Koldūnų karas arba represijų prieš Petrą Gražulį chronologija

Posted: August 10, 2016 in Uncategorized

Visi prisimename, kaip 2013 metais per TV parodė visai Lietuvai ir pasauliui policijos kerzais traiškomą Seimo  nario, neliečiamo asmens, Petro Gražulio, kaklą.

Policijos pareigūnai – kurie šiaip labai saugo savo garbingą ir nesuterštą vardą, ir kelia visiems iš eilės bylas, jeigu į juos kas ne taip pasižiūrėjo – tuo gėjų parado metu negerbė nei savęs, nei valstybės.

Kad policininkai iš viso nėra skaitę Konstitucijos, susiduriame ne vieną kartą ir ne du.

Jie žino tik Policijos veiklos įstatymą, pagal kurį, jiems atrodo, jie yra nepakaltinami.

Na kas susidūrė su policija, tie žino – joks prokuroras nenori pyktis su jais, jokios bylos niekada niekam neiškels, net jeigu policininkai daužys žmonėms  į klyną, arba kaip P. Gražulio atveju – traiškys kaklą.

Tuokart pasibaisėjęs matomais vaizdais,  VDU profesorius Romualdas Apanavičius surašė kreipimąsi ne tik į Lietuvos, bet ir į Europos institucijas. Pamenate – visos bylos prieš Petrą Gražulį prašapo, nes Lietuvos policija „apsidurnino“ prieš visą laisvąją Europą.

Kerzai ant Seimo nario kaklo – tai buvo per daug įžūlu, netgi ginant šventuosius ir taip svarbius Lietuvos policijai gėjus. (Rusijos spauga praneša, jog Lietuvoje policija labai aktyviai stebi internetinę erdvę, ir tiria visus pasisakymus prieš gėjus. Labai svarbi ir reikalinga Lietuvos valstybingumui išlaikyti veikla, tikrai jau.)

Dabar po 3 metų Petras Gražulis per TV sužino, jog jam nebūnant Vilniuje, jo darbo vietoje Seime ir jo nuomojamame ir NELIEČIAMAME kambaryje (priminsiu – Seimo nario neliečiamybė galioja visą parą, ir visose jo veikimo patalpose, net mašinoje) atliekamos kratos.

Dar kartą prieš tą patį Seimo narį, kurio kaklas buvo traiškomas su kerzais nepriklausomoje, demokratinėje, ir visokioje kokioje Lietuvoje, – buvo panaudota brutaliausia prievarta, ir neliečiamybės paneigimas.

Kad STT dirba nelabai raštingi žmonės – irgi žinome. Juk metų metais sėdi ir imituoja darbą.

Tačiau STT yra aukštesnio lygio policija. Jie bent yra skaitę Konstituciją. Jų nelaimė, jog jie ją skaitė tik paraidžiui.

Matote, ten apie Seimo nario neliečiamybę labai menkai pasisakyta.

Todėl STT traktuoja, jog tik Seimo nario kūnas neliečiamas (policija, primenu, šito iš viso nežino, kaip ir nežino, kad teisėjai yra neliečiami tikrąja to žodžio prasme – Garliavoje buvo laužomos teisėjos N. Venckienės rankos, ji buvo mušama, o smurtininkas net neatsakė baudžiamąja ar tarnybine tvarka), tačiau nelaiko, jog Seimo nario gyvenamosios patalpos irgi neliečiamos.

Seimo narys Petras Gražulis neturi jokio procesinio statuso, nes yra neliečiamas, jo imunitetas nepanaikintas, todėl krata jo darbo vietoje ir gyvenamojoje patalpoje – neteisėtos.

Aišku, STT, kuri tėra aukštesnio lygio policija, kurią reikėtų prijungti prie žemesnės, traktuoja, jog Seimas – tai viešoji valstybinė įstaiga, na o Seimo viešbutis nuosavybės teise priklauso Seimo kanceliarijai, na o jau šitų patalpų intervencijos leidimą jie gavo.

Taip subtiliai gali veikti tik KGB. Tik jie nepriklausomoje valstybėje sugeba toliau gyventi su savo taisyklėmis. Todėl Seimo narys Petras Gražulis yra teisus: Lietuvą valdo KGB, o dėl kitos jo sakinio dalies nepasisakysiu, nes nelabai pažįstu Seimą iš vidaus. Nors, kiek tenka skaitinėti jų priimtus įstatymus – aukštu proto lygio bei emocine sveikata nepasižymi.

Teisės aktuose pilna klaidų, nesąmonių ir tyčinių dviprasmybių. Nors neretai susimąstai – o gal čia ne tyčinės klaidos? Juk žemas intelektas nepripažįsta logikos dėsnių.

 

Advertisements
Comments
  1. Manau kad vien neišprusimu negalima paaiškinti – tiesiog grįžo tarybų valdžia, o gal ir nebuvo išėjus, P,Gražulis juk tarybinių laikų disidentas, kovojęs už Lietuvos laisvę kai dabar jį smerkiantys nedrįso ir, būkime atviri, tiesiog š,,,laižiavo tarybų valdžiai kurią kaip ir rusus dabar keikia ir tyčiojasi žodžiais, – tai kaip tokie gali gerbt drasesnį bei sąžiningesnį jei LEIDŽIAMA tyčiotis? Didžiausia gėda Lietuvai besiskelbiančiai laisva ir demokratiška, didžiausia gėda kad niekina ir tyčiojasi iš didvyriškų tautiečių, kovojusių už laisvę… Manau kad JE turėtų atsakyti vadovaujamai tautai ar antitarybinė veikla yra žygdarbis ar nusikaltimas kai Lietuvoje siautėja terorizmas prieš tarybinių laikų disidentus. Pagarbiai

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s