Jeigu lietuviai prezidente išsirinko raudonąją Dalią, tai premjeru geriausiai tinka anūkas Gabrielius

Posted: October 10, 2016 in Uncategorized

Aurimas Drižius

Vis dar sunkiai galiu patikėti konservatorių pergale rinkimuose – kiek kartų rinkėjai gali lipti ant to pačio grėblio, gauti į galvą, ir labai sunkiai gydytis kelis metus iki eilinių rinkimų. Konservatoriai turi savo neprilygstamą elektoratą – jie balsuos už konservatorius, nepaisant kiek pastarieji apiplėšinėtų tuos pačius už juos balsuojančius rinkėjus. Po Kubiliaus naktinės mokesčių reformos pensininkai nusišluosto ašaras, ir sako : „taip reikia“, ir toliau balsuoja už Kubilių. Iš tiesų pavydėtinas užsispyrimas. Nors tas užsispyrimas yra kvailumo požymis – kiek tiems pensininkams besakysi, kad tas pats kubilius arba Landsbergis juos apvoginėjo milijardais litų, kad ir per garsiąją „Independence“ aferą, tie pensininkai tik sukanda dantis, ir toliau balsuoja už Landsbergį. Ta Tėvynės sąjungos taktika man primena du besidarbuojančius kišenvagius – vienas nukreipia dėmesį, sako, kad pvz., „rusai puola“, o kitas tuo metu iškrausto visai miniai kišenes.

Todėl dar kartą sakau – lietuviams kaip niekam trūksta kritinio mąstymo ir sugebėjimo galvoti savo galva. Juk ką tas Gabrielius yra gyvenime nuveikęs, išskyrus tai, kad gimė su auksine šakute burnoje – kelis metus pagal senelio protekcijas tvarkė popierius URM, vėliau dirbo ambasadoje užsienyje, galiausiai vėl pagal protekcijas patapo Europos parlamento nariu, ir dabar su šypsenėle atsisės į premjero postą, žadėdamas „permainas“. Kokias permainas jis gali atnešti Lietuvai, jeigu nieko gyvenime nėra pasiekęs pats, be dėdulės protekcijų, apskritai jis buvo ne Landsbergis, o Jonaitis, tai ir dabar geriausiu atveju skintų braškes Anglijoje. O dabar išmokytas viešųjų ryšių specialistų, žada rinkėjams aukso kalnus, o pats tuo metu tvarko Austėjos verslo reikalus – verčia ‚Lietuvos Energiją“ savo pinigais statyti Austėjai didžiulius biuro pastatus, ir tas visas išlaidas įskaičiuoja į elektros kainą, kurią sumoka visi vartotojai.

Kažkada ir aš pats balsavau už konservatorius, nes tėvai man įpiršo mintį, kad be Landsbergio nebūtų laisvos Lietuvos. Neneigiant tos istorijos pamokos, jau nepriklausomoje Lietuvoje atsiskleidė pačios bjauriausios šios šeimos būdo bruožai – kombinuoti, vogti, visas aferas įvelkant į trispalvę, ir garsiai šaukiant, kad :rusai puola“. Tačiau po „Mažeikių naftos“ privatizavimo supratau, kad Vytautas Landsbergis tėra senas aferistas, kurio kelias į valdžią nuklotas ne tik pavogtais milijardais, tačiau ir žmonių gyvybėmis. Juk buvo toks „Mažeikių naftos“ direktorius Gedeminas Kiesus, kuris pats norėjo privatizuoti „Mažeikių naftą“, ir stebėjosi, kad Lubiui buvo galima privatizuoti „Achemą“, o jam „Mažeikių naftos“ negalima. Mažai kas prisimena, kad Landsbergis specialiai organizavo Kiesaus šmeižto kompaniją, spaudos konferencijoje net aiškino, kad turi „Didžiosios Britanijos karo analitikų“ studiją apie „Mažeikių naftą“ ir iš jos Kiesaus pavagiamus milijonus. Kitą dieną paaiškėjo, kad ta studija yra klastotė, jokie britai jokios studijos nerengė, o ją parengė tie patys veikėjai, kurie dabar sėdi TV laidose, ir pasakoja, kaip jie „tyrė“ Kiesaus ir jo sūnaus nužudymą. Vargšas Kiesus buvo nužudytas, kai sužinojo, kad po „Williams“ skraiste nėra jokių „užsienio investuotojų“, o „ofšore“ įsiregistravę Lietuvos politikai. Jeigu Lietuvoje būtų bent vienas nepriklausomas prokuroras, jis pradėtųs vynioti tą siūlo galą, ir išvyniotų visą tą didžiausią „Mažeikių naftos“ privatizavimo aferą. Neabejoju, kad siūlo galas ateitų iki dėdulės, kuris ne kartą važinėjo į privačią dar vieną „iškilaus“ lietuvio Juozo Kazicko salą Karibuose. Primenu, kad Landsbergio ir Kubiliaus gauja dar 1999 m. padovanojo sukčiams 5 mlrd. litų vertės „Mažeikių naftos“ kontrolinį akcijų paketą. Kodėl 5 mlrd. litų? Nes būtent tiek lenkai iš „PKN Orlen“ sumokėjo tiems garsiesiems žydeliams Chodorkovskiams už tą patį „Mažeikių naftos“ akcijų paketą. Ir būtent tuos pinigus sumokėjo ne į Lietuvos biudžetą, bet tai jau minėtai Chodorkovskių šeimai.

O amžinasis krizių premjeras Andrius Kubilius yra tiesiog tobulas Landsbergių šeimos bendrininkas. Kubiliaus aferoms aprašyti neužtektų jaučio odos, ir bet kurioje normalioje valstybėje Kubilius jau seniai sėdėtų kalėjime. Kad ir už “Geonaftos” privatizavimą, kuri atliko jau garsus oligarchas Rimandas Stonys – “geonaftą” jis įsigijo už pačios “Geonaftos” pinigus. ir vėl, tarpininkaujant krizių premjerui Andriui Kubiliui.

Todėl Landsbergis plius Kubilius, viską užmaskuos jaunas gražus berniukas „anūkas“ – tai yra Lietuvos pabaiga. Nes dar vienos konservatorių vyriausybės Lietuva tiesiog nebepakels. Nes nebėra banko, kurį galima išvogti, kaip Snoro arba Ūkio, o skandinavų bankų plėšti jiems niekas nebeleis. Tiesa, lieka dar ES parama, tačiau ir ji greitai baigsis.

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=2957:dar-vienos-konservatoriu-vyriausybes-lietuva-tiesiog-nebepakels&catid=47&Itemid=101

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s