Vytautas Juozapaitis partiją kelia aukščiau už valstybę

Posted: November 1, 2016 in Uncategorized

Ką tik sulaukiau kelių žiniasklaidos atstovų skambučių, kuriais buvau paprašytas patvirtinti žinią, kad esu vienas tų, pasiruošusių vardan posto perbėgti į nugalėtojų pusę…🙂 Taigi, visiems abejojantiems, ar labai norintiems, kad taip įvyktų 🙂 pranešu, kad savo profesinės karjeros viršūnes pasiekiau akademinėje bei kultūrinėje-meninėje srityse ir jokios pareigos politikoje negali nusverti tų pasiekimų, kurie pelnyti ne intrigomis ar gebėjimu “įtikti” , o nuoširdžiu ir sunkiu bei kvalifikuotu darbu, valstybės įvertintu įmanomai pačiu aukščiausiu lygiu.

Tad, mano buvimas politikoje ir konkrečioje partijoje yra ne tikslas, o priemonė savo įgytas žinias bei patirtį panaudoti valstybės labui, kas su asmeninias merkantiliniais tikslais, mano giliausiu įsitikinimu, niekaip nedera. Esu tikras, kad tokios pozicijos laikosi ir absoliuti dauguma TS-LKD partijos narių, kurie šioje labai keistoje ir neadekvačioje situacijoje, kuomet santykius aiškinamės ne susirinkę, o virtualioje erdvėje, tikiu išlaikys tvirtą stuburą ir tikėjimą mūsų puoselėjamomis vertybėmis, kurių niekas ir niekada be mūsų pačių negali atimti. Todėl kviečiu visus neabejingus mūsų politinei jėgai bendraminčius atsiriboti nuo minties, kad mes galime skilti ar išsivaikščioti…

Nesulauksite 🙂 ! Esame vienintelė partija Lietuvoje, kuri vadovaujasi atsakomybes už valstybės ateitį, o ne asmeninių politinių ambicijų ar kaprizų tenkinimo principu. Tad, nė vienas save gerbiantis politikas, susiejęs savo gyvenimą su TS-LKD nepasiduos šiai pigiai provokacijai, o visus abejojančius, ar net nesąmoningai skatinančius tokiam scenarijui kviečiu sustoti ir pažvelgti į situaciją iš istorinės perspektyvos: visa ši “užvirta košė” nėra naudinga mūsų valstybei, kurios interesai negali būti žemiau už partinius.

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s