Editos Gvozdevės byloje “aktyvizavosi” teisėja Laima Kriaučiūnaitė: tik ar ne per vėlai? Pareikštas nušalinimas

Posted: March 3, 2017 in Uncategorized

laima-kriauciunaite

Nuotr. teisėja Laima Kriaučiūnaitė.

Kas dieną – po naujieną jau aprašytoje Editos Gvozdevės, kurią į teismą 20 17 01 06 padavė buvęs sutuoktinis Laimis Lukšas, byloje.

2017 03 02 Edita Gvozdevė teismui išsiuntė du raštus: tai pranešimą apie teisinių paslaugų atsisakymą , ir prašymą pašalinti advokatą Joną Skalską iš bylos; antras – patikslintas atsiliepimas, kuriame iš esmės pakeista pozicija.

Pirmąjį raštą teisėja gavo. Tuo pačiu pagaliau parašė, kada posėdis, jis balandžio 19 (o kodėl ne liepos ar lapkričio 19 – juk tai neatitinka terminų, yra bylos vilkinimas?)

Sistemoje, nors pažymėta, kad gautas atsiliepimas, vėliau ištaisyta, ir parašyta “kitas dokumentas”.

Todėl Edita Gvozdevė, kuri turi visą laiką taisyti sistemoje iš “Lukšienės” į “Gvozdevę”, išsiuntė dar kartą, galiausiai neapsikentusi tokio bylos “vedimo
, pareiškė nušalinimą teisėjai: duomenų tyčinį keitimą sistemoje, kai yra suklastota jos pavardė, irgi nurodė kaip vieną teisėjos šališkumo pagrindų – kad teisėja ar jos padėjėjai tyčia klastoja duomenis, siekdami kažkokių tikslų. EPP paskyra netgi aiškiai yra Gvozdevės vardu – tačiau šioje konkrečioje byloje sistemas pastoviai ištaiso pavardę ir paverčia “Lukšiene”. Užprogramuotas “duomuo”, kurį reikėtų perprogramuoti: o nematyti šios “programos” – neįmanoma.

O rašyti neegzis tuojančių duomenų negalima – nes bylos vykdomos tarp konkrečių asmenų, vėliau jiems sukuria pareigas, atskomybes. Ypač, kai byla vyksta dėl vaikų.Melagingi duomenys perkeliami į nutartis, nutartys verčiamos į anglų kalbą, Jungtinėje Karalystėje Laimis Lukšas vaizduoja, kad yra vis dar vedęs savo buvusią žmoną, kurios net pavardė kita. Teisėja net nesiėmė jokių priemonių, kad būtų ištaisyta nesuprantama 2 017 01 24 nutartis. Todėl prašoma ją ištaisyti, bei gauti tikrą VTAS išvadą – nes  20  17 01 19 “išvada” – nesąmonių rinkinys.

 

Beje, iki šios dienos teisėja taip ir neperdavė bylos mediacijai, nors šeimos bylose – privaloma.

Beje, atsirado įrašas, jog teisėja pareikalauja papildomų dokumentų/ daiktinių įrodymų.

Nes pagaliau apsižiūrėjo, jog Laimio Lukšo ieškinys – be priedų. Nors nemačius rašto, visiškai neaišku, ar tai nėra jo prašymo išreikalaut i papildomus įrodymus, vykdymas.

Jam ieškovui pateikti dokumentus, ir ar vaikas t uri ką valgyti – kur miegoti – nebūtina. Ieškovas visada teisus, ypač šeimos bylose. Keista teisėjos pozicija.

Bet reikėjo apie tai parašyti laikraštyje, kad teisėja suvoktų šią tiesą: kad prie ieškinio nepridėtas nei vienas įrodymas. nors LR CPK 135 str. 2 d. aiškiai reglamentuoja, jog privaloma. Nenustatytas joks terminas pateikti šiems įrodymams.

Taip pat pažeista taisyklė, jog nebegalimas ginčas tarp tų pačių šalių dėl tų aplinkybių, kurios jau nustatytos. Teisėja tad elgiasi šališkai. Paprašyta nušalinti ir paskirti kitą, nesuinteresuotą bylos baigtimi teisėją.

Galiausiai Edita Gvozdevė pateikė priešieškinį. Dėl tėvo valdžios apribojimo, nes nebeįmanoma apsikęsti vis naujai keliamomis bylomis, kai žmogus nesupranta, ko jis pats nori – visiškai nekreipdamas dėmesio į vaikų interesus, jų poreikius. O pagrindinis vaiko poreikis yra jo saugumas: tiek psichologinis, tiek finansinis. LR CK 3.180 str. 1 dalis ir reglamentuoja tokią situaciją, kai vienas iš tėvų neišlaiko vaikų, nesirūpina jais, elgiasi amoraliai, tuomet galima prašyti apriboti tokiems tėvams valdžią.

Pateikus priešieškinį, tad ir atsirado būtinybė nušalinti teisėją, nes laukti, kol šioji 60 dienų kažką spręs, bei 90 dienų mąstys dėl posėdžio datos – neįmanoma.

Jokie pasiteisinimai, kad ieškovas gyvena užsienyje, teismo neturėtų jaudinti: yra procesiniai terminai, ir jų privaloma laikytis.

O jeigu nesugebama būti teisme, – nereikia kreipinėtis į teismą su vis naujais ieškiniais.

 

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s