Liūdna žinia – Ieva Strazdauskaitė, kurios ieškojo visa Lietuva, rasta negyva

Posted: March 10, 2017 in Uncategorized

Raimondas Navickas nuotrauka.

Liūdna žinia – Ieva Strazdauskaitė, kurios ieškojo visa Lietuva, rasta negyva. Automobilių grobikų gauja nužudė ją dėl Audi A7, kurios net nesugebėjo pagrobti

Baisi žinia šiandien atskriejo į Plungę ir Vilnių, kur gyvena dingusios Ievos Strazdauskaitės artimieji ir sužadėtinis. Policija pranešė, kad sulaikė keturis įtariamuosius, kurie ir parodė, kur užkasė merginos kūną.

Įtariamieji – jaunų, 23-26 metų vyrukų gauja, kurie norėjo pagrobti apynaujį Audi A7, todėl imitavo avariją greitkelyje ir po to užvaldė automobilį kartu su vairuotoja.

Kadangi automobilis netrukus buvo aptiktas pamestas pamiškėje, panašu, kad nevykėliams grobikams tiesiog nepavyko su juo susitvarkyti.

O gal dašuto, kad jame įmontuota palydovinio sekimo prietaisas ir tiesiog neužteko kvalifikacijos jam išmontuoti?

Bet ką čia spėlioti – silpnapročiai banditai ir tėra silpnapročiai.

Neaišku viena – kuriems galams tie idiotai nužudė vargšę merginą? Policija pranešė, kad ji žuvo tą pačią dieną, kai buvo pagrobta. Jos kūną žmogžudžiai užkasė pamiškėje.

Kam jie taip padarė? Kas trukdė puskvailiams grobiant Audi tiesiog užsidėti kaukes, o merginą nuvežti kur nors į mišką ir išmesti gyvą ir sveiką be telefono? Kol ji būtų išsikrapščiusi iš to miško, jų pėdos seniausiai būtų ataušusios, o automobilio sekimo prietaisas – išmontuotas.

Užtat jaunas žmogus būtų gyvas, o silpnapročiams žulikėliams taikomas BK straipsnis ir gręsianti bausmė – visai kitokie. Gi dabar logiškai mąstant, bent vienas turėtų sėsti iki gyvos galvos. Kiti trys – kokiems 10-15 metų.

Aišku, mūsų sparčiai humanėjančioje teisėsaugoje visus tuos snukius pamatysime laisvėje žymiai anksčiau – po kokių 5-8 metų, o pagrindinį žudiką – po kokių 15- 20.

Iki mirties tikrai nesėdės, todėl dar spės pagyventi laisvėje, vaikų pasidaryti, pamatyti, kaip jie auga.

O vargšė mergaitė, kuri rugpjūtyje ruošėsi vestuvėms, nebegyva. Dėl to, kad kažkokie prie nebaudžiamumo įpratę puspročiai niekšai pasigviešė nelaimingo geležies gabalo, už kurį būtų gavę pačiu geriausiu atveju po kokius 7-8 tūkst.eurų kiekvienas. Jeigu būtų sugebėję jį pavogti be žudynių, demontuoti sekimo įrangą bei parduoti kriminaliniams eksportuotojams.

Nežinau, gerbiamieji, man nešauna į galvą nei viena rimta priežastis, kodėl tos žmogžudžių govėdos nariai, žudantys mergaites keliuose be jokio reikalo, turėtu likti gyvi?

Kodėl jų nenugalabijus kokiu nors humanišku būdu pagal teismo nuosprendį, kaip demokratijos bastione JAV?

Gal jau atėjo laikas grįžti prie viešų diskusijų apie mirties bausmės gražinimą? Jeigu po Kėdainių berniuko žūties susigėdęs Seimas priėmė skandalingą Šakalienės vaikų atėmimo įstatymą, tai gal ir ši tragedija galėtų tapti teisėkūros iniciatyvų priežastimi?

Ievos Strazdauskaitės tai nebeprikels, bet teisingumo jausmą visuomenėje atstatys ir gerokai padidins saugumą. Tas tai jau tikrai.
——————-
Nuoširdi užuojauta Ievos Strazdauskaitės artimiesiems ir sužadėtiniui. Amžiną atilsį duok jai Viešpatie! O mums visiems – žiupsnelį Teisingumo!

Raimondas Navickas, facebookas

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s