Kęstas Komskis skųs VRK sprendimą atimti iš jo mandatą

Posted: October 31, 2016 in Uncategorized

Image result

Nors partija “Tvarka ir teisingumas” sutinka su amžinojo VRK pirmininko visuomenės mokslų specialisto, stalinizmo ideolosigjos kritiko, Zenono Vaigausko ir co. sprendimu neleisti jam būti Seime, nors jį išrinko žmonės – ir neatlikus jokio teismo proceso, tiesiog vadovaujant visai ne teisininkui, o humanitarui, kartu su vaikų darželiu, – Kęstas Komskis žada skųsti tokį sprendimą Konstituciniam teismui.

„Ką ten skųsti? Neturime argumentų. (…) VRK sprendimas yra toks, koks yra“, – pirmadienį BNS sakė laikinasis „tvarkiečių“ vadovas Remigijus Žemaitaitis. Atrodo, gavęs sostą ir postą ir Rolando Pakso, laikinasis vadovas tiek bijo dėl savęs, kad niekur nesiskandalins, ir neskųs visiškai ne teisininko vadovaujamos VRK sprendimo – nors ne teisininkas vien dėl kompetencijos stokos klysta.

Nes Zenonas Vaigauskas nesuvokia, jog balsų pirkimą gali nustatyti tik teismas.

Pats Zenonas Vaigauskas, visiškai ne teisininkas, ir kažkur Maskvoje apsigynęs stalinizmo kritikos disertaciją, gali nesigaudyti, nes be to jam yra ir senatvinis pareigūno amžius suėjęs. Nebent mes ko nors nežinome – gal jis asmeninis Dalios Grybauskaitės patikėtinis, ir dirba nepolitinio pasitikėjimo pagrindais.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s