Izraelis pranešė, kad rusai puls ne tankais

Posted: May 22, 2017 in Uncategorized

Ofir Hason

Nuotr. Kibernetinio saugumo žinovas O. Hasonas

15 minučių, kuris su Pancerovu propagavo karą tankais, ir įtikinėjo lietuvių tautą kokius 4 metus, kad rusai puls kaip 2 pasaulinio karo filmuose, su tankais, pateikė kitokią versiją, ir toks įspūdis, kad 15 minučių tiki – nes kitaip spausdintų Panceroovo kliedesius, o nespausdintų Izraelio kibernetinio saugumo žinovo paaiškinimų.

Taigi, Izraelio kibernetinio saugumo ekspertas paaiškino, jog jeigu vyks karas, jis vyks ne tankais, o nusidrieks eilės prie bankų.

Juk ir taip aišku, kad Lietuvos valdžia aktyviai ir ruošia piliečius tokiam karui – nes viskas pervedama į elektroninius pinigus, naikinami grynieji. Atjungus elektrą, žmonės liks be maisto, be nieko.

Tačiau mes glušinami, jog rusai puls su šautuvais iš pirmojo pasaulinio karo (nes savanoriai ginkluojami labai moderniais – 1965 metų gamybos…), ir būtinai su tankais, o tuo metu, kai rusai puls su tais tankais, veiks Maximos, bankai, ir visa kitai, lietuviai teturi atsilaikyti 14 dienų, kol NATO ateis arba neateis, kaip sakė kandencijos pradžioje generolas Žukas, tačiau jo parankinis kapitonas, dabar jau majoras Neimontas viską [paneigė.

Gal galėtų Neimontas atsakyti, kam rusams mus pulti iš tankų, kai rusai dar nuo tarybinių laikų turi lazerius su kuriais pašaudę į debesį, nusireguliuodavo orą?

Gal išlepusiems lietuviams užtektų keletos šūvių į atmosferą, ir stingdantis šaltis mus galutinai priveiktų – juk lietuviai nebemoka net malkos nusikirsti, amžinai kliedei apie suskystintas dujas, kurios, kai šią žiemą paspaudė minus 35 šaltukas, nešildė, nes elementariai, lietuviai net nepritaikė katilų prie tokio šalčio…Vienoje mokykloje užšalo katilas, nes jis buvo pritaikytas tik -30  šalčiui…

Izraelio saugumo šefas ne viską pasakė, bet esmė aiški – jokiais tankais kaip filme niekas nevažiuos. Tik kas išaiškins LK – kurie tą nesąmonę skiedžia per kiekvienas pratybas, oi kariai – tuop šventai tiki.

https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/karas-prasides-nuo-suviu-o-nuo-eiliu-prie-banku-646-799980

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s