Po LL sukelto tarptautinio skandalo,  VDU į darbą grąžino prof. Alvydą Butkų

Posted: February 24, 2017 in Uncategorized

alvydas-butkus-alkas-lt-j-vaiskuno-nuotr-k100

„Laisvame laikraštyje“ ne vienoje publikacijoje rašyta, jog Vytauto Didžiojo univesitetas vykdo baltiškosios tapatybės naikinimą, konkrečiai uždarinėdamas etnologiją, bei naikindamas Letonikos centrą.

Po publikacijų, bei kreipimosi į įvairias institucijas dėl lietuviškosios, ir baltiškosios tapatybės nepropagavimo, ir tyčinio naikinimo, sujudo ir Latvijos ambasada, bei Latvijos Seimas su Vyriausybe, pateikė paklausimą VDU, kodėl pinigai imami – o jokia veikla nevykdoma?

VDU, vengdamas tolimesnio skandalo, profesorių Alvydą Butkų į darbą vadovauti Letonikos centrui grąžino tyliai nuo 2017 01 01.

Tačiau su terminuota sutartimi. O gal latvių kalbos nuo kitų mokslo metų nebereiks? Juk naujoji VDU strategija – kuo daugiau juodukų, kiniečių, japonų, ir kuo mažiau lietuvių, latvių, rusų, lenkų.

VDU, jau minėta, elgiasi kaip pigi kekšė – duokite pinigų, o kaip ugdysime studentus – ne valstybės, ir tuo labiau – ne Latvijos Vyriausybės, kuri tuos pinigus moka irgi –  reikalas.

Dėl VDU purtančių skandalų gali nepavykti susijungti su Lietuvos edukologijos universitetu: vakar pasiūlymą LEU pateikė VU.

VDU tyčia save naikindamas, ir nesiskaitydamas su lietuviškosios tapatybės gaivintojais ir puoselėtojais, gali likti kaip ta boba prie suskilusios geldos: neprisijungus LEU, o sunaikinus etnologiją, baltistiką, lietuvių lituanistiką – šias sritis vykdo ir vykdys visiškai kiti universitetai, gaudami finansavimą iš biudžeto.

VDU galės toliau maldauti Kinijos ir Korėjos (nežinia – tik kurios)  pinigų.

Dėl išaiškėjusių faktų VDU purtė net Valstybės saugumo departamentas, tačiau kadangi jis dirba tyliai – profesoriui Alvydui Butkui apie indėlį jį grąžinant į darbą nepranešė. Darius Jauniškis nemėgsta iš savęs daryti reklaminės lėlės.

Todėl norėčiau profesoriaus vardu padėkoti aš. Ačiū. Alvydas Butkus yra vienas garsiausių visų laikų baltistų. Be jo VDU – nebe VDU, o boba prie geldos. Net ne suskilusios, o supuvusios.

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s