Atviras laiškas partijos bendražygiams ir visiems tautiečiams

Posted: December 11, 2016 in Uncategorized

cock-fight-600x547

Tautininkų Sąjunga paskutiniuose rinkimuose buvo sutriuškinta, surinko 10 kartų mažiau balsų, nei 2014 metais per EP rinkimus. Mano žiniomis, Kontrolės komisija negauna partijos finansinių dokumentų, net banko sąskaitų išrašų.

Nei partijos internetiniame puslapyje, nei partijos narius vienijančioje elektroninėje konferencijoje net nesvarstomos pralaimėjimo priežastys, nebuvo padėkota rinkėjams, partiečiams ir rėmėjams.

Jau du mėnesius Tautininkų Sąjungos taryboje svarstomas VIENAS IR SVARBIAUSIAS KLAUSIMAS – KAIP pašalinti Julių Panką iš tautininkų gretų.

Nesvarbu, kad neseniai vienas TS tarybos narys buvo teismo nuteistas, jo klausimas net nebuvo svarstytas partijos taryboje, o dėl Juliaus Pankos buvo surengtas atskiras tarybos posėdis, kuriame, anot nepatvirtintos informacijos, Julius Panka buvo pašalintas už tai, kad:

  • pasirašė Manifestą dėl partijos atsinaujinimo;
  • bendravo su partiečiais skyriuose įkalbinėdamas juos nesitraukti iš partijos, motyvuodamas, kad rimtai dirbant per ketverius metus galima partiją atgaivinti ir sustiprinti iki parlamentinio lygmens;
  • kartu su kolegomis kūrė partijos veiklos strategiją, pritraukė lėšų ir idėjų.

Taigi, nepraėjus 2 savaitėm po Juliaus Pankos grįžimo jis buvo išmestas už tai, kad REALIAI VEIKĖ, KAD DIRBO IR MOTYVAVO PARTIEČIUS NEPASIDUOTI…

Šiai partijai atidaviau 5 savo gyvenimo metus, aukojau savo laiką, pinigus, šeimos interesus, dėl partijos pasitraukiau iš neblogai apmokamo darbo, aiškiai suprasdamas, kad atgal kelio nebus…

Jeigu gandai pasitvirtins ir kada nors mane pasieks to slaptojo tarybos posėdžio protokolas, galvoju jį apskųsti Etikos komisijai, bet tai tikriausiai bus paskutinis darbas, kurį aš darysiu šioje partijoje.

Pavargau, nusivyliau, pasprinkit!

Mielieji, laukiu Jūsų visų nuoširdžių patarimų, pavargau, gal tikrai metas savo veiklą, iniciatyvą ir idėjas rezervuoti kitur?

Julius Panka

http://julius.panka.lt/atviras-laiskas-partijos-bendrazygiams-ir-visiems-tautieciams/

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s