Sumažinta Olgai Girdauskienei užmesta našta: Deimantei Kedytei – Stankūnaitei tepriteista 5000 eurų

Posted: September 15, 2016 in Uncategorized

Image result for olga girdauskiene

Nors skeptikai mano, jog Lietuvoje teismų sistema korumpuota, ir iš viso nieko neįmanoma pasiekti, Olgos Girdauskienės, Kedžių kaimynės, pirmos išgirdusios apie siaubingus atliktus veiksmus prieš Deimantę, byla rodo ką kita.

Teisėjai labai drąsus, kol jie gali bylas nagrinėti už uždarų durų, o apie tai, ką jie leidžia parašyti, tepraneša užperkamoji rašytoja, liaudyje vadinama Kūzia.

Nuo gegužės mėnesio rašydami apie šią ir dar kitą „pedofilijos“ bylą, kai tikrosios vaiko prievartavimo bylos liudytojams keršijant neva neegzistuojančiam pedofilų klanui, yra paverčiami nusikaltėliais (KGB metodika), pasiekėme didelio visuomenės dėmesio. Todėl teisėjų rankos pasidarė priraišiotos visuomenės nuomonės, kurios ir bijo galimai korumpuotas teisėjų klanas.

Šiandien Seimas buvo paprašytas patarti skirti Algimantą Valantiną Lietuvos apeliacinio teismo vadovu.

Tai tas pats žmogus, kuris buvo atstatydintas iš Generalinio prokuroro kėdės, dėl tinkamo pedofilijos bylos netyrimo.

Šiandien jis Seime buvo paklaustas, kaip čia yra, kad šiandien jau pedofilijos – dėl kurios tinkamo netyrimo jis turėjo atsistatydinti – iš viso nebuvo.

Tai kodėl tada neva žudė Drąsius Kedys – jeigu jis negalėjo turėti keršto motyvo? Į šį Seimo nario Vytauto Matulevičiaus klausimą Algimantas Valantinas, po pedofilijos bylos tinkamo neištyrimo žaibiškai kylantis karjeros laiptais, tinkamai atsakyti negalėjo.

Tiesa, byloje, kurioje teisiama Olga Girdauskienė, nei Deimantė Kedytė – Stankūnaitė, nei jos motina Laimutė Stankūnaitė nedalyvavo.

Ieškinį 30 000 eurų sumai, nurodant, jog vaikas patyrė didžiulę psichinę traumą, kai pasipasakojo Olgai apie patirtus išgyvenimus – kurių tinkamai netyrė šiandien keliamas ant mielių Algimantas Valantinas, o dar krūva tyrėjų ir prokurorų buvo nubauduoti tarnybine tvarka –nes tinkamai netyrė NEEGZISTUOJANČIOS pedofilijos – surašė Černiausko kontoros advokatas.

Pats pasirašė. Nurodė 3 punktu, jog pinigus prašo uzufrukto teise valdyti Laimutė Stankūnaitė.

Nepridėjo jokio Laimutės Stankūnaitės įgaliojimo, pavedimo, jokio dokumento, kodėl ji, teisėta Deimantės Kedytės – Stankūnaitės atstovė, prašo valdyti jos turtą, – jeigu tėvai vaikų turtą valdo pagal įstatymą?

Teismas matyt ir nesiryžo priteisti neaiškaus dydžio sumą nežinia kam.

Tarsi palikta pasikreipti į aukštesnį teismą ir paprašyti išteisinimo – juk net nukentėjusioji neapklausiama, nedalyvauja posėdžiuose. Be to, niekas nepanaikino anos, NETIKROS pedofilijos bylos dokumentų, nenustatė, jog tokių faktų nebuvo.

Tai teisėjas Audrius Cininas, kuris psichologinėje konsultacijoje prisipažino, kad Algimantas Valantinas yra labai geras draugas,  ir jis pergyvena, kodėl toks geras draugas prarado tokį gerą postą – sugalvojo, jog galima išteisinti kažką po mirties.

Tokio reglamentavimo nėra Lietuvos Baudžiamajame kodekse. Tai neįtikėtino lygio teisinė nesąmonė.

Tos pagrindinės pedofilijos byloje egzistuoja tikras kaltinamasis aktas.

O kadenciją ir karjerą baigęs Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras R. Jancevičius spaudai ir Kūziai prisipažino, jog jis ir liepęs perduoti Ūso bylą į teismą dėl „tam tikrų niuansų“, neva Ūsas nebuvo atviras.

Šis interviu pasirodė praėjusį sekmadienį.

Ramutis Jancevičius liepė perduoti bylą į teismą dėl niuansų.

Šiandien rėkiama, jog jokios pedofilijos nebuvo – bet Ramutis Jancevičius niekada nebuvo nuteistas ar nubaustas, kad leido persekioti nekaltą asmenį. Niekada nebuvo pripažinti prokuroro Šileikos veiksmai neteisėtais, kad jis perdavė Ūso bylą į teismą.

Kedžių kaimynė Olga Girdauskienė – bibliotekininkė, policininko mama, taip pat jos marti irgi dirba policijoje. Ši byla neregėta nesąmonė, kai policija sukuria bylą prieš savo kolegų tėvus, areštuoja savo kolegų turtą.

Priteisus tik 5000 eurų, Olgai Girdauskienei nebegresia išieškojimas iš nekilnojamojo turto.

Vis tiek išį dalies klanas šioje byloje pralaimėjo.

Pralaimėjo ir dar kai kas – kas nuolat manipuliuoja šiomis bylomis, ir taip grindžia savo
„politinę veiklą.“ Bet apie juos pakalbėsime po rinkimų. Juk viščiukus suskaičiuoja rudenį.

O dabar jau vyriausieji paukštininkai pranešė, jog Klonio bylomis remtas judėjimas tų viščiukų kaip ir neturi, tik susidėvėjusias plunksnas…

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s