Prielaida: Lietuvoje „perštampuojamas“ rusiškas alkoholis? (!) – todėl tapome „nusigėrusių“ tauta?

Posted: May 18, 2017 in Uncategorized

 

karbas

Žmonės ne veltui sukilo prieš idiotiškus draudimus, – nes žmonės yra laisvi, o savo aplinkoje prasigėrimo nemato.

Mes savo kaime ir apylinkėse matėme metų metais „babatucho“ gerbėjus, kuriuos greitoji ir policija, ir gyventojai nespėdavo iš pakelių „gelbėti“.

Kai mes su vyru ir sąžiningų pareigūnų Garliavoje likučiaisi uždarėme kaukolinio tašką, esantį vos už 50 metrų nuo blaivininkės Rūtos Zabielienės žemės ūkio paskirties sklypo Paraželių kaime – babatuchininkai išmoko nusipirkti alų parduotuvėse, nenusigerti, ir nustojo pakelėse voliotis.

Kai visa tai bandžiau aiškinti Verygai ir jo pasekėjams prieš rinkimus, atsitverdavo „nieko nematau ir negirdžiu“ siena. Tada dar nežinojau, kad Verygai draudžiama kritikuoti Zabielienę, kuri metų metais „nepastebėjo“ „taško“ tiesiog jos panosėje.

Aurelijus Veryga nesuvokia „taškų“ žalos – o jų pardavinėjamas kiekis juk jokiose statistikose nefigūruoja.

O štai mus vieną seniausių pasaulio tautų, juodinanti statistika – neva mes esame beveik ant prasigėrimo ribos – galėjusi atsirasti konservatorių, liberalų ir visų kitų, kurie pritarė Rusijos boikotui, dėka.

Nes Rusija niekur nepasidėjo, tik prekės matyt ėmė „perštampuoti“ Lietuvoje, arba pasienyje.

Juk tas pats buvo su Daniškomis kiaulėmis: gyventojai „kovojo“, o danai ėmė Lietuvos fermose perklijuoti štampus, kad kiaulės lietuviškos, o rusams tokios kiaulės tikdavo.

Tas pats galėjo atsitikti su nenormaliai didžiuliu kiekiu, kuris perparduodamas Lietuvoje kaip tarpinėje stotelėje, vengiant kažkokių draudimų, akcizų, dar kažko.

O vėliau tas nenormalus kiekis išdalinamas ant kiekvieno gyventojo, ir gaunamės degradavusių alkoholikų tauta.

Karbauski – paviešink, kieno šitas biznis, kurį bandai užslėpti su draudimais paprastiems piliečiams? Juk perprodukcijos biznelis, kai iš vienos šalies įvežamas alkoholis, „nuperkamas“ Lietuvoje, ir perklijuojamos skardinės, tikslu gabenti į dar trečią šalį – nuo draudimų neužsilenks…

Kaip negražu juodinti ir dergti tautą, kuri štai ir nesupranta – na iš kur tas kiekis, jeigu per savaitę išgeria vieną kitą bokalą, o pensininkės stebisi, kaip gali būti tokie kiekiai, jeigu jos padaro šampano per Velykas ir naujus? „2 butelius per metus perku“, vakar man piktinosi viena pagyvenusi moteris. „Ir ką dabar saugos vaizdo įrašus, kaip aš tuos du butelaičius pasiimu?“

Stastistika yra, ji nenormali. Tačiau pradėkime galvoti – iš kur alkoholio kiekio nupirkimas (o ne suvartojimas, kaip mums meluojama), kokiu būdu jis vyksta, kur išvežamas, pasižiūrėkime į visiškai negeriančius savo kaimynus, galų gale, save pačius, ir paprašykime patį Verygą su Karbauskiu išblaivėti.

 

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s