Oficialu: Drąsos kelias nesurinks 1 proc.

Posted: September 14, 2016 in Uncategorized

einaras-zydas2

Šiandien paskelbtos apklausos rodo, jog politinė partija n”Drąsos kelias” nepatenka net tarp tų partijų, kurios surinktų 3 procemtus – tai yra, kurios pretenduoja į valstybės dotaciją tolimesnei veiklai.

Tokia partija pavyzdžiui yra Lietuvos liaudies partija, kuri, jeigu surinktų 3 procentus, gautų paramą, ir galėtų plėstis, kurti skyrius, telkti žmones. Tai prisidėtų prie demokratizacijos procesų Lietuvoje.

“Drąsos kelias” partija įsisavinusi riebią dotaciją, nesugebėjo nei sutelkti skaitlingo sąrašo, nei tuo labiau, jį šiaip ne taip suklijavusi, išlaikyti jį be skandalų.

Partijos reitingams labai pakenkė Jono Varkalos dorojimasis su Kristina Sulikiene.

Vakar Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme paaiškėjo, jog joks partijos protokolas neegzistuoja – jo neturi nei VRK, nei pati partija, teismas puolė taisyti padėtį – pridenginėti galimą nusikaltimą, kai rinkimų sąrašus koreguoja partijos pirmininkas.

Kristina Sulikienė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą,. nes teismas aiškiai nutartyje nurodė, jog ji turi įrodyti, jog partija klastoja dokumentus – o K. Sulikienė nėra prokuratūra, kad atliktų kratas ir dokumentų poėmius, įvykdytų apklausas.

Prieš savaitę K. Sulikienė paprašė ištirti ir partijos finansinę veiklą Baudžiamojo kodekso prasme, nes dotacija kažkur iššvaistyta, yra nesiekta dalyvauti rinkimuose, nors valstybė skatina partija, kad jos ir toliau patektų į Seimą, vykdytų partijos tęstinumo politiką.

Drąsos kelias turėjo paskelbti apie likvidaciją, o ne tokiu būdu stengtis užsidaryti.

Iš kitos pusės, kam buvo reikalingi tie 26 darbuotojai, jeigu partija yra kaip mirusi, joje net nesugeba susirinkti Koordinacinė taryba, o viską sprendžia net ne Varkala, o partijos sekretorė.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/finiso-tiesioji-skelbiami-partiju-reitingai.d?id=72288314

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s