Formalinu žudžiusi vaiką motina lieka suimta

Posted: June 1, 2017 in Uncategorized

Image result for vaikas

Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija atmetė kaunietės I. B. gynėjo skundą, kuriuo jis prašė pakeisti švelnesnėmis kardomąsias priemones itin žiauriu mažamečio bejėgiškos būklės sūnaus nužudymu kaltinamai moteriai.

 

Kaunietė kaltinama tyčia sistemiškai leidusi mažamečiam bejėgiškos būklės sūnui daugybinį skaičių injekcijų švirkštu į poodį ir tiesiogiai per kateterį į veną nenustatytą kiekį cheminės medžiagos formalino, ir tai tapo jo mirties priežastimi. Moteris įtariama taip kankinusi sūnų apie metus laiko, nuo 2011 m. liepos iki 2012 m. birželio, gulėdama Kauno klinikose ir Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje.

 

  1. B. buvo laikinai sulaikyta 2016 m. kovo 15 d., kitą dieną jai buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, jis tęsiamas iki šiol.

Kaltinamosios gynėjas  prašė teismo švelnesnių kardomųjų priemonių, tačiau Lietuvos apeliacinis teismas gynėjo skundą atmetė.

 

Moteris kaltinama padariusi labai sunkų nusikaltimą, už kurio padarymą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s