezoną nebesėjami kviečiai. Šalis tiesiog klesti, gyvena iš Lietuvos Vyriausybės rezervo fondo likučių. Štai paaiškėjo, jog tiek rėmėme Ukrainą, kad nebeturime rezervo fonde pinigų griūvančiam Gedimino kano šlaitui.

Liepos 12 dieną po NATO suvažiavimo nuskambėjo karo žvangesys.

16 nutarimo punktu NATO panašiai kaip Juknevičienė, beveik žodis į žodį už viską kaltino Rusiją. Rusijos grėsmė, nurodyta rezoliucijos šiame pačiam punkte, yra jos veiksmai (daugiausiai humanitarinės paramos ir sukilėlių neprievartinio nuginklavimo, jiems savanoriškai atiduodant ginklus ir pasirašant priesaiką nebekariauti) Sirijoje, bei jos “intervencija” (irgi daugiausiai su humanitariniais konvojais) į badaujančią Donbaso sritį, kuriai Ukraina nebemoka jokių išmokų trečius metus – nors kažkodėl laiko šią sritį savo valstybės dalimi…..

Nužvanginę karo ginklais, NATO šulai davė žalią šviesą Turkijos valstybės išdavikams, kad jie nuverstų teisėtai išrinktą valdžią.

Piliečiai nesutiko su tokiu absurdu, kad Europiškos demokratijos šalyje būtų įvedinėjama kažkokia tai Islamo kraštams pritaikyta karinė amerikinė demokratija, ir plikomis rankomis išėjo į gatves.

Žuvo nuo SAVOS kariuomenės tankų ir šūvių 90 žmonių, ir 150 kariškių- kolaborantų taip pat nuo SAVŲ (o kas organizavo perversmą – aiškinamasi).

Vakarų valstybės, persigandusios, jog bus apkaltintos “demokratijos įvedinėjimu”, puolė palaikyti Erdoganą.

Lietuvos specialiosios pajėgos narkotikus rijo ir ruošėsi kažkokiai operacijai jau prieš dvi savaites.

Kad ruošiama karo pradžia, idiotai išsidavė visiškai pašaliniams žmonėms.

Liepos 12 dieną buvo duota žalia šviesa pradėti kruvinus konfliktus, kur – nesvarbu.

Turkija – strateginis taškas, nuo kurio atsiveria galimybės bombarduoti tiek Rytų šalis, tiek Rusiją.

Praradę Krymą, 3-io pasaulinio karo strategai bandė gauti Turkijos kontrolę.

Dar 2014 m. nors Turkija yra NATO šalis, jos karinė ir politinė vadovybė atsisakė įleisti JAV povandeninius laivus, nurodę, jog sąsiauris per siauras.

Turkijos valdžia gerai suprato, jog jų šalį norima panaudoti karui su Rusija pradėti.

UK paliko Europos Sąjungą, o Turkija paliks NATO.

Dar viena karinio neutraliteto šalis Europos regione ir Islamo kraštuose bus tas demokratijos ir pacifizmo fortpostas, kuris leis įvesti taiką pasaulyje, kol neaiškios jėgos žvangina ginklais ir vis bando atidaryti antrąjį karštąjį tašką Europoje, o po Ukrainos, kuri permirkusi krauju, kas dieną praranda milijonus, ir karo autoriai jau net ir nebenori mokėti už šį karą.

Prisimintina 2012 07 05 provokacija, kai 2 švedai iš Lietuvoje esančio civilinio Pociūnų orouosto pakilo, kirto Baltarusijos sieną, primėtė meškiukų, ir pargrįžo. Kadangi šiuos du teroristus rėmė visa konservatorių grietinėlė, Baltarusijos vadovas vos nepaskelbė karo Lietuvai.

Tik gerų patarėjų dėka jis nusiramino, atleido net 5 kariuomenės aukštus pareigūnus, kurie, kaip paaiškėjo, prisidėjo prie meškiukų skrydžio.

Viešai spaudoje Aliaksandras Lukašenka pareiškė, jog jis yra geras valstybės vadovas, nes jis gerbia žmogaus gyvybę. Jo kariškiai neatidengė ugnies į švediškus chuliganus. Bet kitą kartą turbūt ugnis būtų atidengiama.

Išvengę karo savo teritorijoje, perversmų ir karų strategai nenurimo.

Laiko klausimas, kol paaiškės, kas iš tiesų prisidėjo prie Turkijos karinio perversmo – beje, nepavykusio – organizavimo.

Nenoriu burti iš kavos tirščių. Palaukime tarptautinės retorikos.

Ir beje, tai kur čia ta Rusijos grėsmė, jeigu Turkijoje į savo žmones šaudė jų mokesčiais išlaikomi kariškiai?

Lietuvoje juk kariams irgi kartojama, jog masinių neramumų atveju reikėtų sušaudyti savos valstybės piliečius.

Gal laikas atsipeikėti?

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s