Keli pastebėjimai dėl Skaistos Rakauskienės atvejo

Posted: January 20, 2017 in Uncategorized

Image result for skaista rakauskienė

Teko atidžiai išsanalizuoti Zenono Volkovo paviešintą lentelę (1 dalyje apie “baisų nusikaltimą prieš apie narkotikus pranešusiąją”), kuri esą turi įrodyti, kad Skaistos Rakauskienės bute toks užteršimas, kuris būna , kai gaminami narkotikai. Kad ir kiek žiūrinėjau, visus rodiklius, išskyrus acetone, radau normos ribose.

Antras dalykas: jeigu S. Rakauskienė tikrai kūrė “Drąsos kelios” įstatus, tada drąsiečiams irgi apsimoka, jog ji “psichuškėje”, kaip kad apsimoka, jog dar vienas, kūręs šią partiją. R. Boravskis – invalidas. Nes ligoti žmonės nebepapasakos, kaip ten buvo su DK įkūrimu, kiek VSD žmonių ją kūrė, ir kas kuravo.

Trečia: Sklaista Rakauskienė susipyko su sūnumi. Iš to, kad jis jai siūlė eiti į prieglaudą, akivaizdu, jog ji bandė grasinti jam,  kad per teismą išreikalaus išlaikymo – kaip tai daro su VSD, KGB ir panašiom struktūrom susijusios mamos.

Tačiau išlaikymą galima reikalauti, tik jeigu mamytė gerai elgėsi su sūnumi.

Matyt, su sūnumi elgėsi griežtai, ir jis nieko gero nebeprisimena iš jos “aukojimosi” periodo…

Plius tokios mamos į senatvę pradeda grasinti užrašyti turtą svetimiems (patikėkit, pažįstu ir ne vieną).

Dar grasinimai paduoti į teismą sukėlė grėsmė sūnaus užslaptintai tapatybei.

Tiesa, Zenonas Volkovas jau paviešino tą tapatybę – parašė ir vardą, ir pavardę sūnaus, dirbančio VSD (atseit).

Todėl sūnus, gelbėdamas darbą ir turtą, kurį norėtų paveldėti (o prigimtinis tribunolas jau viską susižinojęs, ir “gelbės” Rakauskienę – nes ji turi turto, aišku, ne už ačių ją gelbės) – jis ir turbūt galėjęs kažką paorganizuoti.

Tačiau čia nematau jokio susidorojimo.

Mamytė matyt ne pėsčia, irgi grasino ne mažiau, ir matyt grasinimus girdėjo nuo vaikystės. Gal ir kur nors vaikų namuose arba visos vasaros pionierių lageryje buvęs nugrūstas, juk taip pasiaukojančios mamytės, dirbančios saugume, augina vaikus – iš kurių po to reketuoja išlaikymo, turtą užrašinėdamos valstybei arba kaimynams.

Čia kaip aš matau situaciją.

O prigimtinis tribunolas, apsimesdamas, kad gelbėja žmones, ir siūlė šitą bylą, kuri visiškai nesusijusi su kažkokiu “valstybės represiniu aparatu”.

Sūnui, kuris matė, kad motinai vaidenasi – nes oro tyrimas nieko panašaus, kad kažkas kažkur klaksi ir gamina kažką – nerodo.

Man dar panašu, kad ji kažkam melagingai pranešdama, siekė keršyti – juk pagal tokį pranešimą pas kaimynus turėjo būti kratos. Pavyzdžiui, kai mūsų kaimo seniūnė melagingai pranešė, kad mūsų name laikomi pagrobti įkaitai, policininkai įsilaužė į namą. Pas vieną politikę pagal melagingą pranešimą ieškojo lavono. Čia Skaistos Rakauskienės reikėtų klausti, ką ji norėjo pasiekti, pranešinėdama, kad acetone aukštesnio lygio koncentracija įrodo “narkotikų gamybą” – o gal kas nors prašė melagingai liudyti? O gal taip buvo įprasta iš tarnybos metų milicijoje?

Todėl ir sėdi toje “psichuškėje”. Nepykit, kad taip grubiai išaiškinau, bet kad niekas kitas čia nekalts, mergužėle tu pati.

O “Drąsos keliui” irgi gerai. Įstatatus rašė psichai. Jeigu kada reikės atsakyti už neteisėtą partijos veiklą – taip teisinsis: mes nieko nežinome, čia jie rašė, vienas per langą išvirto, kita – psichuškėje. Mes tik naujas dotacijas, įsisaviname, knygas skaitome, dalinamės, koncertus rengiame, ir vėl gavome virš 100 000 eurų veiklai, nes gavome 0.27 proc. Gyventojų palaikymą – mažiau, negu yra narių partijoje.

Advertisements
Comments
 1. Ir vis delto ligonine turi būt naudojama ligonių gydymui o ne teisinių šeimos bei kitokių problemų sprendimui, – tai būtų piktnaudžavimas psichiatrija, nejau Jūs už tai?

  • sulikiene says:

   Ne u= tai. Tiesiog nepaaiškina visos istorijos esmės, kad abudu vienas kitam grasino. Be to, įsižiūrėkite į tą oro tyrimą, nėra ten jokių įrodymų, kad aplinka užnuodyta. O acetono garai gali būti nuo bet ko, kad ir išsipylę gali būti, arba nuo vyno butelio prigaruoti.

   • Laima Bondo says:

    “pasidarbavo’SPEC tarnybos-Skaistos jau nebėra

   • sulikiene says:

    Ne spec tarnybos. “Antiprotistai” nuodijo Šustauską, kodėl jiems neužeiti su arbatėle pas Skaistą: juk vėliau galima rėkti, kad ją nužudė sistema. Jūs dar daug ko nežinote apie tuos “socialistus”, ir kodėl jie “padėjo Skaistai” Padėjo taip, kad ./..padėjo. Juk akivaizdu, kad jie turėjo planą.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s