Žūtbūt reikia dar aštuonių Vaigauskų

Posted: September 11, 2016 in Uncategorized

2016-03-02, 09:27

Žūtbūt reikia dar aštuonių Vaigauskų nuotrauka, foto

© Respublika.lt nuotr.

Vyriausiajai rinkimų komisijai reikia dar aštuonių darbuotojų, – nustatė jos vadovas Zenonas Vaigauskas. Greitai šalyje neliks paprastų rinkėjų, nes visi tik prižiūrės rinkimus arba patys bus renkami, – ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“.

Gal Lietuvoje sumažėjo seimūnų skaičius? Ne. Tai gal sumažėjo savivaldybių tarybų narių skaičius? Irgi ne. Sumažėjo tik rinkėjų skaičius, be to, ir likę nelabai veržiasi balsuoti. Užpildytų biuletenių vis mažiau, skaičiuoti turėtų būti lengviau, bet rinkimų komisijai vis dar per sunku. Reikia dar aštuonių tarnautojų, tarp jų – ir atstovo spaudai, nes nelengva ponui Zenonui vienam rodytis visuose televizorių ekranuose. Gaila, kad žmonių klonavimas uždraustas, nes tai greitai išspręstų kadrų problemą. Kiekvienai apygardai ir net apylinkei būtų galima skirti po atskirą Vaigauską. Beliktų juos numeriukais sužymėti, kad po svetimas apylinkes neklaidžiotų ir kitų Vaigauskų algos nepasiimtų.

http://www.ve.lt/naujienos/laisvalaikis/bulvaras/zutbut-reikia-dar-astuoniu-vaigausku-1441120/?utm_source=susije&utm_medium=referal&utm_campaign=blokas

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s