Audronė Klimavičienė: būtina griežtinti Seimo narių darbo drausmę, mažinti algas

Posted: August 13, 2016 in Uncategorized

klimaviciene

Šiandien priešrinkiminiame laikotarpyje matau daug žmonių, kurie sako, jog rinkimai nieko nepakeis, ir kad visi turi vienytis į grupes, ir esą eiti pakeisti viską Lietuvoje. Tai viena iš galimybių – visuomeniniai piliečių judėjimai.

Tačiau.

Manau, vienytis į tokias gretas gali tik tie, kas ties skurdo riba ar vidutines pajamas turintys, o tiek kurie savo portfeliuose nešiojasi po 200.tūkst. eurų tikrai nesivienys.

O kam jiems, juk jie ten ir sėdi po 20 ir daugiau metų.

Dėl ko juos remia stambūs verslininkai, nes sėdėdami Seime turi gražinti skolą, priimdami verslininkui pageidaujamas pataisas.

Vat toks užburtas ratas, va nuo seimo reikia gydyti Lietuvą, nes ten jau labai įsisenejęs ,,auglys”, kuris niekaip neleidžia ką nors keisti, nes sėdi ten tie patys po 5-6 kadencijas ir dar vis raunasi. Reiktų sugirežtinti visus Seimo įstatymus ar pataisas: visų pirma sumažinti juos, tada nurėžti algas per pusę, griežtinti posėdžių drausmę, nes mes dirbdami darbe negalime ateiti kada norime, negalime valgyti kada užsimanėme, negalime apsipirkinėti internetinėse parduotuvėse posėdžio metu, visa tai aš pati mačiau, kažkokia betvarke, balsuoja vienas už kitą ir būtent taip kaip pasake vadovybė.

Įvesti kadencijų ribas ir amžiaus cenzą, nes dabar tai iki tol kol su lazdele paeina kai kurie, jokiu lakstymų kadencijos metu iš vienos partijos į kitą, nes taip nusispjaunama į rinkėją, jis reikalingas tik tam, kad išrinktų ir dar daug daug ką reikia keisti. Tik tada kai atsiras griežtesnė Seimo nario atsakomybė prieš rinkėja, gal tada šiek tiek bus kitaip.Kokia gi čia darbovietė, kai nereikia už nieką atsakyti, o atlyginimas tai imamas mielai, o gal reiktų iš viso dirbti visuomeniniais pagrindais – tikrai tada jų daug atsisakytų.?

Klausiate, kodėl Seimo nariai nesiūlė narių mažinimo?

,Drąsos kelias” siūlė: jau praeitoje kadencijoje buvo pasiūlyta sumazinti narių skaičių tai pasirašė viso labo vos 5 seimo nariai, tai ka gali žmogelis vienas įkritęs į okeana? Galima sakyti jis nuskendo, va tau ir kova.
“Drąsos kelio” politinės partijos Alytaus skyriaus pirmininko pavaduotoja Audronė Klimavičienė

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s