Mieli Prienų krašto gyventojai!

Posted: November 25, 2016 in Uncategorized

2

Lapkričio 24 d. vyko Prienų r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame turėjo būti patvirtinta visus metus laukta ženkliai mažesnė šilumos kaina – palyginus su 2015 rugsėjo mėnesio kaina ji būtų buvusi apie 39 proc. mažesnė.

Tačiau tarybos nariai G. Bartulis, M. Butkevičius, A. Deltuvienė, L. Jakinevičienė, M. Kleizienė, J. Krikštolaitis, C. Pacevičius.  A. Vaidogas, J. Vilionis dėl politinių ambicijų sužlugdė posėdį iš jo išeidami. Kadangi labai svarbiame posėdyje, apie kurio datą buvo žinoma jau spalio pabaigoje, nedalyvavo ir tarybos narės A. Bajorienė, S. Garmuvienė, L. Šeškuvienė, tai posėdyje likę 12 tarybos narių jau nebegalėjo svarstyti parengtų klausimų, nes pritrūko kvorumo.

Pagal AB „Prienų šilumos tinklai“ paskaičiavimus, šilumos kainos nepatvirtinimas vidutiniškai vienam (50 m2) butui gruodžio mėnesį kainuos  8,40 Eur brangiau (vieno kvadratinio metro šildymo kaina bus 16,8 euro centų aukštesnė). Šiluma brangs  ir mūsų išlaikomoms savivaldybės įstaigoms.

Man belieka tik apgailestauti, kad tarybos nariai, davę priesaiką „sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus “, taip lengvai jos atsižadėjo. Gaila, kad politiniai postai iš posėdžio išėjusiems nariams svarbesni už Jūsų interesus.

Pagarbiai, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas

Mieli Prienų krašto gyventojai!

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s