Naglį Puteikį dar kartą bus prašoma leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Posted: December 2, 2016 in Uncategorized

puteikiskarb

Vilniaus apygardos teismas 2016 lapkričio 22 dieną priėmė nutartį dar kartą kreiptis į Generalinį prokurorą, kad šis kreiptųsi į Seimą dėl Seimo nario Naglio Puteikio neliečiamybės panaikinimo.

Privati kaltintoja Kristina Sulikienė jį kaltina ją apšmeižus 2012 06 22 publikacijoje, išvadinant ją “apsišvietusio KGB agento dukra”, kurios darbovietę įtakoja VSD per Prezidentės patarėją.

Byla net 4 metus buvo mėtoma po visas įmanomas teismų instancijas, prokuratūras, policijas, kol pagaliau atsidūrė Vilniaus apygardos teisme, po neskundžiamos Lietuvos apeliacinio teismo (teisėjas Kažys) sprendimo, jog skundą profesionali teisininkė Kristina Sulikienė suformulavo tinkamai, jog apšmeižta yra jinai, ir kad nėra kliūčių nagrinėti byla.

Tiesa, yra viena “menka” kliūtis: šiaip jau labai šventu save pristatantis nepailstantis kovotojas su korupcija Naglis pats nedrįsta ateiti į teismą ir leistis teisiamas.

Tam tereikėtų vieno mažo žingsnio.

Vietoj to jis slepiasi Seime, po imuniteto skraiste.

Kaip spręs naujos sudėties Seimas, ir ar vėl pusė Seimo pabėgs pasivaikščioti – o gal kaip Nakas, Vasiliauskas balsuos “prieš” – tarsi šmeižtas suderinamas su Seimo nario veikla – sužinosime netrukus.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s