Išbalsuokime atsakingai: išbalsuok LLP K.Juraitį, A. Naką, R. Paulauską. Pasirinkimas yra

Posted: September 28, 2016 in Uncategorized

Image result for kazimieras juraitisImage result for nakas audrius

Naujaisiais Lietuvos gelbėtojais prisistatantys prie liaudies partijos prisišlieję perbėgėliai iš įvairių politinių projektų, Lietuvai siūlo „naują galimybę“ ir aiškina, kad „pasirinkimas yra“.

Tarsi nebūtų pakankamai privaldyta konservatorių pastaruosius 25 metus – nesvarbu, kad oficialiai jie ir opozicijoje kai kada sėdėjo, bet manipuliavo Lietuva ir jos resursais kitaip – dabar gi iš politikos šiukšlyno mums ištraukiami „gelbėtojai“ ir siūloma „išsigelbėti“ Lietuvą, renkant būtinai juos.

Visų pirma patarimas žmonėms, jeigu jau renkatės balsuoti už Lietuvos liaudies partiją – nerinkite pirmo trejeto. Tikrai pasirinkimas yra, ir mes, atidžiai perėję per sąrašą, radome jaunų ir vertų žmonių, kurie galėtų keisti Lietuvą.

Kodėl reikia sakyti griežtą NE Kazimierui Juraičiui?

Klastotojas lieka klastotoju. Yra tokia taisyklė, jog vėliau tokie žmonės suklastos parašą, suklastos įstatymą, ir net datą.

Pažiūrėkite, ką jis darė su Lietuvos istorija, geopolitika tokiame keistame panašiame į priešiškų jėgų projektą portale „šauksmas“ – jis ten ištisai klastojo Lietuvos istoriją, iškraipydavo geopolitinius veiksnius.

Kūrė kažkokį personažą iš savęs, memus, karikatūras. Tai yra pats žmogus – karikatūra.

Viešai prisipažinęs tyčia įsigijęs suklastotą pasą, ir su tuo pasu Vokietijoje  Jokšos pavarde gyvenęs, šis klastotojas turi pasekėjų, kurie gulasi kryžiumi, nes moka pateisinti nusikaltimus.

Neva, rašo jo gerbėjai, po Lietuvos atkūrimo šis Vytauto Landsbergio kaimynas prestižiniame Žvėryno rajone tiek nuskurdo, jog teko važiuoti į Vokietiją. Na netikiu tokiomis nesąmonėmis. Ištikimus šunis „tata“ apdovanojo – o vienas iš dovanų maišelio stebuklų – tai padirbtas pasas. Juk juos gavo ne visi, o išrinktieji. Nes šiuos padirbtus pasus gamino Tatos draugeliai čečėnų mafija.

Kai kiti galavosi Lietuvoje, vos sudurdami galą su galu, Kazimieras Juraitis, naujasis Lietuvos gelbėtojas, mėgavosi Vakarų valstybės teikiama alga. Nes jis – Lietuvos gelbėtojas, buvo prie Lietuvos atkūrimo ištakų.

Audrius Nakas, numeris 2, nėra nieko kitokio, ir naujo. Vytauto Vytauto Landsbergio geriausias draugas, Sąjūdžio mitinge dainavęs daineles  pirmoje eilėje prie estrados – vadinasi, buvo Sąjūdžio (kuris buvo iš esmės griežtai kontroliuojamas KGB, ir iš dalies sudarytas iš komunistų) aktyvas. Gerai gyvenantis, pralindęs į Seimą su Drąsos kelio sąrašu – su partija, į kurią net nežiūri. Toks pralįs bet kur su bet kuo, ir nežiūrės, jeigu nenorės į nieką. Teistas už bandymą įsigyti narkotikų. Keista formuluotė,  nes narkotikų laikymas – nusikaltimas baigtinis.

Na o numeris 1  tai Rolandas Paulauskas – tas pats, kuris pasistatė šalia savęs teistus asmenis.

Turtingas žmogus, ir tiek, tačiau moka kalbėti apie kairiąsias idėjas, sumaišytas su kraštutiniu nacionalizmu.

Nors aiškina, kad jis neva buvo tas gerietis, kuris pasisakė prieš Lietuvą TSRS sudėtyje, amžininkai knygose teigia kitaip. Rolandas Paulauskas absoliučiai visų to meto žmonių ar tai būtų komunistai, ar radikalūs dešinieji, įvardijamas kaip „provokatorius“. Jo rėkimas, kad netinka lietuviškas LTSR  pasas, ir tokia pilietybė – irgi buvo provokacija. Kai Sąjūdis svarstė, kad reikia taikiai išeiti iš TSRS, jis atsistojo, ir rėkė, jog ne, taikiai netinka. Tegul jis prisimena, ką tada rėkė,- jis norėjo karo. Dabar apsimeta senuku, norėjusiu Lietuvai gero. Šitie Kauno radikalai iš esmės ir sukurstė savanorius trauktis į miškus, nes pastoviai kalbėjo apie komunizmo pavojų – ta pati giesmelė, kurią gieda konservatoriai jau trečius metus, kad „Rusija puola tuoj užpuls, jeigu ne šiandien tai rytoj“. (Nors Sąjūdis priminsiu buvo iš esmės sudarytas iš komunistų ir KGB-istų. Gal garsiai rėkė, kad jo niekas neįtartų – nes labai keista biografija: tremtinys sugeba dirbti Lietuvoje, baigti mokslus. Smirda tuo pačiu  šūdu, dėl kurio taip garsiai rėkavo.)

Iš esmės visi trys yra konservatorių žmonės, tai tas pats variantas, kaip ir visos kitos konservatorių „ofšoro“ organizacijos – ar tai būtų Drąsos kelias (emigrantas, gyvenantis Londone, ir net neslepiantis to, kad dėjo skersą ant Lietuvosa konstitucijos, E. Vildė, nr. 3 – konservatorių žmogus, kaip ir K. Juraitis vaidinantis „vatnyką“), ar tai būtų Lietuvos sąrašas (Darius Kuolys per susirinkimą pareiškė, jog reikia išmokti susikalbėti su konservatoriais ir liberalais), ar tai būtų Puteikio tariama kovos su korupcija koalicija, kurioje ne paskutiniu šaukštu groja konservatorė Rūta Zabielienė, kuri kaimuose pagarsėjusi kiek kitokiu amplua, – kad gali išvaryti paskutinį arklį, ir privatizuotis žydo namą, pasakius, kad čia jos senelio tvartas (miestelio centrinėje vietoje!).

Kai žmonės raginami balsuoti atsakingai, aš raginu išbalsuoti dar atsakingiau.

Žinau žmones, kurie balsuos už LLP, ir jie renkasi :

5 Jonaitį (aktyvistas, idėjinis)

7 Šumilaitę (nors vyresnio amžiaus, bet pagarbos verta už meninę veiklą)

9 Balkų (aktyvistas, idėjinis)

11 Švilpienę (praktiškai vienintelė kaunasi debatuose)

20 Šakenytę (protinga moteris, sugeba suvokti ekonominius procesus)

Tai žmonės, kurie kažką veikė, yra matomi, ir turi idėjų. Iš politikos sąšlavyno ištrauktų asmenybių nei reikia palaikyti, nei jomis žavėtis – ypač, kai jos viešai deklaruoja nemeilę Vytautui Landsbergiui, o rytais sveikinasi su juo „kaip gyvuojat, profesoriau!“ ir gal net kavą kartu terasoje geria.

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s