Mantas Leliukas – chuliganas, nes siūlo MOKYTIS. Panskliauto kliedesiai

Posted: January 28, 2017 in Uncategorized

Stanislovas Bagdonavičius nuotrauka.

Stanislovas Bagdonavičius Nuotr. Mantas Leliukas TV laidoje pas žurnalistę Žeimytę paaiškina Gretos Kildišienės galimai provokacijas LVŽS. Po to pasipylė baisus “urbšininkų-puteikininkų- karbauskininkų” puolimas.

Pagaliau nusprendžiau pasidomėti regionų naujienomis. Na kas skaito Panevėžio laikraščius sostinėje arba laikinojoje? Niekas.

Pasiguglinau, sakau, paskaitysiu, ką čia rašo,

http://panskliautas.lt/politiko-pasisakymai-kvepejo-grasinimais

“Nusiimk rožinius akinius, po velnių! Ar atsiųsti tuos, kurie išmokslintų, patartų – suprasti realybę“, – be jokios kultūros pyktį išliejo M.Leliukas.”

Pabandžiau suprasti, kas čia rašoma – dar vis trinu universiteto suolą, ir kitiems aiškinu, kad pavyzdžiui,  jeigu girdi,kad rusai puola – pirma reikia įsijungti radijo “stancijas”, ir pasiklausyti, ar tai tiesa – nes jeigu užpultų, tai turėtų pranešti. Pats turi mokėti skaityti, ir pasitikrinti naujienas.

Rusai mus puola jau kokie 4 metai. Amerikonai ėjo vaduoti 70 metų. O jeigu pasidomi, tai nei rusai puola, nei amerikonai ėjo vaduoti – viskas kas teigta, paneigiama, vėliau dar paneigiama. Svarbiausia, kuo pats tiki ir ką pats mąstai – jeigu informacijos maišalynė.

O štai pasakyti, kad eik pasimokyti, pasirodo, yra grasinimas.

“Nenorėdamas leistis į ginčus, R.Zaveckas ketino į M.Leliuko pasisakymą iš viso nekreipti dėmesio, bet jo bičiuliai ėmė klausinėti, ar į Panevėžį sugrįžo banditizmas, kad jam jau atvirai grasinama.”

BANDITIZMAS. Šiaip dėl šio žodžio kryžiuojama labai daug iečių. Sovietai taip vadino partizanus. Ar Zaveckas – sovietas, o Leliukas – partizanas?

Turbūt: juk Leliukas priklauso Panevėžio miesto savivaldybės tarybos OPOZICIJAI. “Partizanauja”: knisasi korupcionieriams po pamatais. Kaip tikras bunkerinis partizanas išsikėlė visus laidojimų paslaugų įmonės “Grauduva” popierius ir rado ten…graudžius popierius. O normalus banditas, stribas juk netrukdytų “įsisavinti valstybės lėšų”. Tik partizanai kovoja prieš tarybinę santvarką.

Bet juk sovietų jau 26 metai nebėra!

Dar pakrapštau makaulę. O taip sakiau pailsėsiu. Šeštadienis, kopūstienę vyras, kuris pusiau panevėžietis, išvirė. Mano vyras irgi kietas, ir kietai kalba, nes jo tėvas buvo kadaise Panevėžio policininkas, ar tik ne komisaras, ir su banditais kovojo žinote kaip? Tiesiog pasakydavo ką nors, ir jie nebeatvažiuodavo.

Bet pasimokyti jiems nesiūlė. Nes tai nėra grasinimas. Ir ramybės nelinkėjo.

Pakirdau iš popiečio miego, skaitau šitus skiedalus – atrodo rimtas laikraštis ir visa kita.

“Tuomet R.Zaveckas irgi sunerimo.” Sunerimo, nes esą grįžo banditizmo laikai.”

Beje, banditizmo laikais vadinamas “pokaris”, o banditais sovietai vadino partizanus.

Panevėžio tulpinių siautėjimas vadinamas “gaujų periodu”, o tas gaujas ginklavo ne kas kitas, o Policijos departamentas pagal specialų planą.

Paviliukas juk milicinykas, galėtų labiau apšviesti Zavecką.

Pala: bet jeigu tu bijai “banditų” arba partizanų, kažka podėlyje slepi? Kas yra, iš kur tos baimės?

Ar bijoma, kad nelabai išsilavinusius karbauskininkus leliukininkai -antiputeikininkai-antiurbšininkai priverstinai EDUKUOS?

Bet juk Mantai, proto trūkumas – neišgydomas! Kiek siūlysi debilą edukuoti – jis liks debilu.

Proto galima pridėti tik protingam!!

“Ramybės palinkėjo dviprasmiškai”

Image result for leliukas mantas

Nuotr. Ramus žmogus Mantas Leliukas kunigiškai palinki ramybės. Tai laikoma grasinimu. 

O Dievuliau, šventa pana ir visi angelai! Bet čia vėl KGB kažkoks tarybinis mąstymas: ramybės galima linkėti viena prasme. Ir ramybės galima palinkėti KITA PRASME.

Čia galima sugalvoti, jeigu nevaikštai į Mišias. Bet juk karbauskininkai nevaikšto, ir jie negirdi kas kartą “palinkėkite vieni kitiems ramybės”, ir kad tai reiškia “aš tau atleidžiu, eik ramybėje, in pacem”.

Mantas Leliukas man atrodo vaikšto su savo gausia šeima į bažnyčią – kokią, nežinau, katalikų, ar liuteronų, koks skirtumas – abiejose bažnyčiose per Mišias linkima ramybės.

“R.Zaveckas toliaregiškai nufotografavo puslapį su M.Leliuko pasisakymu. Netrukus paaiškėjo, kad ne veltui. Įrašas pradingo.”

Matyt, Mantas Leliukas prisiminė Evangelijos pamokslą “nebarstykite perlų kiaulėms”, ir įrašą ištrynė.

“R.Zaveckas mano, kad politikas suprato „persistengęs“ ir pats ištrynė grasinantį pasisakymą bijodamas nemalonumų.”

Taip, nes jeigu visi Manto Leliuko oponentai pajaus, ką reiškia atleisti, pajus ramybę, jie nustos jį pulti, ir mėgstantis būti politikos įvykių sūkuryje Mantas nebegaus adrenalino.

“Tuomet R.Zaveckas tame pat feisbuke M.Leliuko paklausė tiesiai, ar tai – grasinimai.”

Bet jeigu tu iš karto supratai, kad “palinkėkite vieni kitiems ramybės” yra ne religinio ritualo dalis, o GRASINIMAS – kam dar klausi? Tiesa, žemesnio intelekto žmonės nesuvokia, kas jiems sakoma, ir jie neretai turi persiklausti keletą kartų, nes neturi gebėjimo atsiminti.

“Dar jis patarė G.Umbrasienei: „Prašau suvystyti Lialiuką standžiau arba nusukti jam ausį, nes per tokias užuominas gali būti baisiau negu Gretai (G.Kildišienei – red. pastaba) politiniame gyvenime.“

Na va – priėjome jau liepto pakraštį: pats toks visas šventas, ne banditas, ir apsiskundęs žinisklaida, siūlo SUVYSTYTI (mafijos žargonu – “padėti į vietą”, arba tiesiog užkasti-  nes mafijozai lavonus suvyniodavo į kokį kilimą ir pakasdavo – bet čia jau mūsų šventasis geriau žino, jam juk paviliukai yra papasakoję apie “banditizmą”) Lialiuką – dar pavadina savo oponentą “vaiku”, “malaletka”. Žodžiu, pats toks šventas, bet pradeda įžeidinėti.

O siaubeli, “kūdikis” nelieka skolingas!!

“M.Leliukas sureagavo. Politikas parašė, kad greičiau jis pats R.Zavecką suvystys ir nusuks jam ausį.”

Žinokite, skaitau kaip kažkokį teatro ar kino libretą.

“Leliukas sureagavo”. O kaip ta reakcija pasireiškė (čia reikėtų kažkokios muzikos užkulisiuose, ir tadadamdam būgnų garso).

“Dar atrėžė, esą nereikia jo gąsdinti, nes „tokių“ matęs ne vieną ir ne du.”

Matote, Leliukas suprato, jog žodžiai “suvystyti” yra ne paslėptas, o tiesioginis grasinimas. Ajajai. Tas, kuris skundžiasi, kad jam grasinama, pats grasino “suvystyti”, nors jam buvo pasiūlyta tik …pasimokyti. (O gal knyga – tai čia šaltas ginklas? Bijo? Gal mokykloje per pamokas mokytoja daužydavo, nes buvo laikai, kai mokytojai smurtavo…Už negebėjimą skaityti mušdavo ir su liniuote, ir su knyga. )

„Ramybės jums“, – šis M.Leliuko palinkėjimas, jau įsisiūbavus konfliktui, nuskambėjo labai dviprasmiškai ir vėl priminė grasinimą.”

KOŠMARAS. Šitiek metų einu į šventąsias Mišias. Ir šiandien sužinau, jog man visą laiką grasinama. Dabar sekmadienį ką reikės daryti, kai atsisuks visi tie švytintys parapijiečių veidai, ir sakys “ramybės jums”. Prisiskaičius šios tragikomedijos, aš irgi manysiu, kad man grasinama.

„Po to galėsi vergti ant pagalvės ar ant Poviliuko (P.Urbšio – red. pastaba) peties“, – M.Leliuko suraitytas žodis „vergti“, o ne „verkti“ R.Zavecką jau prajuokino.

Kur neprajuokins. Juk herojus neskiria žodžio verkti nuo vergti.

Vergas yra tas, kuris aklai vykdo šeimininko nurodymus. Bet kodėl jį prajuokino, kad jis yra paviliuko vergas – nesupratau. Čia būtent reikia VERKTI. Ir yra ne juokinga.

“Apie M.Leliuko agresyvias psichologines atakas jau esame rašę.”

Vakar Jadvyga Daktarienė  man pasakė, jog ji liepė nesirodyti nei vienam žurnalistui jos kavinėje, kur ši 78 metų moteris dirba kartu su šeima.  (Išskyrus, man nedraudžiama ten rodytis. Nes aš nesu šūdportalizmo rašeiva. bet aš būtent ir nesirodau, nes cepelinus valgau labai retai. O kiti bando rodytis ir vaidinti mėgstą cepelinus. Nors spaudoje keikia į šuns dienas ir Daktarą, ir visą jo šeimą, (kad jie paspringtų). Čia ne grasinimas, o folkloras.)

Tikiu, kad “komjaunimo tiesa” irgi rašys, kad Jadvyga Daktarienė irgi psichologiškai juos užatakavo.

Panaši į garsios šeimos moters reakciją yra su tulpiniais siejamo (nes gimė Tulpių gatvėje – to pavliukui ir užtenka, jis juk “stėtė”, o “stėtė” viską žino) reakcija:

„Daugiau jūsų laikraščiui komentarų neduodu ir nekalbu. Viso gero“, – greitakalbe išpylė ir išjungė telefoną.

Paaiškinsiu, kuo skiriasi lėtas kalbėjimas nuo greito. Atsilikusio vystymosi žmonės kalba lėtai.

Normaliai išsivysčiusio asmens smegenyse mintys skrieja žaibišku greičiu, ir kalbos aparatas tai atgal reflektuoja. Tačiau laikraštis, gindamas nelabai išsivysčiusius asmenis, traktavo išsivystymą kaip “psichologinę agresiją”.

“Miesto tarybos Etikos komisija svarstė jo elgesį.”

KOKS SIAUBAS! Čia sakinys iš KGB instrukcijos:

“Jeigu norite kompromituoti kažką, padarykite, kad jis būtų bent jau MINIMAS KOKIOJE NORS BYLOJE”.

“Svarstė jo elgesį” – rezultato nežinome, pasekmės – neaiškios. Vadinasi – KGB instrukcija “minimas byloje”.

Beje, o ką pavliukas baigęs, jeigu moka KGB metodus ir mintinai žino instrukcijas?

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s