Vargšas petit Macronas tapo programišių auka prieš rinkimus. Kad taip Lietuvoje…

Posted: May 6, 2017 in Uncategorized

French presidential candidates Marine Le Pen (L) and Emmanuel Macron (R)

Nuotr. Ant Marine le Pen klaikiai pykstama, kodėl ji yra “prorusiška”. Kai ją išrinks, visos spaudos priemonės rėks, kad ją išrinko Kremlius. Kodėl nesusimąsto rėksniai, kad “kiberataka” tai Prancūzijos saugumo veiksmas, gelbėti Prancūziją nuo visiško galutinio sunaikinimo. Po Marine le Pen išrinkimo Lietuva liks absoliučiai izoliavusis Europos provincija, jeigu toliau bus laikomasi kurso, kad Lietuva turi kovoti prieš visą Europą ir pasaulį, nes pasaulis susišneka su Rusija. 

Lrytas kruvinomis ašaromis užjaučia Macroną, kad programišiai prieš pat agitacijos draudimo įsigaliojimą, nutekino dokumentus, iš kurių matyti jo charakterio savybės.

Tiesa sakius, pletkai manęs nedomina, tai aš nesidomėjau, kas ten per brudas, tačiau akivaizdu, jog kažkas įdomaus.

Tas pats įvyko JAV: tik ten likus 3 dienoms iki Trumpo ir Clintonienės rinkimų, TV parodė Billo Clintono juodaodį sūnų, kurį jis yra atstūkjęs, nors vaikystėje jam ir pirko žaislus.

Clintonų dvaras tylėjo, istorijos nepaneiginėjo, todėl tauta patikėjo, ir nusisuko nuo prezidentinės šeimynėlės. Nesvarbu, jog po rinkimų tarsi buvo paneigta visa šita istorija – svarbiausia, jog ji buvo diskutuojama likus 3 dienoms iki galutinio balsavimo.

Ta informacija, kad tariamai būsima prezidentė turi posūnį, kurį ji atstūmė dėl odos spalvos, galimai buvo ta priežastis, dėl kurios juodaodžiai rinkėjai perėjo į Trumpo pusę.

Gal tai buvo tik informacinė ataka – tačiau Klintonienė niekaip į ją nereagavo, nes tokie įvykiai, kad jaunystėje jos vyras smaginosi su prostitutėmis – viešai žinomi faktai, ir paneiginėti net nebuvo ką.

Gaila, kad Lietuvoje nevyksta tokios akcijos.

Pas mus žiniasklaida pasiima reklamos pinigus, o visą kompromatą skelbia po rinkimų, kai jau rinkimų traukinys nuvažiavęs, ir šiaip, niekam nebeįdomu, su kuo kandidatas miegojęs, ir kokius nusikaltimus padaręs – nes kandidatas jau turi šiltą postą, ir jo nebenuteisi.

Kad Seimas yra priebėga nuo padarytų galimai nusikaltimų, rodo paprasčiausia šmeižto byla, kur 5 metus neįmanoma į posėdžių salę atvesti Naglio Puteikio – nes neliečiamybę saugo pats Seimo pirmininkas. Buvo pasirodęs Seimo narys keletą kartų, teismui melavo, jog neatsimena, ar  2012 06 22 buvo Seimo nariu, ar nebuvo. Jeigu esi Seimo narys – teisme galima net meluoti – nes vis tiek niekas nepatrauks atsakomybėn.

Teismas nurodė, jog kadangi atsakovas neatsimena savo statuso, teismas patikrins. Apgailėtina – ir tokius mes renkame į Seimą – kurie 2015 metais nebeatsimena, ką veikė ir kur buvo prieš 3 metus.

Todėl pažengusios demokratijos šalyse visus nusižengimus, nedorybes siekiama ištraukti į dienos šviesą.

Pastoviai nusikliedinti komsomolkė kažkaip pražiopsojo faktą, nes Klintonienė turi juodaodį vyro sūnų, kurį šeima atstūmusi.

Viską suvertė begėdžiui Kremliui, o ne savo spernos jaunystėje nesulaikiusiam Klintonui.

Juodaodis sūnus savo vaikams yra papasakojęs apie senelį, jie juo didžiuojasi.

Tačiau, verkė į TV eterius Klintonas – juodaodis – kad jo pamotė jį atstūmusi, o ji yra kandidatė į Prezidentus, ir jis nori pasakyti, jog tai nedoras žmogus.

To užteko, kad galutinai persvara palinktų į Trumpo pusę.

Visi kliedėtojai apie Kremlius kaip matyti iš Saldausko – gynybos specialisto – rašinių – iš viso nemoka skaityti angliškai, ir nesugeba susirankioti informacijos.

Dabar gi vykstant Prancūzijos prezidento rinkimams, norėtųsi paklausti, kas iš rašeivų moka prancūziškai?

Kas nors matė debatus, kur Marine le Pen sukala visą tragišką Prancūzijos ir Europos būklę į vieną kalbą?

Ar kas nors iš žurnalistų ką nors supranta ką ji kalba?

Ne, nes prancūzų kalba nėra Lietuvoje vartojama, jos niekas nemoka, išskyrus tik Šakalienės padėjėją Budrę.

Kokio lygio gali būti pateikiama Lietuvos spaudoje infromacija, perpasakojama per keletą šaltinių? Niekinė.

O dėl “kiberatakos” sveikinu Prancūzijos saugumo tarnybas, maladec, šaunuoliai, taip ir turi dirbti nacionalinis saugumas, kuris turi visų pirma rūpintis nacionaliniu saugumu, kuris glūdi šalies tautiniame identitete.

O Marine le Pen yra kraštutinė dešinioji, kuri pirmu įsakymu išvarys visus nelegalus iš šalies, ir kaip žadėjo savo debatų kalboje, visų pirma iškrapštyti juos reikia iš kaimų, kur jie kuriasi ir griauna tradicines bendruomnees, kurios fomavosi tūkstantį metų, jeigu ne daugiau.

Prancūzijoje ne svetimais laikomi tik juodaodžiai iš kolonijinių šalių, jie turi visas piliečių teises ir pareigas, prieš juos Marine ir nepasisako, vadina visus gražiai prancūzais ir piliečiais.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s