Kedžiams apskundus „namo areštą“, sisteminėje spaudoje – spengianti tyla

Posted: April 10, 2017 in Uncategorized

img210231

Nors kiekvieną kartą visi nepriklausomi ir laisvi portalai klykaudami praneša, jog tuoj bus nuteisti baisūs pedofilai Kedžiai, tik reikia dar šiek tiek palaukti, šiandien po 13:30 posėdžio, kur turėjo liudyti Aušrinė Balčiūnė, žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbantis švietimo ir mokslo įstaigoje, spaudoje įsivyravo štilis.

Diedukai Kedžiai negali atsistebėti teismo šališkumu.

Parodo vokus, kuriais atsiųsti pranešimai apie tai, kad jų skundai dėl namo arešto priimti.

Ant vokų parašyta „Kaltinanamam Vytautui Andriui Kedžiui“.

  • Ar galima taip siųsti, ar atitinka pašto taisykles – juk nurodomas vardas, pavardė, adresas, o kas čia? – klausia Laimutė Kedienė.

Kai buvo kovo 24 dieną apskųstos nutartys areštuoti namą, nes matote, panelės Laimutės Stankūnaitės 572 000 eurų ieškinys neva bus patenkintas – tada sisteminė spauda nesugebėjo pakomentuoti: kodėl „pačiam baisiausiam nusikaltėliui“ Henrikui Daktarui priteista sumokėti 120 000 eurus, o Kedžiams atseit iš anksto teismas priteisia mokėti 572 000 eurus.

Juk nusikaltimai visiškai nepanašūs – diedukams inkriminuojami „liežuvio nusikaltimai“ – kad kažką ne taip pasakė, ir ne taip pasižiūrėjo, o Henrikui Daktarui – 2 žmonių nužudymas, suklastoto dokumento turėjimas, dar visa krūva įvykių.

Ir sumos skiriasi ženkliai: net 4,5 karto. Aišku, diedukų nenaudai.

Vadinasi, pats baisiausias nusikaltėlis per visą Lietuvos istoriją visiškai ne Henrikas, o diedukai Kedžiai.

Jeigu kas nori pasiginčyti – eikite ginčytis į Kauno apylinkės teismą: čia jame nagrinėjama amžiaus byla – intelektualus tvirkinimas, dar negirdėtas nusikaltimas, kai pedofilų išnaudotą vaiką seneliai išklausė – tokiu būdu, beklausydami, patys ir tapo nusikaltėliais, be teismo kaltais.

„Vaiko apklausos neaišku kada įrašytos, ir neaišku, ką ten iš viso rodo“, tiek, kiek leidžia tylos įžadai, paaiškina Kedienė, kuri nesupranto viso šio proceso prasmė, ir dargi ieškinio sumos dydžio.

Andrius Kedys

Nuotr. Diedukas Kedys prisiminė savo tėvą: kai kartą jis netyčia pakūrė kluoną su 6 kiaulėmis, tai tėtis atbėgo, apsikabino jį, verkė ir sakė “kaip gerai kad tu sūnau gyvas, kas tas kluonas, išgyvensime”. Ir išgyvenome, ir turtą sukaupėme. O dabar nežinau, kodėl aš turiu po teismus tampytis ką aš padariau,-  su ašara sako Diedukas Kedys, prisimindamas Tėvelį, Deimantės prosenelį. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s