Linas Linkevičius pasuko ienas į Rusijos pusę: nuskrido paliaupsinti Erdoganą, o gavo kaip su šlapiu skuduru dėl Vilniuje veikiančių islamistų

Posted: August 22, 2016 in Uncategorized

linkus

Didysis Ukrainos draugas, palaikytojas, didysis rusofobas, ir grėsmių apie Rusiją, baisų priešą skleidėjas, Turkijai susibičiuliavus su Rusija ir išvarius NATO pajėgumus, nulėkė

taikytis ir draugauti su Erdoganu.

Didysis rusofobas tikino, jog čia nieko bendro su Rusija nėra, jis čia tik šiaip, atskrido, neva, vos ne pro šalį, nes labai peikiama Turkija yra.

Trumpai tariant, Linas Linkevičius skrenda visur kaip apaštalas, prisidengdamas Lietuvos URM kėde, tačiau galimai vykdo NATO nurodymus. Arba EU. Arba Rusijos.

Nesuvalgęs tiek lašinių, ir nesulankstęs tiek šalmų, kiek Linkevičius sulankstė Donbase, tikrindamas ar gerai ukrainiečiai kariauja vieni prieš kitus, ar dar vyksta pilietinis konfiktas, nesuprasi šio didžiojo rusofobo posūkio.

Tikėkimės, nuojauta neapgauna – sleduščiaja ostanovka – Moskva?

P.S. Beje, Turkijos Prezidentas Erdoganas per Linkevičių perdavė labų dienų atsokūrusiai 9-ajai antiteroristinei VSD valdybai, nurodęs, jog Lietuvoje veikia jam kenkiančių islamistų, filosofo Gulleno (kurio knygas mielai skaitau, ehc,…) pasekėjai.

Kad VSD gautų tikslų pranešimą, nes neaišku, ar Linkevičius perpasakos, pateikiame originalią žinutę čia, kaip tai pateikiama spaudoje:

Lietuvai – pastabos dėl Guleno sekėjų Dėl nepavykusio liepos 15-osios perversmo Turkijos valdžia kaltina JAV gyvenantį pamokslininką Fethullah Guleno (Fetchula Giuleną). Ankara reikalauja Vašingtoną jį išduoti, kad jis stotų prieš teismą tėvynėje. L.Linkevičius BNS patvirtino, kad Turkijos pareigūnai atkreipė dėmesį į Lietuvoje veikiančias įstaigas, kurios siejamos su F.Guleno judėjimu. „Esu išgirdęs nuogąstavimus dėl jų veiklos, dėl infiltravimo į įvairias struktūras, dėl grėsmės, kurią gali kelti ne tik Turkijoje, bet ir kitur. Tokius komentarus girdėjome ir čia būdami“, – sakė ministras. „Kokių nors reikalavimų nesame girdėję. Esame sakę, kad institucijos veikia pagal Lietuvos įstatymus ir mes labai atidžiai stebime procesą. Neturėdami faktų neturime priežasčių reaguoti. Padėkojome už informaciją ir priėmėme domėn, tai ką jie teigia“, – pridūrė L.Linkevičius. Ministras konkrečių įstaigų neįvardijo. Lietuvos žiniasklaidoje skelbta, kad su F.Guleno judėjimo siejama Vilniuje veikianti tarptautinė mokykla „Vilnius International Meridian School” (VIMS).

Renginius, kuriuose kalbama apie F.Guleno mokymą, taip pat rengia įstaiga „Baltic Turkish Culture Academy“. L.Linkevičius per vizitą sakė sulaukęs patikinimo, kad Turkijos siekis normalizuoti santykius su Rusija nėra vykdomas įsipareigojimų NATO sąskaita. „Santykių derinimas su Rusija neturėtų būti traktuojamas kaip nukreiptas prieš NATO“, – kalbėjo L.Linkevičius.
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/880986/linas-linkevicius-pirmasis-es-ir-nato-ministras-apsilankes-turkijoje-po-perversmo?utm_source=kitiRubrikosStr&utm_medium=susijeVerslas&utm_campaign=naujiena
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/880986/linas-linkevicius-pirmasis-es-ir-nato-ministras-apsilankes-turkijoje-po-perversmo?utm_source=kitiRubrikosStr&utm_medium=susijeVerslas&utm_campaign=naujiena

Dar prieš Linkevičiaus vizitą apie problemas, jog užsienio islamo apsaulis remia kultūrines iniciatyvas Lietuvoje, rašė disertacijoje Kristina Sulikienė.

“Politinei Lietuvos valdžiai neprisidedant prie Lietuvos totorių kultūros išsaugojimo, jų veiklą remia Rusija ir Turkija”, jau anksčiau perspėjo ši mokslininkė”.

“Nemėžio totoriai pranešė, jog per viešas šventes jų pasus kaip pas baisiausius teroristus tikrino policija., Tai įžeidžia”. Na o kaip netikrins, kad VSD suvestinėse rašydavo,kad Lietuvos totoriai kelia grėsmę.

Kuo daugiau grėsmių – tuo daugiau pinigų galima prasiplauti.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s