Karbauskis ir jo (partijos)moterys

Posted: January 21, 2017 in Uncategorized

Image result for apanavičienė virginija

Nuotr. Virginija Apanavičienė “piketuoja”. Čia taip reikia, kad atrodytum “arčiau liaudies”. Iš tikrųjų liaudies ji nelabai mėgsta, o jau ūkio darbai ar fizinis darbas – tai čia ne jai. 

Kilus Gretos Kildišienės „skandalui“, aš ramiai tokiai Gemai paėmiau ir parašiau:

„Na ir kas. Mano mama karbauskininkė. Seniai važinėjasi nauja mašina, vaikšto su brangiais kailiniais, o algos gauna ne daugiau 500 eurų“.

Į tai Gema, beje, pati buvusi karbauskinė, o dabar tiesiog politikė, kuri nesveikai garbina mano motiną (nėra ten ką garbinti – eilinė nenusisekusi kaimo mergelė, pilna kompleksų, ir negatyvios, viską aplinkui griaunančios sakyčiau, „landsberginės“ energijos), atrėžė:

„Ir puiku, ir sėkmės jai, tegul važinėja“.

Šaunioji Gema, svieto gelbėtoja, ir mylinti mama, nesuvokia, jog šioje vietoje reikia apsvarstyti – iš kokių pinigų uždirbant 500 eurų, galima pirkti naują mašiną?

Bet svarbiausia juk Greta Kildišienė.

„Kai tavo mama eis į politiką (chachacha – o iš kur Gema pažįsta mano mamą, jeigu ne iš politikos??), tada aš ir pasidomėsiu“.

Gema, vieno miesto savivaldybės tarybos narė, liaudiškai „ėjimu į politiką“ laiko tik ėjimą į Seimą.

Savivaldybių, galų gale, partijos tarybos – čia ne politika.

Pasakysiu, pažinodama savo motiną, ir žinodama, ką ji pati apie save mano, kad Karbauskiui galimai patinka „gražios ir neprotingos moterys“.

Image result for apanavičienė virginija

Nuotr. Kostiumėlių V. Apanavičienės spintoje – be proto. Bet alga – ne daugiau 500 eurų. Dar naujas automobilis. Tačiau partijos senbuviams tai nekliūva. Užkliuvo tik Kildišienė. 

Nors nei mano motina, nei Kildišienė tokiomis nėra. Tačiau Ramūnas Karbauskiis, kaip kiekvienas kompleksuotas vyras, bijo šalia savęs              intelekto.

Todėl Seime intelektinę liniją varo dvi negražios moterys – tai Šakalienė ir Širinskienė.

Tiesa, jos abi turi grožio, bet viena tyčia jį maskuoja, kita – iš savęs daro karikatūrą, nes pripažinkime, Šakalienei tamsūs plaukai ir juodos suknelės netinka. Čia vėlgi kažkoks skyrius kažkurios tarnybos patarė – kad būdamos negražios, įtiksite Ramūnui, nes jis gražių ir protingų neperneša.

Grįžtant prie mano motinos, visą amžių ji šalia to Karbauskio, ir ne paskutiniu smuiku partijoje groja, bet dabar per rinkimus pasitraukė, neva užleido vietą Skverneliui. Nors mintinai žinojo, kad Baškienė bus arba Seimo pirmininke, arba bent jau vice, toliau vaidina, kad partijoje nedalyvauja.

Toliau apsimetinėja, kad gyvenime visko pasiekė pati, nors iš tikrųjų tokie žmonės, kaip mano motina, užmokestį už „šeštavimą“ ir aktyvią partinę veiklą gauna kitaip – tai darbas iki gyvos galvos.

Jinai jį turi, kai visur aplinkui mažinami net profesorių, kaip mano tėvo profesoriaus, etatai.

Nors Ramūnas Karbauskis už šeimą ir etnokultūrą, mano motina, kuriai 67 metai, vakar pareiškė, (čia gal kokį šimtąjį kartą jau), kad ji jauna, o mano tėvas – kuriam 69 metai – tai pensininkas.

Kadangi muzikologijos studijose logikos kurso nebuvo, arba jinai turėdama IQ 107 nesuprato, bandau paaiškinti, jog jie bendraamžiai, ir kad arba jie abu seni ir pensininkai, arba abu jauni, ir kito kelio jų porą traktuoti nėra.

Po to seka įkyrios žinutės, kuriose mano motina, užkietėjusi karbauskininkė, profsąjungistė, gelbėjanti žmones, ir nekenčianti visų, kas šalia jos yra – pravardžiuoja mano tėvą senu jau kokie 5 metai – išaiškina, jog tas faktas, kad ji ten turi kelias dėstymo valandas universitete (priminsiu, tėvas irgi turėjo, bet karbauskinė motina privertė jį savo noru išeiti iš VDU), kur ji išsigąsta, kad gal Ramūniukas sužinos, kaip šlykščiai ji elgiasi šeimoje, ir jau švelnindama toną, rašinėja, jog čia ne jinai, o aš ją diskriminuoju, nors neseniai aiškinau, kad mokau anglų kalbos tėvo bendraamžę, ir ji yra jauna.

Grįžtant prie karbauskinių moterų, neteisi spauda, kai sako, kad jis apsistatė gražiomis moterimis. Reikia pridėti – ir kvailomis, arba tokiomis, kurios vaidina kvailas.

Greta Kildišienė su savo blondinės įvaizdžiu vaidino kvailą, labai tiko, bet spaudai netiko.

Ramūnas jau kaip globėjas pareiškė, jog Greta išeina iš Seimo – matyt, tikisi, kad ji visiška blondinė, ir gal jis už ją prašymą parašys.

Matosi, jog Ramūnas kaip pasako – taip ir bus. O už klusnų vykdymą jo partijos moterys ir važinėjasi naujais automobiliais.

Užkliuvo Gretos Kildišienės mamos automobilis? Gerai – tuomet ištirkite, iš kur mano motina, kurios alga ne daugiau 500 eurų, važinėjasi nauja mašina.

Gema sakė netirs, nes čia yra šaunumas – spėju, vogti iš šeimos narių, zyzti, kad jie mokėtų tavo lizingą – čia Gema laiko šaunumu.

Bet jau kai Gretai Kildišienei pati mama nezyzdama norėjo nupirkti mašiną, kad dukra galėtų 4 metai važinėti, ir būti dažniau namie – čia jau piktnaudžiavimas, afera, ir skandalas.

Mylinti mama – afera, skandalas, o savanaudė karbauskinė motina – čia viskas gerai.

Kažkas negerai yra su ta partija, moralės ten jokios nėra. Karbauskiui ne kartą rašyta apie labai aktyvią jo partijos narę, kuri elgiasi kaip bestija šeimoje, o viešumoje vaidina tobulą.

Bet ji tebėra partijoje. Keista, kad ne Seime – juk šalia Karbauskio būti reikia būti gražiai ir kvailai.

Arba negražiai ir protingai. Kito kelio nėra.

O man tai reikia toliau bendrauti su savo gražia ir nevisai protinga mama. Kuri nesuvokia, kad 67 ir 69 yra skaičiai labai panašūs, tarp jų skirtumas tik „2“.

O į pensiją yra ne išeinama, o sueina pensinis amžius, žmogus gali toliau dirbti, gali nedirbti, darbo stažas, karjera nuo pensijinio amžiaus sukakimo nepriklauso: tiesa, ką ji ir įrodinėja man apie save.

Tačiau šalia profesorių pagatava gyvą užmūryti, kad tik jis nebesirodytų viešumoje: nors greitai yra daktaro diplomų teikimai, o jis savo mokslų daktarą išleido į žmones 2016 06 21 – čia, vadinasi, mano tėvas nedirba, o ji dirba. Tiesa, turbūt ir algą už daktarą jau reikėjo mano tėvui įkišti į mašiną, nes savo gyvenimo jis nebeturi – viskas karbauskinei politikei.

Nenustebsiu, jog ji užmūrijusi jį namie, dar ir pasiūlymus jam skirtus gauna (išskyrus, vadovauti doktorantams negali, nors LMTA ir tai įmanoma – yra vadovavusi aspirantams…), todėl ir laksto išsišiepusi, ir rašo mokslinius straipsnius – nors tėra baigusi 5 kursus universitete, ir kaip mėgstu pasijuokti, bakalauras docentas. Tiesa docentą prarado. Susiprotėjo LMTA, kad čia pažeidimas.

Kai piktinatės Kildišiene, pasidomėkite, kaip mano motina tik su vienu aukštojo diplomu buvo docente, kai daugelis mokslų daktarų negauna tokio vardo.

Kuo ne karbauskinis rojus: priklausai jo chebrai, tai tada nebereikia nei mokslų baigti, nei nieko.

Ko jūs tą vieną Gretą pasičiupote?

Beje, Vilniuje tiek daug kolegijų, kad tikrai vienoje atsiras teisės arba teisės ir valdymo studijos. Čia įprastinė isterika, kad atseit tik VU ruošia teisininkus, o ne kad norėjo tiesą parašyti. Teisininkus ruošia net Utenos kolegija. Kolpingo, Kauno kolegijos Kaune, ir dar visa krūva universitetų. Todėl man Gretos „skandalas“ toks netikras, tuo labiau, kad ji tikrai turėjo brolį, kuris tikrai žuvo Prancūzijos svetimšalių legione, ir jos motina tikrai gavo 30 000 eurų išmoką. Ir Greta tikrai vieną semestrą mokėsi teisės Vilniuje, nors dabar nebeatsimena tikslios mokymo įstaigos pavadinimo – nes jos visos pavadinimus keičia kas pusę metų. Miškų ūkių fakultetuose net aplinkosaugos teisė yra – tai irgi teisės rūšis, ir spauda su savo isterija, kad tik VU ruošia teisininkus, peržengė ir proto ribas.

Nematau jokio skandalo. O štai gražiomis ir neprotingomis moterimis, kaip ir gražiomis protingomis, ir negražiomis ir protingomis šalia Karbauskio jau šiandien pasidomėčiau. Jeigu rūpėtų valstybė ir jo valdymas.

CV slėpimas – mano motina VRK anketose nenurodydavo nei kiek turi vaikų, nei kur yra dirbusi, o per partinę liniją keletą kartų dirbo apsimestine vieno ar kito Seimo nario padėjėja. Ir tai slėpdavo net nuo šeimos narių.

Mano tėvas profesorius sužinodavo, kai ji išreketuodavo jo metinę deklaraciją.

„Romasai, nu duok, man reikia.“

„O kam tau čia reikia? Dėl bobų partijos ar ko?“

„Na taip. Dirbau Seime. Pati nežinojau“,- meluodavo motina. „Dabar reikia kaip valstybės tarnautojai…Prašau“.

Velnias žino, kam ji reketuodavo tas jo pajamas – kad gal galėtų pridengti naujus automobilius sutuoktinio, su kuriuo labai ilgai nebegyveno, pajamomis?

Beje, kuo nepanašus Karbauskio ir mano motinos elgesys? Vienas prie vieno. Vieno žmona Ispanijoje, o kitos – atskirai Kaune (o ji Vilniuje, vaidina miestietę, ir šiandien man rašo, kad kaimo žmonės suvargę, o štai miesto – ne. Nors mano tėvas perkeltas į miestą, tai nebe toks stiprus kaip kad kaime, kai gyveno, kur kas dieną ūkio darbus dirbo. Kaip patarė gydytojai – jeigu nori būti sveikas, reikia judėti. Mieste visi ryja saujomis vaistus. Manau, jog karbauskinė chebra, kuri taip pasisako už visko uždraudimą, irgi sėdi ant vaistų, nes iš kur tokios fantastinės ir maniakinės idėjos?) Beje – nors CV nurodžiusi, jog 1990 m. skrido į JAV iš sodinin kystėje uždirbtų lėšų, šiandien tvirtina, jog ji miesto žmogus, ir fizinio darbo niekada nedirbo. Na gavau krūvas žinučių, todėl gali būti, užsimiršusi melagingą CV, rašo tiesą? O gal CV teisingas, o dabar meluoja, nes reikia vaidinti aristokratę? Nežinau.

Ten tik gal normalus šeimos žmogus yra Rima Baškienė. Kiti visi tokie keisti, ir jais visais reikėtų pasidomėti. Nes mano galva, Greta Kildišienė absoliučiai NE PRIE KO. (Garsiausia Dalios Grybauskaitės frazė…)

P.S. Dar su motina metų metais neišeina išsidiskutuoti, kas yra DARBAS. Jai, dirbančiai visą gyvenimą kelias valandas universitete, atrodo, kad darbas tai būtinai kad būtų nuo 8 iki 17 val.

Etatinis. Tada išeina, jog ji pati nedirba? Ar čia vėl kažkoks smegenų priprogramavimas – kaip reikia nurodinėti KITAM?

Mano sesuo su trim šimtukais baigusi universitetą, būtent buvo pristatyta dirbti DARBO, kaip suvokia karbauskinė mama. Sesuo kartais dirba po 12 valandų.  Juk reikia lizingą išmokėti. Arba pridengti partijos skiriamas lėšas, kad štai, šeimos nariai dirba, tai ir turiu.

Seseriai aiškinama, kad tiek tėvas profesorius, tiek sesuo teisininkė, žurnalistė – durniai, o jau va jos abi protingos.

Čia yra Naujosios Pasaulio tvarkos šaukiniai „80 proc., idiotų valdys 20 proc. protingų“. Sesuo yra iš tų 20 proc, ir sakyčiau iš 1 proc., tai pristatyta vergauti, o motina su 107 IQ pastatyta vadovauti.

Vakar labai susinervavo kai parašiau, kad turi atsikeisti visuomenėje viskas vietomis, tiesiog pasiuto.

Nes NPT negali įsivaizduoti, kas bus, jeigu protingi stos į protingųjų postus, o jie, neprotingi, turės eiti dirbti paprastų darbų.

Bet čia jau kito knygos skyriaus tema.

Ne visai pilnas CV per 2012 m. rinkimus čia:

http://www.lvzs.lt/lt/index.php?option=com_content&view=article&id=943&Itemid=87#.WIMiD1N97IU

“Sodininkavimo uždarbis leido pačiai finansuoti kelionę į mokslinę konferenciją „XXII baltų studijos“ Seatle (JAV) 1990 m.”: melas,. nes JAV kelionę iš vienos pakrantės į kitą finansavo mano giminaičiai. Ir 1 mėnesio viešnagę finansavo mano tėvo pusbroliai. Va kur meluoti, tai meluoti – nesigėdija, meluoja, kad pati iš savo lėšų skraidė po JAV ir gyveno Klyvlende mėnesį….

Image result for prunskienė

Image result for prunskienė

Virginiją Apanavičienę ir Ramūną Karbauskį sieja vienas “elementas” – tai neįgaliojo vežimėlyje šiuo metu esanti Kazimira Danutė Prunskienė, kurios jie nebeprisimena.

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2015/01/02/kaip-virginija-apanaviciene-galimai-snipinejo-kazimira-danute-prunskiene-tikro-spionazo-istorija/

https://visuomenedotcom.wordpress.com/2015/12/02/aktyvioji-mama-virginija-apanaviciene/

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s