Gandai gandeliai -2. N. Puteikis atleido iš patarėjos pareigų Gemą Umbrasienę

Posted: August 4, 2016 in Uncategorized

Sunki ta politiko našta. Naglis Puteikis, kurio šventąją ir neliečiamą pavaduotoją Rūtą Zabielienę taip baisiai užpuolė neminėtini politikai, nebežinojo ką daryti, ir kad Rūta Zabielienė kaip nors nurimtų po skandalingojo suvažiavimo, nutarė ką nors atleisti.

Pačios Rūtos Zabielienės jis atleisti negali – nes alkoholikas Darius Liaudegis, kurį ji išlaiko, numirs badu. „Negaliu atleisti, nes ji neišgyvens“, sakė užėjęs į redakciją Seimo narys, visai redakcijai girdint.

Todėl atleido Gemą Umbrasienę.

„Va čia gerai padariau“, – svarstė Naglis. „Dabar pridėsiu Rūtai Zabielienei. Galės plačiau remti kaimo alkoholikus. O aš dar garsiau rėksiu apie blaivybę“.

Rinkimai yra rinkimai.

Juk reikia kažkaip bandyti juos laimėti.

Nesvarbu, kad ir per kolegų galvas.

Aišku, kol Seimo kanceliarija suformins, praeis kelios dienos.  Todėl šiandien Gema turbūt dar vis dirba. (Jeigu tai partijos vadovo patarėjo alga, tai nebedirba nuo šiandien…Koks tiksliai etatas, šaltiniai nepaminėjo. Sakė tik kad patarėjo.)

Tačiau klausimas šventajam Nagliui – ar neatsitiks kaip Stalinui? Anas buvo baisiai paranojiškas, ir susidorojo su savo generolais. Vėliau jam nebebuvo kaip Suomiją nugalėti, nes SSRS pusėje nebebuvo patarėjų.

Kažkiek man Naglio Puteikio elgesys primena ir Kazimieros Prunskienės galimas paranojas, kai ji įtarinėjo bendražygius, o nematė infiltrantų. Koks K. Prunskienės rezultatas politinės veiklos?

Panašus gali būti ir Naglio Puteikio. Juk programos – nėra. Savianalizės – jokios.

Priešų paieška – nuolatinė.

„Antikorupcijos“ šaukiniai, pačiam švaisčius valstybės turtą į kairę ir į dešinę. Ir taip toliau ir panašiai. Belieka atleisti Gemą Umbrasienę, kuri dar mąsto ir kažką normaliai patarinėdavo.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s