Kardiologės Sigitos Kėvelaitienės klastotės jau “kuopiamos”: jaunam vyrui preliminariai diagnozuota kraujotakos liga

Posted: August 18, 2016 in Uncategorized

Profesorius Rimvydas Šlapikas: „Matau ne pusiau tuščią, o pusiau pilną stiklinę“

Nuotr. Profesoriui Rimvydui Šlapikui teko našta kuopti kolegės neprofesionalaus diagnozavimo pasekmes – jaunam vyrui nuo pavasario tik blogėja, o Sigita Kėvelaitienė aiškino, jog neva “jam nieko nėra”. Prof. R. Šlapikas skyrė 3 papildomus tyrimus, ir jam jau aiškėja diagnozė. Tinkama diagnostika, pabrėžia vienas garsiausių kardioogų, profesorius Petras Zabiela – visuminis viso kūno indikacijų ištyrimas atmetimo principu. Šito S. Kėvelaitienė nedarė. 

Pamenate istoriją, kaip Kauno SMUK kardiologė Sigita Kėvelaitienė, gavusi į pacientus jauną vyrą, kuris dar ir į šauktinių sąrašus įrašytas, kuriam skauda širdį, ir kuris fizinio krūvio metu dūsta, parašė, jog jam nieko nėra, ir nurodė, kad jis turi pssikeisti mąstymą?

Praėjo ne vienas mėnuo, kol jis vėl pateko į Klinikas.

Niekas nenorėjo taisyti kolegės klastočių.

Juk gydytojai eina mūru vieni už kitus.

O tinkamai diagnozuoja, toks įspūdis, tik spaudoje.

Neįtikėtina buvo klausytis dviejų profesorių, kurie neapžiūrėję žmogaus, toliau įtikinėjo, jog jam nieko nėra, nors tyrimai rodo jau pradinius širdies pažeidimus.

Atsitraukus profesorei Kavoliūnienei, ir profesoriui Rimvydui Šlapikui atrišus rankas veikti, buvo paskirta tie tyrimai, kuriuos paskirti atsisakė Kėvelaitienė, kuri turėjo išankstinę nuostatą, jog jaunam vyrui absoliučiai nieko nėra.

O ten širdies vožtuvai sutrikę šiaip “dėl mąstymo”.

Pilnas internetas tų pačių kardiologų straipsnių, kaip neprižiūrimi širdies, ar kraujotakos sutrikimai lemia gilias, sunkias ligas, ir net mirtį.

Ir kai patenki pas tuos pačius, kurie tave graudeno per spaudą, kad tu susirūpintum prevencija, ir profilaktika, ir jie pradeda teigti priešingai, tai tada nesuvoki, kas čia vyksta – negi diagnostika yra tik šou elementas?

Jog Kauno Klinikos turi puikius gydytojus, ir diagnostiką, buvau tik girdėjusi iš pagijusių žmonių,.

Tiesa, pagiję žmonės priklausė “elitui” – jie yra profesoriai.

Profesoriams visada ir vienutės atviros, ir paguldomi jie, ir diagnozuojami.

“Paprastam” piliečiui – kad ir to paties pagydyto profesoriaus giminaičiui – eilė bendra.

O ta eilė žinote kokia – Marija Čigriejienė kuo rūpinosi paskutiniame Seimo posėdyje? Laidojimo tvarka.

Praėjus kryžiaus kelius, atmynus dar kartą dviratį, ir dar kartą atnešiojus paros kardiogramą, su jau pildomu dienoraščiu, profesorius R. Šlapikas, kuriam turbūt nebetrukdoma dirbti -jau numano, kokia čia gali būti liga.

Priminsime, jog Sigita Kėvelaitienė manė, jog jokios ligos nėra, ir čia viskas “nuo minčių”.

Teko kovoti net su apylinkės gydytoja, kuri irgi kalbėjo panašias nesąmones: jog kaimo vietovėje gyvenančiam žmogui, neturinčiam streso, iš ankstaus ryto spaudimas “šiaip” arba “nuo minčių”.

Tokios nesąmonės – tai insinuacijos kartu gyvenantiems šeimos nariams: neva jie nervuoja jaunuolį. Tačiau paros kardiograma rodė, jog širdis netolygiai veikia net jam esant vienam.

Tačiau, kadangi nepildytas dienoraštis, S. Kėvelaitienei buvo labai  smagu atsikratyti vyru: nieko jam nėra, o jeigu ir yra – nepakanka duomenų!

Nors spaudimas būna nuo inkstų, arba nuo širdies veiklos sutrikimo, arba kaip tik ją negydomas sukelia – S. Kėvelaitienė aiškino, jog tai netiesa.

Šauktinis atliko pilną diagnostiką, aiškinosi, iš kur tas spaudimas, deja, savo pastangomis nepavyko nustatyti – visos priežastys atmestos.

O  aukšto spaudimo liga būtent 90 proc. ir yra be priežasties. Sigita Kėvelaitienė, kuri užsispyrusi kartojo, jog čia nuo minčių, turbūt yra unikali kardiologė – pasirodo, ji nustatė, nuo ko žmones ištinka aukštas spaudimas, kai mokslininkai metų metais bando sužinoti.

Sigita Kėvelaitienė yra unikali kardiologė, pas kurią papulti niekam nerekomenduoju.

Profesorius R. Šlapikas, kai jam buvo leista dirbti vienam per porą dienų pademonstravo kompetenciją.

http://lsveikata.lt/is-gyvenimo/profesorius-rimvydas-slapikas-matau-ne-pusiau-tuscia-o-pusiau-pilna-stikline-3499

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s