15min: Kęstučio batalione (Tauragės raj.) kankinami kariai, tiekiant nešvarų vandenį

Posted: January 15, 2017 in Uncategorized

linkuskariauja

Nuotr. Linui Linkevičiui labiausiai rūpi Donbaso kariai, bet jam aišku rūpintis Lietuvos kariais ir nepriklauso. Juozui Olekui rūpėjo išmetinėti karininkus iš butų. Įdomu,k ar dabartinis ministras imsis iniciatyvos tirti betvarkę kariuomenėje?

Didydis propagandinis portalas “15min”, kuris kas dieną mus ruošė karui su Rusija, Sirija, ir Marsu, pakeitė plokštelę, ir nuolat praneša apie negerovės Lietuvos kariuomenėje.

Šiandien pranešama, jog Kęstučio bataliono kariai atsiuntė video: jie paleidžia vandenį iš krano, ir baltas (tiesa, nusussęs, tarybinių laikų) rankšluostis nusidažo ruda spalva.

Dar kariai teigia, kad kai buvo atostogos, buvo dingęs vanduo. Neva trūko vamzdis, ir bus sutvarkyta, po sutvarkymo vandens skonis pasidarė kitoks.

Kadangi portalas propagandinis, ir kurstė karą Ukrainoje, neišeina netikėti, juk čia vienas iš teisingųjų portalų.

Aišku, eilinį kartą niekas nieko nedarys – nors pamačius tokius vaizdelius, būtina pranešti higienos kontorlės tarnyboms.

Kurių į karinę teritoriją kariuomenė turi teisę neįsileisti. Nes karinėse teritorijose, jų manymu, negalioja Konstitucija.

Galioja tik Rikiuotės statutas, kuris sako, jog jeigu vadas neteisus, persiskaityk statutą, ir tada suprasi, kad jis teisus.

Jeigu vanduo rudas, tai nereiškia, kad jis nešvarus – tiesiog tu esi kariuomenėje, ir dabar privalai nuodytis, nes taip liepia vadai.

Nors kariukai turi telefonus, su kuriais filmuoja, bet matyt tas pajuodęs vanduo jau užpylė smegenis, kad jie nesuvokia, jog reikia skambinti visais varpais, 112, ir į Visuomenės sveikatos centrą.

Beje, Kęstučio batalionas yra Tauragės rajone. Hm.

O ten dar galioja skirtinga Tauragės autonominės respublikos teisė. Iš kur žinau? Gyvenau ten ir dirbau  apie savaitę, ir teko įsitikinti.

Atkreipiau dėmesį ir į tai, kad kariai varinėjami po miestą, kas yra taikos metu draudžiama, nes kariai turi treniruotis už miesto.

Kadangi kariai kariuomenėje yra gąsdinami ir bauginami, iš jų tyčiojamasi, natūraliai, jie nesusigaudo paskambinti į Generalinę inspekciją prie KAM, kurios telefonas nurodytas kiekviename dalinyje.

Tačiau   nepasitikėjimas GI turi pagrindą, nes ji mėgsta tirdama nieko netirti, ir padaryti karius kaltais.

Tačiau kadangi ne 15 min turi tirti įvykius kariuomenėje, Kristina Sulikienė, pati tarnavusi kariuomenėje, informavo Generalinę inspekciją pranešimu, kad patikrintų šią informaciją, ir pradėtų tyrimą.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/sauktiniu-atsiustas-video-toki-vandeni-jiems-tenka-vartoti-kestucio-batalione-56-740382#.WHswSbur8ZY.facebook

Generalinės inspekcijos telefonas:

852612429

Yra dar ir AOTD, prie KAM, kurie irgi nelabai ką tiria, tačiau vandens užteršimas yra prilyginamas teroro aktui –

todėl būtina pranešti ir  Antrajam oper. tyrimų dep.

Phone: (8-5) 264 0984

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s